Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na okrągło:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na okrągło:)

motylla 10:26, 18 maj 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Mój rośnie akurat w całkowitym zacienieniu prawie, w takiej wnęce przy schodkach tarasowych. I służy mu to miejsce - jest tam wilgotno dość.
____________________
Małgosia - Na okrągło
motylla 10:27, 18 maj 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Martek napisał(a)
Motyllo bardzo ładnie masz na posesji jest kant,kulka i ład ,a to ulubione hasła na forum ))))))))

Dziekuję!!!
____________________
Małgosia - Na okrągło
nika 10:56, 18 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
motylla napisał(a)

Niko! Tatuś kochany, naprawdę Nawet termos z niej zrobił, tyle styropianu dał
Może mi nawet w tym roku grill wybuduje z cegły klinkierowej I nie będę miała dylematu, co wsadzić pomiędzy świerki conica Grill wyrośnie A skrzynia taka prosta, tylko wielka... Ile ja tam ziemi muszę kupić Idę ją zaraz papierem ściernym przecierać.
Niko, jak zrobić szablon do napisu na skrzyni?

Ten napis na skrzyniach na tarasie robiłam akurat z gotowego szablonu, takiego wielokrotnego użytku. Tzn. to są pojedyncze literki i można je układać w dowolny napis. Z tym, że nie są zbyt duże.
Ale można też wydrukować sobie napis z komputera (dobrać odpowiednią wielkość i czcionkę). Potem mocno zamalować drugą (lewą, tam gdzie jest napis) stronę ołówkiem. Następnie przyłożyć na właściwe miejsce i mocno dociskając przejechać po konturach napisu. Powinno się ładnie odbić. A potem już ręcznie pędzelkiem malujesz Tylko trzeba się uzbroić w ciepliwość Nie wiem, czy dość jasno to opisałąm... No i może ktos zna lepsze sposoby.
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
motylla 16:35, 18 maj 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Moja skrzynia wyglądała tak saute


Trzeba jej folię dać do środka i dziury nawiercić. Ale to trzeba wiertarkę mieć,tzn. poczekać na tatę. Ale żeby tak bezczynnie nie siedzieć...
Zaimpregnowałam ją drewnochronem:

I pobieliłam wstępnie. I nie wiem jak jej lepiej Czy ją zeszlifować bardziej czy pobielić mocniej? Napis też się wymyśli dzięki pomocy Niki

____________________
Małgosia - Na okrągło
kaisog1 16:36, 18 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Jeżeli chcesz bielić musisz mieć gładka powierzchnię i bardzo rozwodnioną farbę....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
motylla 16:51, 18 maj 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Chyba pobielę mocniej, zachowując efekt grata wyrzuconego na brzeg
____________________
Małgosia - Na okrągło
Sebek 17:02, 18 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dla mnie już jest idealna ta skrzynia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
motylla 17:05, 18 maj 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
A wiesz, Sebuś, ze tak ją chyba zostawię Napis tylko muszę zrobić i jutro kontynuacja
____________________
Małgosia - Na okrągło
noemi 20:40, 18 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Gosiu skrzynia jest super a co w niej będziesz sadziła???
____________________
ogród magdalenka
Konstancja30 20:56, 18 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
skrzynia świetna ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies