Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogródek pod Gdańskiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogródek pod Gdańskiem

Moniika 22:51, 01 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
beta napisał(a)
Witaj Moniko

widzę że my prawie sąsiadki

ja tez lubię pnącza w ogrodzie, są romantyczne i tajemnicze, mam też sumer snow włąśnie zaczął kwitnąć i ma niesamowitą ilość pąków, bardzo podoba mi się pomysł obsadzenia konarów drzew powojnikami, muszę skopiować

tawułki sliczne

czekam na więcej zdjęć[/quote. Hej Beta ! Dzięki za odwiedziny i cieszę się ze tez lubisz pnacza a gdzie Twoje zdjęcia i Twój wątek ? Chciałabym zobaczyć jak u Ciebie wyglada... u mnie summer snów, ma pierwsze paczki i jednego kwiatka ale wsadzilam je ( mam 2 sztuki) tej wiosny więc u mnie to dopiero ich początki pozdrawiam m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 22:54, 01 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
zbigniew_gazda napisał(a)
Moniko byłem i zobaczyłem . Tawuły i róże piękne.Z dużymi drzewami jest kłopot bo się bardzo rozrastają - szczególnie orzech . Wiem coś o tym . Ale cień koło domu też potrzebny. Masz pracę "papierową " więc taka odskocznia do natury bardzo potrzebna. Nie zrażaj się tym że masz małe wsparcie . A jak wgrywasz zdjęcie w nowym poście to zwracaj uwagę na : np. napiszesz coś na początku i teraz postaw kursor enterem 2 wiersze niżej tekstu . Wgraj zdjęcie i przed załadowaniem go z prawej strony na lewe pole tekstowe patrz czy kursor miga 2 wiersze poniżej poprzedniego tekstu ( lub wcześniejszego zdjęcia) . Wtedy nie będzie Ci się mieszało pismo ze zdjęciem. Pozdrawiam.[/quote. Dzięki serdeczne mam nadzieje ze z czasem będzie mi szło dużo lepiej z wstawianiem zdjęć... Postaram się ! !
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
beta 07:14, 02 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Monika352 napisał(a)

Witaj Moniko

widzę że my prawie sąsiadki

ja tez lubię pnącza w ogrodzie, są romantyczne i tajemnicze, mam też sumer snow włąśnie zaczął kwitnąć i ma niesamowitą ilość pąków, bardzo podoba mi się pomysł obsadzenia konarów drzew powojnikami, muszę skopiować

tawułki sliczne

czekam na więcej zdjęć[/quote. Hej Beta ! Dzięki za odwiedziny i cieszę się ze tez lubisz pnacza a gdzie Twoje zdjęcia i Twój wątek ? Chciałabym zobaczyć jak u Ciebie wyglada... u mnie summer snów, ma pierwsze paczki i jednego kwiatka ale wsadzilam je ( mam 2 sztuki) tej wiosny więc u mnie to dopiero ich początki pozdrawiam m



Moniczko jak cytujesz to swój tekst wpisujesz za tymi kwadratowymi ramkami, poprostu zjedź kursorem o 2 entery i będzie git
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Diana 07:35, 02 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
beta tu jest problem....w tym miejscu zjadłaś po prawej kwadratowy nawias.[/quote. .Musi byc bo inaczej twój tekst jest jasny jak cytowany.
Moniczko miłego dnia
beta 07:50, 02 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Diana napisał(a)
beta tu jest problem....w tym miejscu zjadłaś po prawej kwadratowy nawias.[/quote. .Musi byc bo inaczej twój tekst jest jasny jak cytowany.


Diana chyba czegoś nie kumam?

ja coś źle robię?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Ewa 08:05, 02 lip 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Diana 08:20, 02 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
przepraszam...... chodziło mi o ten wpis wyżej co ty robiłaś ,ale skierowane do Moniki
Na samej góze tej strony Monika zjadła nawias i przez to jaj tekst jest jasny, zamiast ciemny bo zjadła taki nawias ] za quote.
Ale zamotałam sorki
beta 08:25, 02 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Diana napisał(a)
przepraszam...... chodziło mi o ten wpis wyżej co ty robiłaś ,ale skierowane do Moniki
Na samej góze tej strony Monika zjadła nawias i przez to jaj tekst jest jasny, zamiast ciemny bo zjadła taki nawias ] za quote.
Ale zamotałam sorki



Hi Hi
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
roza333 08:37, 02 lip 2012

Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 97
Witaj tarasik masz przepiękny ,leżaczki zachęcajom aby się położyć super.
____________________
ogrod rozy333
Moniika 16:47, 02 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Diano i Beta !!!! Ale ze mnie fujara .... Będę się starać wszystko dobrze " obczajic" jak to mój syn powiada!! Te błędy głównie stad ze z komórki najczęściej pisze i malutki stosunkowo ekranik mam...
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies