Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany

Pokaż wątki Pokaż posty

SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany

Diana 12:38, 29 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Ginger napisał(a)
Witam, kaskada super!!! Bardzo bym chciała wodę w ogrodzie tylko problem w tym, że mój pies też lubi wodę i z relaksu nici bo mój piesio każdą większą kałużę traktuje jako miejsce do kąpieli.

A piesio mały czy raczej większy ?mój piesio yorczka pije wodę z kaskady i z ciurkadełka na wejściu do domu.jeszcze nie próbowała się kąpać .aparat mam zawsze gdzieś pod ręką, jak podejmie taką próbę napewno to uwiecznię i zaprezentuje.w sumie to szkoda że moja ginka nie jest taka szalona, byłoby trochę rozrywki gdyby tak za wszelką cenę chciała się pluskać .
Ginger 14:34, 29 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Diana napisał(a)

Witam, kaskada super!!! Bardzo bym chciała wodę w ogrodzie tylko problem w tym, że mój pies też lubi wodę i z relaksu nici bo mój piesio każdą większą kałużę traktuje jako miejsce do kąpieli.

A piesio mały czy raczej większy ?mój piesio yorczka pije wodę z kaskady i z ciurkadełka na wejściu do domu.jeszcze nie próbowała się kąpać .aparat mam zawsze gdzieś pod ręką, jak podejmie taką próbę napewno to uwiecznię i zaprezentuje.w sumie to szkoda że moja ginka nie jest taka szalona, byłoby trochę rozrywki gdyby tak za wszelką cenę chciała się pluskać .

Mój piesek to Amstaff.
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
bogumila 14:44, 29 maj 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Spaceruję po cichutku...bardzo nastrojowa kaskada.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
agata_chrosc... 22:37, 29 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Hiszpania piekny kraj! O mały włos, a tez bym tam mieszkała Bukszpany masz niezłe! W sprawie nawozu napisałam Ci u siebie, ale na wszelki wypadek jeszcze u Ciebie wpiszę, że jak nie znajdziesz to moge Ci podesłać. Pozdrawiam
____________________
ogród w Holandi
beta 17:56, 30 maj 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Witaj Diana

piekna ta kaskada jak marzenie

czy mi się wydawało czy na którymś zdjęciu w odali widziałam miejsce na ognisko? bom ciekawa jak to u Ciebie wygląda, u siebie też bym chciała takie miejsce i szukam inspiracji


____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Diana 19:40, 30 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
beta
Niestety nie mam w planach miejsca na ognisko napewno chodzi o ten krąg obłożony kamieniami) To miejsce jest przy samym tarasie i mam tam inne plany.Ale jeszcze nie jestem pewna, więc się nie wychylam.Nawet jeszcze roślin nie sadzę w tym miejscu, bo jeśli chodzi o ten kawałek ogrodu pare pomysłów jest, ale na póżniej........

Moja sąsiadka ma miejsce na ognisko.Wygląda to bardzo fajnie.Podpytam czy mogłabym pstryknąć fotkę.Jeśli się zgodzi wstawię u Ciebie
Diana 19:44, 30 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Agatko spisałam już u ciebie te nawozy, jestem na etapie poszukiwań.gdybym miała problem zgłoszę się
Hiszpania piękna- zgadzam się
beta 21:48, 30 maj 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Diana napisał(a)
beta
Niestety nie mam w planach miejsca na ognisko napewno chodzi o ten krąg obłożony kamieniami) To miejsce jest przy samym tarasie i mam tam inne plany.Ale jeszcze nie jestem pewna, więc się nie wychylam.Nawet jeszcze roślin nie sadzę w tym miejscu, bo jeśli chodzi o ten kawałek ogrodu pare pomysłów jest, ale na póżniej........

Moja sąsiadka ma miejsce na ognisko.Wygląda to bardzo fajnie.Podpytam czy mogłabym pstryknąć fotkę.Jeśli się zgodzi wstawię u Ciebie


bardzo tajemnicza jesteś

a z sąsiadką jakby się udało to będę wdzięczna
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
nika 22:21, 30 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Diana napisał(a)


spiralkę strzygłam sama z thuji ze strony 5( wcześniej była na wejściu)

widok z boku kaskady

widok nocą ...troszkę słabe zdjęcie,postaram sie o lepsze

Łaaaał! Naprawdę sama robiłaś tę kaskadę??? Jestem w szoku i pod ogromnym wrażeniem... Wyszło świetnie!
Gdybym kiedyś zapragnęła też coś takiego mieć u siebie, to zapisuję się u Ciebie na kurs klejenia kaskady
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
majkel0326 22:28, 30 maj 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Diana,fajny zakątek z kaskadą.I ten las za płotem,ładna okolica u Ciebie
____________________
Maja - Moje roślinki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies