Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z potrzeby piękna...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z potrzeby piękna...

zuzanka 12:30, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
Witam wszystkich z Ogrodowiska.
Przybyłam tu - jak napisałam w tytule - z potrzeby piekna. Do pełni szczęścia i dopełnienia nowo pobudowanego domu brakuje mi tylko, a wręcz AŻ ogrodu.
Podczytuję Ogrodowisko od kilku tygodni i jestem pod wielkim wrażeniem ogrodów jakie prezentujecie, klimatu jaki tu panuje, krystalicznej życzliwości jaką sobie przekazujecie, szacunku dla gustów (o których wiadomo że się nie dyskutuje).
Przyznam się, że chciałam już jakiś czas temu do Was dołączyć, ale wstyd mi na to nie pozwalał..
Aż do ostatniego weekendu, kiedy to miałam okazję osobiście poznać i zamienić kilka słów z Gospodarzem Ogrodowiska - Danusią Tych kilka minut dialogu, spowodowało że się przełamałam. Wszystko w życiu ma jakiś cel, nie ma przypadków Od Danusi bije nie tylko miłość do roślin ale i do ludzi - odzwierciedleniem tego jest Ogrodowisko i Wy, jego społeczność...A ja chcę być jego częścią Czy przygarniecie największego laika na tym forum ?
____________________
Z potrzeby piękna...
Wieloszka 12:41, 25 kwi 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Witaj Zuzanko! Nie Ty pierwsza i mam nadzieję nie ostatnia zachwyciłaś się klimatem ogrodowiska i charyzmą Danusi Pokauj zdjęcia nowego domku i napisz, jakie masz plany co do swojego przyszłego ogrodu. Pozdrawiam serdecznie !
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
popcorn 12:43, 25 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witaj Zuzanko, pokazuj co tam masz! Ja też się wstydziłam, ale nie ma to jak spojrzenie kogoś z zewnątrz - na pewno dostaniesz mnóstwo dobrych rad!
pozdrawiam!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
zuzanka 12:47, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
popcarol napisał(a)
Witaj Zuzanko, pokazuj co tam masz! Ja też się wstydziłam, ale nie ma to jak spojrzenie kogoś z zewnątrz - na pewno dostaniesz mnóstwo dobrych rad!
pozdrawiam!
Karolina


widzę koleżankę z Muratora ?
____________________
Z potrzeby piękna...
zuzanka 12:48, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
Wieloszka napisał(a)
Witaj Zuzanko! Nie Ty pierwsza i mam nadzieję nie ostatnia zachwyciłaś się klimatem ogrodowiska i charyzmą Danusi Pokauj zdjęcia nowego domku i napisz, jakie masz plany co do swojego przyszłego ogrodu. Pozdrawiam serdecznie !


dziękuję za powitanie

____________________
Z potrzeby piękna...
nika 12:48, 25 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Pewnie, że przygarniemy
Nie ma co się wstydzić Każdy z nas kiedyś stawiał swoje pierwsze kroki w ogrodzie, jak i na Ogrodowisku...
Witaj wśród nas, Zuzanko
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
eliza3 12:51, 25 kwi 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Dzień dobry, ja też jestem tu nowa, ale nie zdobyłam się jeszcze na odwagę, aby pokazać co u mnie rośnie i nie rośnie. Witam i czekam, może dodasz mi odwagi. Pozdrowienia.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
zuzanka 12:51, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
Mój ogród...

miał być zielony, tylko zielony i tylko iglasty - ale to przszłość !!!
Pokochałam ogrody w których coś siędzieje, coś kwitnie, są barwy...
Ale barwy wyselekcjonowane przez mój gust: biel, fiolet, niebieski
Jeszcze przed budową posadziłam wzdłóż parakanu tuje szmaragdowe które mają mnie zasłonić od sąsiadów (chyba klasyka z tymi tujami) a teraz mają być tłem dla rh, hoartensji, azali, lawendy... i sama nie wiem czego jeszcze...
____________________
Z potrzeby piękna...
monitka 12:54, 25 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Witaj Zuzuanko ja też długo podglądałam forum zanim postanowiłam przezwyciężyć wstyd i pokazać swoje badylki Zazdroszczę spotkania z Danusią

Tak myślałam, że jesteś Zuzanką z FM
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
zuzanka 13:00, 25 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
eliza3 napisał(a)
Dzień dobry, ja też jestem tu nowa, ale nie zdobyłam się jeszcze na odwagę, aby pokazać co u mnie rośnie i nie rośnie. Witam i czekam, może dodasz mi odwagi. Pozdrowienia.


wyłącz hamulec i zakładaj wątek
jak widzisz nie jest to takie straszne
czytając Ogrodowisko zauważyłaś ( bo tego nie da się nie wyhaczyć) że nikt tu się nie wyśmiewa, nie szydzi z naszych błędów, pomysłów wręcz przeciwnie - sama życzliwość !! I co nadal nie chcesz jej zazanać ??
____________________
Z potrzeby piękna...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies