Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany

Pokaż wątki Pokaż posty

SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany

nika 10:54, 24 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Fatycznie giganty te Twoje bukszpany Jak przeczytałam, że ten drugia ma prawie dwa metry, to prawie z kanapy spadłam
I z niecierpliwością czekam na więcej zdjęć...
Dojrzałam, że masz piękne tło dla swojego ogrodu... ten las wygląda wspaniale
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
ana_art 11:02, 24 maj 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
przychodzę się przywitać
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Ana 11:03, 24 maj 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Diana dozuje nam napięcie
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
arcobaleno 12:41, 24 maj 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
O jak fajnie - kolejna osoba z regionu
Bukszpany czadowe ! Ja też w tym roku dostałam taki wyrośnięty okaz od teściowej i też bałam się pierwszego cięcia..ale jakoś poszło Teraz czekam aż przyrosty zdrewnieją i będzie następne

I we mnie też podstępna Babcia zaszczepiła miłość do roślin Przychodziła na jesień, wtykała coś w ziemię a na moje pytanie - co tam wtyka - odpowiadała - zobaczysz wiosną

Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
Matka 13:15, 24 maj 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Ależ okazy, kochana
____________________
U Matki
Diana 13:18, 24 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Mam chwilkę więc co robię ....zaglądam na ogrodowisko - to już chyba jakaś choroba też tak macie?

Dziękuję za miłe słowa na temat bukszpanów, mam do nich sentyment (inaczej być nie może)

Oj te nasze babcie, wiedzą co robią !!!

A to zdjęcia "gości" jacy nas odwiedzają.....mieszkamy przy lesie - nie wiem czy już pisałam

Dzieci przyzwyczaiły się już do "sąsiadów" którzy tak czy inaczej przyjdą nie wiadomo kiedy i z której strony .....

synek uwielbia wszystkie stworzenia

zadomowiła się na naszej kaskadzie

sarenki na szczęście dzięki ogrodzeniu nie wchodzą bezpośrednio do ogrodu

tutaj widać jak wszystkie żyjątka pozwalały sobie zaglądać do nas zanim było ogrodzenie (na środku siedzi sobie zając)
Diana 13:23, 24 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
dziękuję Bogda są wielkie lecz wymagają zagęszczenia, czyli strzyżenie którego troszkę się boję

Aniu, muszę troszkę stopniować te fotki bo w sumie sama nie wiem od czego zacząć...próbuję poprostu od początku aż do teraz, ale jeszcze chciałabym w międzyczasie podpytać ,poradzić się przed zakupami.....ale i na to przyjdzie czas
nika 13:38, 24 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Diano to możemy sobie przybić piąteczkę Zające, sarny, jaszczurki (te lubią wygrzewać się na naszym tarasie), dziki, lisy a nawet padalce i zaskrońce to też moi sąsiedzi na co dzień
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Diana 21:45, 24 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
nika napisał(a)
Diano to możemy sobie przybić piąteczkę Zające, sarny, jaszczurki (te lubią wygrzewać się na naszym tarasie), dziki, lisy a nawet padalce i zaskrońce to też moi sąsiedzi na co dzień


Wspaniale mieć takich sąsiadów, dzieci poznają zwierzęta nie wychodząc z domu...
Madzenka 22:30, 24 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Diana napisał(a)
Obiecane zdjęcia
Bukszpan większy:

wysokość - 195 cm
obwód - 5m 20 cm


Wiem że nie są to może ślicznotki-jeszcze, ale będę regularnie cieła żeby się zagęściły.Tylko kiedy mam ciąć.W zeszłym roku było mocne cięcie (one były jeszcze większe i to sporo). Na wiosnę takie delikatne, ponieważ się troszkę boję...a chciałabym już nadać im ładniejszy kształt

Witam Cię Diana!
Bukszpany cudeńka, kochana babcia
Mnie podstępnie i z premedytacją miłością do bukszpanów zaraziła teściowa Najpierw dostałam pierwszą kulkę na balkon i sromotnie ją zmroziłam od razu pierwszej zimy potem zamawiała mi cebulki do doniczek na balkon rownież porażka... A potem samą mnie wzięlo jak zaczęłam na surfiniach na balkonie tak skończyłam na 37 kulach bukszpanowych, 2 stożkach, 1 bonzai bukszpanowym, 2 kul na nóżkach.... Nie liczę kuli cisowej i kulek bukszpanowych w donicach
Teraz to ja teściowej robię obwódki bukszpanowe i sadzę kule Wot i mnie wychowała
Zatem pokazuj twoje postępy ogrodowe, bo takie historie lubimy najbardziej
Ps bukszpany przytnij kolejny raz w czerwcu a potem w sierpniu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies