Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na okrągło:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na okrągło:)

nika 20:49, 22 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
No kochana... pokażesz w końcu, jak się Heidi zadomowiła w skrzyni, czy będę musiała się pofatygować tam do Ciebie, żeby ją zobaczyć? Prooooszę... Bo ja tu już przebieram nogami z niecierpliwości... a tu cisza
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
motylla 13:31, 23 maj 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Biję się w piersi - nie zaglądam teraz, bo moje maturzystki osobiste ustne egzaminy zdają - kilka razy dziennie ktoś do drzwi puka i grzecznie pyta: pani Małgosiu, ja jeszcze raz tylko powiem... Mogę? I jak mam odmówić?
Ale mam wspaniałą wiadomość - wygrałam kiełkownicę w Magnolii w konkursie sms!
____________________
Małgosia - Na okrągło
nika 21:38, 23 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Gosiu, GRATULUJĘ wygranej!
Ja jeszcze nigdy w życiu niczego nie wygrałam, ale to musi cieszyć

To w takim razie trzymam kciuki za osobiste maturzystki i jak narazie jesteś usprawiedliwiona

A w którym liceum uczysz? Ja chodziłam na Przemysłową...
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Asia82 22:19, 23 maj 2012

Dołączył: 12 maj 2012
Posty: 16
Zmiany na korzyść. Uważam, że drewnianie palisadki to tylko tymczasowe rozwiązanie. Lepiej Twój ogród wygląda bez...
____________________
Ogród...
motylla 07:55, 24 maj 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Żartujesz?????????????? Ja też chodziłam na Przemysłową! Ale numer Tyle że ty młodziutka jesteś
____________________
Małgosia - Na okrągło
motylla 07:57, 24 maj 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Asia82 napisał(a)
Zmiany na korzyść. Uważam, że drewnianie palisadki to tylko tymczasowe rozwiązanie. Lepiej Twój ogród wygląda bez...

Asiu, też to teraz widzę. Mąż zadowolony - koszenie odbywa się bez podkaszarki niemalże, a ja nie mam wyciągania trawska spomiędzy drucików i palików... Wygląda o niebo lepiej...
____________________
Małgosia - Na okrągło
motylla 08:00, 24 maj 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
nika napisał(a)
Gosiu, GRATULUJĘ wygranej!
Ja jeszcze nigdy w życiu niczego nie wygrałam, ale to musi cieszyć


Ja wygrywam regularnie bilety do Heliosa I kiedyś SPA, no i taką siatkę led z lampek świątecznych

To w takim razie trzymam kciuki za osobiste maturzystki i jak narazie jesteś usprawiedliwiona

A w którym liceum uczysz? Ja chodziłam na Przemysłową...

A uczę w gimnazjum, moje osobiste maturzystki to te prywatne.
____________________
Małgosia - Na okrągło
nika 15:25, 24 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
motylla napisał(a)
Żartujesz?????????????? Ja też chodziłam na Przemysłową! Ale numer Tyle że ty młodziutka jesteś

Uśmiałam się, jak to przeczytałam Że niby ja młodziutka jestem??? To tylko pozory, ale mam to po tacie Jak się spotkamy, to wtedy Ci powiem, ile tak naprawdę mam lat i jeszcze się okaże, że się mijałyśmy na korytarzach
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
motylla 09:07, 26 maj 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Heidi przed kilkoma dniami - dziś jest już większa i ma pąk!
Trawa schnie w te upały Skoszona do połowy Widać, ja nasza kosiarka szarpie końcówki, trzeba naostrzyć jej noże, bo po koszeniu, końce źdźbeł są suche...
Dziś Dzień Matki - wszystkiego najlepszego wszystkim aktualnym, przyszłym również mamom Obiadu nie gotuję, jedziemy na grilla. Jedna mama dostaje katalpę (już kupiona), druga - skrzynkę na balkon z kwiatami, muszę pojechać do sklepu zaraz Pozdrawiam!
____________________
Małgosia - Na okrągło
nika 09:14, 26 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Jest! Jest skrzynka i Heidi! W końcu!
Jak się rozrośnie, będzie bajkowo

Udanej zabawy na grillu
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies