Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z potrzeby piękna...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z potrzeby piękna...

popcorn 13:00, 25 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Taki sam nick mialam na muratorze, to prawda. Ale budowa skonczona, nie zagladam tam juz prawie...
Witaj
Foootki!
____________________
Mój nowy ogródek
zuzanka 13:03, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
monitka napisał(a)
Witaj Zuzuanko ja też długo podglądałam forum zanim postanowiłam przezwyciężyć wstyd i pokazać swoje badylki Zazdroszczę spotkania z Danusią

Tak myślałam, że jesteś Zuzanką z FM


hihi skąd to przypuszczenie ?

a spotkanie z Danusią...niby chwila a tyle wniosło w moje życie wspaniały człowiek !!!
____________________
Z potrzeby piękna...
zuzanka 13:08, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
popcarol napisał(a)
Taki sam nick mialam na muratorze, to prawda. Ale budowa skonczona, nie zagladam tam juz prawie...
Witaj
Foootki!


u mnie budowa tez zakończona zresztą wykończeniówka też więc nie chcę zaśmiecać dziennika tematem roślin ale bywam na fm bo mam tam przyjaciół którzy są mi potzrbni do zycia jak woda
____________________
Z potrzeby piękna...
monitka 13:11, 25 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
zuzanka napisał(a)
hihi skąd to przypuszczenie ?


A tak jakoś Też się tam udzielałam ale bez wątku, meczyłam innych pytaniami

____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
zuzanka 13:31, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
Muszę się Wam przyznać że zleciłam wykonanie peojektu wykonawczego pewnej pracowni i ...
Przyjęłam, zapłaciłam i wyrzuciłam
Ale zanim wyrzuciłam to pokupowałam wiekszość roślin z projektu i teraz dopiero będę mieć twardy orzech do zgryzienia jak je wykorzystać ??? a wyrzucić nie wyrzucę - jestem w o tyle dobrej sytuacji że mam jeszcze drugi dom, taki sielski anielski z dala od ludzi i mogę to tam powsadzać

Zapytacie co w projekcie było nie Tak skoro go wyrzuciłam ? - o tóż, na pierwszy rzut oka ( i na kolejne też ) było ok, kolory moje, rosliny częściowo też...charakter niby też...wizualizacja super ale jak pojechałam do szkółki po rośliny to zapragnęłam mieć i te, i te i te i tamte też...i okzała się że projekt projektem a moje zauroczenie roślinami wymusiło zmianę.
Zakochałam się w wiśniach których nie było w projekcie do tego stopnia że kupiłam chyba wszystkie:
wiśnia piłkowna Kanzan, Amanogawa, Kiku-shidare i jeszcze w formie kuli z białymi kwiatami ale nazwy nie pamietam - a pomysleć że zarzekałam sie że nie będę mieć dzrew liściastych w ogrodzie
____________________
Z potrzeby piękna...
zuzanka 13:34, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
Kolejnym dzrewem które musiało się znaleźć w ogrodzie to Wiąż przy którym chcę postawić ławeczkę
i znowu liście - nie wpsominając o lilakcach które też będą
____________________
Z potrzeby piękna...
Gardenarium 13:38, 25 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Zuzanko, miło mi słyszeć i czytać
Tym bardziej czuję się odpowiedzialna za Twoje pierwsze kroki

Jeśli chcesz poznać osoby z Ogrodowiska pojedź z nami 5 maja do Szmita k. Ciechanowa. Będzie tam zjazd Ogrodowiska.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1101-spotkanie-w-ogrodzie-pokazowym-u-szmitow-w-pechcinie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
nika 13:42, 25 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
zuzanka napisał(a)
Kolejnym dzrewem które musiało się znaleźć w ogrodzie to Wiąż przy którym chcę postawić ławeczkę
i znowu liście - nie wpsominając o lilakcach które też będą

A jaki? Bo ja zakochałam się w Camperdownii Muszę go mieć
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
zuzanka 13:43, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
Tak, tak Danusiu - gdyby nie spotkanie z Tobą nie było by mnie tu oficjalnie
a za Zaproszenie bardzo dziękuję zaraz porozamwiam z mężem żeby nic nie planował na ten dzień i otoczył opieką naszego 10miesięcznego brzdąca
____________________
Z potrzeby piękna...
zuzanka 13:44, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
nika napisał(a)

Kolejnym dzrewem które musiało się znaleźć w ogrodzie to Wiąż przy którym chcę postawić ławeczkę
i znowu liście - nie wpsominając o lilakcach które też będą

A jaki? Bo ja zakochałam się w Camperdownii Muszę go mieć


i takiego właśnie mam ma prawie 3 metry wysokości cuuuuuuuuuudo nie drzewo a pod nim ławeczka o tuż obok będzie fontanna na którą wyglądam z niecierpliowścią
____________________
Z potrzeby piękna...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies