Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Konstancja30 23:50, 27 cze 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
wpatruje się w naparstnice od kilku dni ... ale tak pięknie zobaczyłam je dopiero w obiektywie córci ... gratuluję ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Kuklik 23:57, 27 cze 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Konstancja30 napisał(a)


Izuś fantastycznie było Cię poznać nawet na tak krótko i w locie ))) ...

to prawda co piszą, ze zupełnie inaczej się patrzy na posty gdy zamieni się nawet kilka małych zdań ...

naparstnice ... no własnie ... mam bliźniaczy szpaler ale moje kłaniaja się w pas ... a po deszczach mam kilka tak ugrzecznionych, że wręcz całują stopy ... zdradź jak swoje trzymasz w tej pięknej żołnierskiej postawie "na baczność "


Widzę,że wpuściłaś męża na awatarek Świetnie razem wyglądacie
Mi też było bardzo, bardzo miło poznać Cię osobiście Kiedyś na pewno uda się pogadać dłużej
Nic nie zastąpi rzeczywistości i bardzo się cieszę, że ogrodowisko się urealnia w spotkaniach. To zupełnie co innego Muszę na nowo wybrać się do Twojego ogrodu, dawno nie byłam...
A naparstnice? same sobie wybrały to miejsce, miałam je przesadzać, ale w końcu zostały. Tak się wysiały i tak są. Za nimi potęga - miskant cukrowy, chyba o niego się opierają Miskanta też chciałam okiełznać w tym roku, łazi gdzie chce, ale nie miałam serca i tak został...może i dobrze? Ale za rok na wiosnę - porządki. Ogrodnik rządzi
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 23:59, 27 cze 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Czosnki i bodziszek oczami Oli






____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 00:02, 28 cze 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Świat Oli cd.








____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
grembosia 00:03, 28 cze 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Iza biżuteria przecudna, a te zardzewiał lubię najbardziej, mąż mi tylko każe zardzewiałe odświeżać i malować, a ja się wkurzam, bo to już nie to, a że mniej trwałe, to co z tego...

Naparstnice pięknie Ci zakwitły, w takim porządku. Ja kiedyś też je miałam, ale wędrowały po całym ogrodzie, aż w końcu wypadły.

Pozdrawiam cieplutko, bo coś chłodno znowu się zrobiło.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Kuklik 00:06, 28 cze 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
A wiecie co to za kwiatek na pierwszym zdjęciu? to oczywiście też autorstwo Oli








____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 00:11, 28 cze 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
grembosia napisał(a)
Iza biżuteria przecudna, a te zardzewiał lubię najbardziej, mąż mi tylko każe zardzewiałe odświeżać i malować, a ja się wkurzam, bo to już nie to, a że mniej trwałe, to co z tego...

Naparstnice pięknie Ci zakwitły, w takim porządku. Ja kiedyś też je miałam, ale wędrowały po całym ogrodzie, aż w końcu wypadły.

Pozdrawiam cieplutko, bo coś chłodno znowu się zrobiło.


Ja kupiłam już zardzewiałe myślę, że wytrzymają wiele lat...
Jutro ma być cieplej, a właściwie dzisiaj...
Czas spać. Jutro moje dzieci mają koniec roku szkolnego, trzeba kwiaty z kwiaciarni odebrać dzieci wyszykować odwieźć przywieźć a potem wakacje tzn. ja do pracy, a one wakacje
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
monteverde 00:14, 28 cze 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Orlik? kiedy ja szpagat zrobiłam, chyba 40 lat temu Olę trzeba wysłać na jakiś konkurs z tymi zdjęciami bułgarski i Krzysztofa świetnie zrobione Dla Oli zagadka co to za dzwoneczki?mama pomoże Iza serdecznie pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Kuklik 00:24, 28 cze 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
monteverde napisał(a)
Orlik? kiedy ja szpagat zrobiłam, chyba 40 lat temu Olę trzeba wysłać na jakiś konkurs z tymi zdjęciami bułgarski i Krzysztofa świetnie zrobione Dla Oli zagadka co to za dzwoneczki?mama pomoże Iza serdecznie pozdrawiam


Zagadkę pokażę jej jutro, ale u nas też to rośnie, więc obawiam się że będzie wiedziała Mam ogrodnicze dzieci
Oczywiście, że orlik za dobra jesteś
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
monteverde 00:31, 28 cze 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies