Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany

Pokaż wątki Pokaż posty

SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany

Madzenka 23:46, 24 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Każdy bambus powinien mieć powierzchnięmin 2-4 m2 aby się ładnie rozrastały.
Żadnego jednak liście nie przetrwają mrozów, co nie znaczy że z tych samych tyczek nie odbiją.
Ja kupiłam do siebie Phyllostachys aureosulcata i spectabilis.

Poczytaj tutaj o gatunkavh wysokich bambusów
http://www.bambusowygaj.com/pl/index.htm
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Diana 23:58, 24 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Marzena2007 napisał(a)
Każdy bambus powinien mieć powierzchnięmin 2-4 m2 aby się ładnie rozrastały.
Żadnego jednak liście nienprzetrwają mrozów, co nie znaczy że z tych samych tyczek nie odbiją.
Ja kupiłam do siebie Phyllostachys aureosulcata i spectabilis.

Poczytaj tutaj o gatunkavh wysokich bambusów
http://www.bambusowygaj.com/pl/index.htm


Rany przecież to tak blisko mnie ta firma...ale numer.Pod latarnia najciemniej !!!! Jutro postaram się tam zajrzeć, najpózniej na początku przyszłego tygodnia.Dziękuję
Diana 00:01, 25 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Człowiek szuka gdzieś nie wiadomo gdzie a tu wystarczy wyjść z domu, podjechać kawałek i już...chyba się z tego nie otrząsnę Jak już się dowiem to napisze jakie mi osobiście się podobają i jakie mi doradzono - podejrzewam że nie koniecznie musi to być jedno i to samo
Madzenka 06:30, 25 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Diana napisał(a)
Człowiek szuka gdzieś nie wiadomo gdzie a tu wystarczy wyjść z domu, podjechać kawałek i już...chyba się z tego nie otrząsnę Jak już się dowiem to napisze jakie mi osobiście się podobają i jakie mi doradzono - podejrzewam że nie koniecznie musi to być jedno i to samo


miłych zakupów
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
KasiaBialofi... 08:20, 25 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Bardzo fajny dom. A to co pokazałaś w ogrodzie na razie super. Podjazd wyszedł znacznie lepiej niz był na początku. Pozdrawiam
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
beta 08:53, 25 maj 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Witaj Diana

ładnie tam u Ciebie

to niesamowite jak na przestrzeni czasu może zmienić się nasze otoczenie

ale to wsztstko osiągneliście ciężką pracą i się opłaciło bo ogród macie piękny i bedzie piękniał

bukszpan "gigant" niesamowity

trawka śliczna

____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
nika 12:41, 25 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
No i co ja mogę napisać? No suuuper masz ten domek Taki inny, nietypowy... a ja takie lubię
Dobrze, że zmieniłaś tę kostkę na podjeździe. Z tymi kółkami wygląda milion razy lepiej
A Twój trawnik... marzenie!
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
sylllwia 14:13, 25 maj 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Witaj Diano, jednak nie ma betonu tylko śliczny trawnik okrągłe rabatki w bruku fajnie wyszły, a giganty bukszpany od babci śliczne, o architekturze budynku nie wspomnę, bardzo oryginalna.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Diana 22:31, 25 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
bialofiolet napisał(a)
Bardzo fajny dom. A to co pokazałaś w ogrodzie na razie super. Podjazd wyszedł znacznie lepiej niz był na początku. Pozdrawiam


Dziękuję, ja również cieszę się z tej zmiany.Bardzo mi się podoba i jest bardzo praktyczne
Diana 22:41, 25 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
beta , Nika , sylllwia dzięki wielkie.Jak miło Mój M patrząc na to co zrobiliśmy i nadal robimy,(zresztą same wiecie ile pracy, czasu i serca trzeba włożyć w każdy szczegół) cieszy się że jest jak jest i gdy na początku rośliny były mu totalnie obojętne - teraz sam podgląda jak rosną .....
A trawa nie jest idealna , to napewno, ostatnio walczę z koniczyną (zrobiłam oprysk),zobaczymy co będzie.W wielu miejscach jako niedoświadczona ogrodniczka posypałam za dużo nawozu i totalnie wypaliłam trawę.....ale już jest uzupełniona (sąsiadka poleciła mi magiczną dosiewkę i po problemie,trawka odrosła)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies