Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z potrzeby piękna...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z potrzeby piękna...

zuzanka 20:02, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
myszorek napisał(a)
czesć Zuzka
Tak wiem, miałam przyjechać


jak miło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak bym mogła to bym cię wycałowała mimo tego że z ciebie (sorry za wulgaryzm) swinia a nie myszka i wiesz dlaczego

a może Cie skusze ogrodem na odwiedziny skoro dom cię nie przyciągnął

a może razem wybierzmy się na zlot ????
____________________
Z potrzeby piękna...
zuzanka 20:06, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
MilenaP napisał(a)
witaj Zuzanko piękne i duże roślinki kupiłaś. Będzie efekt natychmiastowy


Witaj

kupowałam duże rośliny bo moją słabą stroną charakteru jest cierpliwość
nie chcę długo czekać na zamierzony efekt stąd te rozmiary roślin
____________________
Z potrzeby piękna...
popcorn 21:14, 25 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale piękne zakupy! A masz plan gdzie to wszystko wsadzic?
Wielkie egzemplarze, pewnie troche kosztowaly! A ta spirala to z czego?
Super

Mialas taki sam nick na muratorze? Coraz wiecej ludzi sie przenosi - wybudowali i przyszedl czas na ogrod

pozdrawiam, bede kibicowac!!
KArolina
____________________
Mój nowy ogródek
zuzanka 21:21, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
nick na fm miałam zuz@nka

roślinki tanie nie były ale co zrobić...

formowana to tuja (chyba) bo ja bez encyklopedi to nie odróżniam świerka od sosny - aż wstyd
teraz to książka która jest nierozłączna zed mną
roślinki wsadzę...no właśnie...gdzie ja je wsadzę...???? - nie wiem, kombinuję, szkicuję i wciąż mam zbyt wiele niepewności aby je wsadzić
a nie lubię tego stanu więc dążę do perfekcji która jest kolejną udręką mojego charakteru
____________________
Z potrzeby piękna...
myszorek 21:31, 25 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
zuzanka napisał(a)

czesć Zuzka
Tak wiem, miałam przyjechać


jak miło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak bym mogła to bym cię wycałowała mimo tego że z ciebie (sorry za wulgaryzm) swinia a nie myszka i wiesz dlaczego

a może Cie skusze ogrodem na odwiedziny skoro dom cię nie przyciągnął

a może razem wybierzmy się na zlot ????


ja już sama do siebie zdrowia nie mam, ale co zrobić, żeby kupować rośliny, takie jak chcę to muszę pracować i to tak porządnie, a ja też z niecierpliwych jestem przecież
Czekam tylko do 10go maja, bo wtedy jest uruchomienie kliniki i moooże będę jeszcze żyć. Do tego czasu marny ze mnie cień .... Powiadam Ci-nie chciałabyś być w mojej skórze. Dom widziałam, rameczki, pierdółeczki i o małej kuchni też czytałam grzesznico.
Co do ogrodu, to jak Ci mówiłam, że wciągnie po pachy, to co mi odpowiadałaś niewierny Tomaszu? Tuje, tuje i takie tam zielone?
____________________
ogród zmyślony
zuzanka 21:36, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
zrób sobie chwilę relaksu na który jak czytam zasługujesz i to juz teraz i wybierz się ze mną na Zlot !!!

widzisz ja zawsze byłam konsekwętna w swoich planach a w ogrodowych pękłam ale przyznam Ci sie szczerze jak na spowiedzi że cholernie się boję że go "zwalę" swoją nieumiejętnością komponowania roślin ich nieznajmością...
jak czytałaś to wiesz że nawet projekt przez fachowca wykopsałam bo po kilkudniowej analizie przestał być dla mnie perfekcyjny
____________________
Z potrzeby piękna...
justi 21:39, 25 kwi 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
I ja przybiegłam się przywitać i zobaczyć co się szykuje. Roślinki masz juz duże to duży +.

Witaj
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
zuzanka 21:46, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
justi napisał(a)
I ja przybiegłam się przywitać i zobaczyć co się szykuje. Roślinki masz juz duże to duży +.

Witaj


to ja Witam i to bardzo serdecznie

a co się szykuję ? nie potrafię Ci odpwoiedzieć jednoznacznie...

chcę mieć ogród z przeważającą białą i fioletową ( w różnych odcieniach) roslinnością
ale do tego uwielbiam rośliny szczepione na pniu które muszą zanleźć swoje miejsce ( bo już są kupione)
do tego byliny ale bez przesady i bukszpany które są od zeszłego roku przy wejściu
____________________
Z potrzeby piękna...
zuzanka 21:51, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
a to nutkajski którego kupiłam w zeszłym roku mężowi na 40tkę i dostał takie miejsce:



i kolejne pytanie i co dalej??
bukszpany będą podsypana kamieniami, również i pod murkiem tam się znajdą gdzyż ,mechanizm bramy i jej wysięgnik nie pozwalają na obsadzenie niczego blisko parakanu
Ale czy wypełnić tą pustkę dookoła cyprysa, czy posiać trawę...
Sama nie wiem...bo kosik taki mały skerek to udręka bo kosiarkę mamy dużą a posadzić coś...tylko co?? zero pomysłu
____________________
Z potrzeby piękna...
anna_studio 23:14, 25 kwi 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Witaj Zuzanko,
też jesteś nowa...
Przeleciałam wątek...oj szykuje piękny ogród patrząc po rozmiarach roślin, ja sadziłam malutkie...
Miałam w planach spirale do przedogródka, potrzebowałam dwóch,ale bałam się czy nie przedobrze...,a cena mi pomogła wybrać .
Spirala to zapewne tuja szmaragd, one najczęściej dostępne
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies