Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogródek pod Gdańskiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogródek pod Gdańskiem

Moniika 13:44, 24 cze 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Diana napisał(a)
Witam raz jeszcze Moniko wpisywałam się w poprzednim wątku Masz cudny domek, taras bardzo, bardzo zachęcający do odpoczynku Brama z żywotników śliczna...a próbowałaś połączyć je linkami, zbliżyc lekko do siebie w ten sposób? Może to jakis sposób narazie póki nie zarosną

Dzięki Diano !! Te tuje są połączone linkami tylko może tego dobrze nie widać. Powinnam je co roku przyciągać do siębie, ale musiałabym miec dość wysoką drabinę, której nie ma . Pierwszy raz połączyła to firma która przycinała żywopłot a potem już sama miałam pilnować. Coś wymyślę żeby jednak zrealizować swój plan ! (nawet bez drabiny).
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
motylla 14:17, 24 cze 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Cześć Moniko, bardzo ładnie u Ciebie! Tak naturalnie, podoba mi się
Witaj w naszym gronie
____________________
Małgosia - Na okrągło
Moniika 15:22, 24 cze 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
motylla napisał(a)
Cześć Moniko, bardzo ładnie u Ciebie! Tak naturalnie, podoba mi się
Witaj w naszym gronie
Dzięki Malgosiu u Ciebie tez byłam ... Masz się czym chwalić ! Pozdrawiam
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 15:27, 24 cze 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
zbigniew_gazda napisał(a)
Wyręczyłem Cię Moniko i obróciłem zdjęcie . Piękny taras !!! Pozdrawiam.





Zbigniewie! Oglądałam Twój ogród! Przepięknie wszystko rozrosniete , wyjątkowe! Będę się nim inspirowala pracując nad moim
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
zbigniew_gazda 15:53, 24 cze 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Dziękuję Moniko - gdzie tam mojemu ogrodowi do innych !!! To dobrze że masz niewielką powierzchnię do zagospodarowania. Mnie też przerażają hektary . Zazdroszczę Ci że mieszkasz w takiej pięknej okolicy.
Gdańsk to piękne miasto (mamy znajomych na Stogach ) i kilka razy (dawno temu ) byliśmy tam samochodem . Ha ha - raz to maluchem we czworo i pies na dodatek . Ale było wesoło . Wyleczyłem się na dobre z winobluszczu i winogrona które obrastały taras. Tak szybko rosło , co chwilę obcinanie i co z tym robić ? Pozdrawiam i życzę samych sukcesów ogrodowych .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Moniika 19:01, 24 cze 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
zbigniew_gazda napisał(a)
Dziękuję Moniko - gdzie tam mojemu ogrodowi do innych !!! To dobrze że masz niewielką powierzchnię do zagospodarowania. Mnie też przerażają hektary . Zazdroszczę Ci że mieszkasz w takiej pięknej okolicy.
Gdańsk to piękne miasto (mamy znajomych na Stogach ) i kilka razy (dawno temu ) byliśmy tam samochodem . Ha ha - raz to maluchem we czworo i pies na dodatek . Ale było wesoło . Wyleczyłem się na dobre z winobluszczu i winogrona które obrastały taras. Tak szybko rosło , co chwilę obcinanie i co z tym robić ? Pozdrawiam i życzę samych sukcesów ogrodowych .

U Was jeszcze piękniej! Na Pomorzu jest dużo chłodnej niż u Was i w środkowej Polsce, cierpię patrząc na prognozy pogody, chociaż dzięki takiemu klimatowi mamy mniej rożnych anomalji pogodowych jak powodzie, wichury itp,
a z winobluszczem to dokładnie takie samo zdanie ma moj Tata , a ja sie jeszcze nie wyleczylam pozdrawiam Ps tez mam wspomnienia z maluchem ...bardzo wesołe
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
nika 14:26, 25 cze 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Moniko, masz piękny ogród... wspaniały taras... a kolekcja powojników - zachwycająca
Brama z żywotników też bardzo przypadła mi do gustu
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
bogumila 17:05, 25 cze 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Przyszłam się przywitać...milutko u Ciebie,jesteś niedaleko ode mnie.Serdecznie pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Moniika 18:36, 25 cze 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
nika napisał(a)
Moniko, masz piękny ogród... wspaniały taras... a kolekcja powojników - zachwycająca
Brama z żywotników też bardzo przypadła mi do gustu

Bardzo dziękuję za miłe slowa Powojniki są moimi ulubieńcami, na razie wciąż z nimi "próbuję" kilka stracę -sadzę kilka nowych, itd. Mam nadzieję za kilka lat mieć sie czym pochwalić, jeśli kupuje cos nowego tu tylko powojniki bylinowe żeby w razie ciężkiej zimy odrosły bez wieklich klopotów . Pozdrawiam M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
nika 18:48, 25 cze 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Powojniki też bardzo chciałabym u siebie... Tylko najpierw muszę namówić M. na pergolę, żeby miały po czym się piąć... Ale już wiem, do kogo się zwrócić o radę przy wyborze odmian w razie czego
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies