Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na Cedrowej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na Cedrowej

Gardenarium 23:50, 04 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To sprawa fizjologiczna moim zdaniem, jak przytniesz i będą miały optymalne warunki, nie będzie śladu po tym.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
betysia 06:28, 05 lip 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
ilez nowosci ?????
cudowne, kulki pierwsza klasa a reszta...nawet jak zakwitnie podczas urlopu to na pewno poczeka na ciebie az wrocisz !!!
alz bedzie wtedy radosc i koniecznie zdjecia dla nas !!!!
pozdrawiam goraco i milusiego dnia!!!!!
merci
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
anieszka 07:59, 05 lip 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Gardenarium napisał(a)
To sprawa fizjologiczna moim zdaniem, jak przytniesz i będą miały optymalne warunki, nie będzie śladu po tym.


Dziękuję Danusiu, postaram im się stworzyć jak najlepsze warunki
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
anieszka 08:01, 05 lip 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
betysia napisał(a)
ilez nowosci ?????
cudowne, kulki pierwsza klasa a reszta...nawet jak zakwitnie podczas urlopu to na pewno poczeka na ciebie az wrocisz !!!
alz bedzie wtedy radosc i koniecznie zdjecia dla nas !!!!
pozdrawiam goraco i milusiego dnia!!!!!
merci


Mam nadzieję że zaczeka szczególnie że ją wsadziłam dopiero w tym roku, więc kwiatów jeszcze nie widziałam, ale zapowiada się nieźle
Oczywiście fotki będą i będą z urlopu, bo mam zamiar odwiedzić ogrody u naszych sąsiadów i nie tylko
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
anieszka 15:29, 07 lip 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356

Znalazłam jeszcze takie zdjęcie - z marca wklejam je dla porównania



A teraz

____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
MilenaP 17:44, 07 lip 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
anieszko wpadłam i muszę Cię pochwalić za pracę narożnik nie do poznania, kuleczki ładnie wsadzone i obsypane, wszystko bujnie rośnie. Co do róż, to niestety tak to już bywa. Ja mam jedną, która miała być różową pnącą, a jest....jakby tu napisać - ja na nią mówię landryna - bo ma kolor żółto- pomarańczowej landrynki, no i nie może urosnąć większa niż 50 cm Taka to właśnie różowa i pnąca hahaha
Co do rozmnażania róż, to szykuję wpis na bloga o tym właśnie, więc za kilka dni będzie dokładnie o tym, no i ze zdjęciami pozdrawiam
____________________
Milena - zielonastrefa
monteverde 02:43, 08 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
nie do poznania kącik pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Lena 06:28, 08 lip 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Rewelacyjna zmiana !!! Ależ ja lubie takie porównania
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
anieszka 11:08, 08 lip 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
MilenaP napisał(a)
anieszko wpadłam i muszę Cię pochwalić za pracę narożnik nie do poznania, kuleczki ładnie wsadzone i obsypane, wszystko bujnie rośnie. Co do róż, to niestety tak to już bywa. Ja mam jedną, która miała być różową pnącą, a jest....jakby tu napisać - ja na nią mówię landryna - bo ma kolor żółto- pomarańczowej landrynki, no i nie może urosnąć większa niż 50 cm Taka to właśnie różowa i pnąca hahaha
Co do rozmnażania róż, to szykuję wpis na bloga o tym właśnie, więc za kilka dni będzie dokładnie o tym, no i ze zdjęciami pozdrawiam


Oj super, już się nie mogę doczekać
Na razie próbuję z horti i Ilexem, więc zaobaczymy co z tego wyjdzie
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
anieszka 11:09, 08 lip 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
monteverde napisał(a)
nie do poznania kącik pozdrawiam


Mnie też cieszą takie zmiany Również pozdrawiam i lece z rewizytą
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies