Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Radość dla oczu, pokarm dla duszy

Pokaż wątki Pokaż posty

Radość dla oczu, pokarm dla duszy

eda 00:01, 05 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690




witam kochana to moje nowe tulipanki ,niedługo się usmiechną do ciebie i miłosników Ogrodowiska pozdrawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Mala_Mi 23:07, 09 maj 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Czy na fotce z dzieciątkiem to Ty
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Nati 21:08, 11 maj 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
tak to ja
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 21:11, 11 maj 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
to było rok temu wrzucę coś aktualnego.
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
eda 22:38, 15 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
witam Natalciu kochana już niemogę się doczekać na twoje zdjęcia tyle nawojowałas u siebie napewno masz przepięknie fajnie że podoba CI się u mnie ja to mam tak na dziko a u ciebie to perfekcja buźiaki i dużo zdrówka kwiatuszki dla Ciebie
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Nati 15:34, 17 maj 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
tak było

tak jest

kącik różany nowe nabytki NOSTALGIA I SZOPEN

a z tej strony in grid berman

a tu niedokończona kompozycja kwiatowa, myślałam o kaskadowej po lewej stronie czerwonej pelargoni żeby coś sobie wisiało co myslicie?
a tu kaskadowe jeszcze małe
a tu siane pierwszy rok zobaczymy co wyjdzie dalie cynie itp. nawet już nie wiem co posiałami nowa funkia nie pamiętam nazwy i żurawka lime i heucherella widoczna z tyłu
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
hanka_andrus 15:40, 17 maj 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do tej doniczki na schodku daj coś jasnego, bo wszystko się zlewa z tym brązem .Wilczomlecz J.Frost, tytoń ozdobny albo i petunie, ale w jasnym odcieniu bladego fioletu.
To jest tylko mój punkt widzenia.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Nati 16:00, 17 maj 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
tutaj też nowa funkia nazwy nie znam

a to mój skarb już nie mogę się doczekać jak urośnie ciągle szukam dla niego dobrego miejsca cienistego którego u mnie mało

a tu bakopa komarzyca pelargonie takie tam kompozycje

tutaj też kompozycja jak się rozrośnie mam nadzieję na ładny efekt czekam na wegetację perukowca boję się że coś z nim nie tak od dołu puszcza młode a na pąkach zastój,, no i garaż do obrobienia

róża różowa do kompozycji z begoniami

maleńki warzywnik
piękne przyrosty sosenki
i tutaj też sosna będę próbować bonsai
a tu nowa kompozycja z boku domu proszę o surowe komentarze i nowy nabytek grujecznik japoński
z przodu trawa frosted curls i bronzowa wokoło grujecznika żurawki jeszcze małe Alabama, plum royal, southern comfort, i jeszcze kilka innych
tutaj hosta carex evergold i kulki z tuji

całośc słabo jeszcze widoczna z tyłu hortensje rózowe i biała obok miskant variegata proszę o ocenę jak to może się zachować w przyszłości po boku berberys czerwony i żólty dla kontrastu, będę cieła na niskie obwódki
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 16:02, 17 maj 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
hanka_andrus napisał(a)
Do tej doniczki na schodku daj coś jasnego, bo wszystko się zlewa z tym brązem .Wilczomlecz J.Frost, tytoń ozdobny albo i petunie, ale w jasnym odcieniu bladego fioletu.
To jest tylko mój punkt widzenia.

dziękuję Haneczko myslałam że nikt do mnie już nie zajrzy a tu tak szybko, muszę zobaczyć co to wilczomlecz itd bo nie wiem, ja właśnie tak zawsze upieram się przy takich samych kolorach w danych rabatach, dziękuję za radę
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 16:06, 17 maj 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
tak to skromnie i w sumie nic nie widać na tych ostatnich zdjęciach ale wierzę że jak podrośnie to będzie się czym pochwalić, bo na razie widać tylko korę, myślałam o kamykach na środku, ale mam nadzieję że żurawki rozjaśnią to niedługo
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies