Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na okrągło:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na okrągło:)

Gosia_S 20:14, 24 kwi 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Witaj, piękna metamorfoza ogrodu obejrzałam z przyjemnością i małą zazdrością- u mnie jeszcze dużo pracy ... W wolnej chwili zapraszam do mnie Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
motylla 11:29, 25 maj 2014


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Hej kochani, dłuuuga przerwa, ale wędrowałam sobie w tym czasie po waszych ogródkach, nazachwycałam się zmianami. Nie mam za wielu zdjęć, ale wstawię to, co mam:
Trawa bujna, bo mniszkiem pryskalismy (2 tygodnie niekoszenia w związku z tym), tyle nam koniczyny wyrosło...
Pojawił się mały grujecznik:
Tarasowe aranżacje. Ładne donice z Tesco wytargałam

Katalpa ruszyła jak szalona, już nie straszy suchymi kikutami wśród majowej zieloności:

Minidekoracja na pieńku

I mam grilla!!! Tatuś wybudował!
____________________
Małgosia - Na okrągło
motylla 11:44, 25 maj 2014


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Heidi Klum w tym roku zakwitnie koncertowo! Tyyyyle pąków ma!

Przedogródek:

Kurczę, coś mi się obracają zdjęcia, nie wiem dlaczego...
____________________
Małgosia - Na okrągło
popcorn 12:45, 25 maj 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale ladnie u Ciebie!! Grilla zazdroszcze!
____________________
Mój nowy ogródek
motylla 12:50, 25 maj 2014


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Ładnie, ładnie, ale roboty huk. Skrzyp wszędzie! Powojnik i inne paskudztwa... Obrzeża brodate Ale cieszy mnie ten ogródek przeogromnie. Grill jest śliczny, to prawda Dopiero raz grillowaliśmy, ale było super.
____________________
Małgosia - Na okrągło
asica 12:56, 25 maj 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Skorzystałam z porady na forum i z częścią chwastów radzę sobie punktowo za pomocą mieszanki: 2/3 octu, 1/3 wody, odrobina płynu do naczyń. Działa fajnie, przepis rozpowszechniam, bo jest tego warty.
Oczywiście trzeba uważać przy oprysku na nasze roślinki.
Fajny grill i fajna skrzynka i doniczki też
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Katkak 12:58, 25 maj 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Przybiegam z rewizytą, witaj śliczny masz ogród, baaaardzo mi się podoba, bo ma fajny klimacik I wiedzę, że też lubisz takie różne, stare klamoty jak ja Ten biały świecznik przepiękny. I Twoje mebelki ogrodowe, z tą "babciną" serwetką przeurocze Stara, posiwiała ławeczka, trochę świec... Czego chcieć więcej Nie do kupienia w żadnym markecie Pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Gosia_S 13:34, 25 maj 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Gosia przyszłam zobaczyć ten okropny bałagan, no i co ja widzę w dalszym ciągu wszystko pięknie zadbane, nawet na grilla miałaś czas mięsko rzucić Pięknie. Wiesz, tak patrzę sobie na Twoją katalpę to jest odmiana nana chyba tak? W każdym bądź razie przepiękna, chyba sobie taką zafunduję, bo im dłużej na nią patrzę to wydaje mi się że "zachorowałam na nią"
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
motylla 13:36, 25 maj 2014


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
asica napisał(a)
Skorzystałam z porady na forum i z częścią chwastów radzę sobie punktowo za pomocą mieszanki: 2/3 octu, 1/3 wody, odrobina płynu do naczyń. Działa fajnie, przepis rozpowszechniam, bo jest tego warty.
Oczywiście trzeba uważać przy oprysku na nasze roślinki.
Fajny grill i fajna skrzynka i doniczki też

Dzięki Asiu, myślałam,ze taka mieszanka to na mszyce tylko (tylko w innym stężeniu) - na pewno skorzystam!!!
____________________
Małgosia - Na okrągło
motylla 13:38, 25 maj 2014


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Katkak napisał(a)
Przybiegam z rewizytą, witaj śliczny masz ogród, baaaardzo mi się podoba, bo ma fajny klimacik I wiedzę, że też lubisz takie różne, stare klamoty jak ja Ten biały świecznik przepiękny. I Twoje mebelki ogrodowe, z tą "babciną" serwetką przeurocze Stara, posiwiała ławeczka, trochę świec... Czego chcieć więcej Nie do kupienia w żadnym markecie Pozdrawiam


Tak, Kasiu, uwielbiam! Teraz zachwycają mnie lampki solarne z IKEA, to na pewno nie ostatnie, jakie kupiłam, nie mam zdjęcia , może tylko to z trzymania kciuków za piszących egzamin gimnazjalny :
____________________
Małgosia - Na okrągło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies