Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogródek pod Gdańskiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogródek pod Gdańskiem

Moniika 08:41, 15 maj 2017


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
monteverde napisał(a)
pozdrowionka napiszę jak będę miala więcej czasu buziole

Moja kochana Ania ależ czasu minęło ... u Ciebie wciąż cudnie ! Pozdrawiam
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
katel 22:27, 15 maj 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Witaj Moniko, clematisy cudo i reszta oczywiście też . Faktycznie na podobnych falach nadajemy, co nowa roślinkę u Ciebie widzę to ładniejsza, myślałam że uda mi się dziś przejrzeć wątek cały ale już mi się oko klei - jutro znowu będę
Jak Ci się sprawuje Lech Wałęsa, bardzo mi się podoba ale informacje o nim są taki że jest wymagający i raczej dla zaawansowanych więc na razie się wstrzymuję z kupnem.

____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
katel 22:51, 25 maj 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Dokopałam się do kolejnego co do którego jestem ciekawa jak się u Ciebie sprawuje - Pink Swing?
Masz listę swoich powojników?
Jak masz puszczonego Bluish Violet, może jako płożący?
Przepraszam że tak dużo pytań ale jak czytam to co chwilę jakieś nowe mi do głowy przychodzi , pięknie u Ciebie rosną - musi im być dobrze
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
nebel 20:05, 31 maj 2017


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
hej, cudownie, że jesteś i pamiętasz o "starych" znajomych
Pozdrawiam i ściskam bardzo, bardzo mocno
____________________
Ogród Nebel
Moniika 14:46, 25 mar 2018


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
katel napisał(a)
Dokopałam się do kolejnego co do którego jestem ciekawa jak się u Ciebie sprawuje - Pink Swing?
Masz listę swoich powojników?
Jak masz puszczonego Bluish Violet, może jako płożący?
Przepraszam że tak dużo pytań ale jak czytam to co chwilę jakieś nowe mi do głowy przychodzi , pięknie u Ciebie rosną - musi im być dobrze

Ping swing ... słabiutko u mnie - myśle ze ma słabe stanowisko , ale nie mam już lepszych "miejscówek" ..
za to Bluish Violet płoży się fajnie pomiędzy innymi roślinami - mam aż 3 sztuki , myślałam że efekt będzie bardziej spektakularny ale i tak nie nażekam .
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 14:47, 25 mar 2018


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
nebel napisał(a)
hej, cudownie, że jesteś i pamiętasz o "starych" znajomych
Pozdrawiam i ściskam bardzo, bardzo mocno

Ewuś ... co u Ciebie !??? Często myślę o Tobie serdecznie pozdrawiam !
Znów wiosna !! Nareszcie
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 14:49, 25 mar 2018


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
katel napisał(a)
Witaj Moniko, clematisy cudo i reszta oczywiście też . Faktycznie na podobnych falach nadajemy, co nowa roślinkę u Ciebie widzę to ładniejsza, myślałam że uda mi się dziś przejrzeć wątek cały ale już mi się oko klei - jutro znowu będę
Jak Ci się sprawuje Lech Wałęsa, bardzo mi się podoba ale informacje o nim są taki że jest wymagający i raczej dla zaawansowanych więc na razie się wstrzymuję z kupnem.


Kasiu, mój Lech W nie przetrwał ... musze zacząć inwestować w bardziej "samowystarczalne" gatunki bo brakuje mi systematyczności w obsłudze ogrodu i niestety rośliny za to płaca
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
katel 19:33, 25 mar 2018


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Ja też odpuszczam wymagające - niestety brak czasu
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
basia3012 16:20, 20 cze 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427
Moniko, pochodziłam po Twoim ogrodzie i przyznaję, że piękne są te Twoje powojniki. A jakie wysokie!
Chciałabym zasięgnąć Twojej porady. W wątku o powojnikach, jeśli dobrze zrozumiałam, napisałaś o dodawaniu mydła potasowego do preparatów na choroby grzybowe itp. Czy to mydło sprawdza się do podlewania? Ja myslałam, że tylko do oprysków. I do podlewania np Bioczosem nie stosowałam mydła. Jeśli znajdziesz chwilę to bardzo proszę o odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
BASIA8 08:24, 27 gru 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Pozdrawiam Serdecznie i wszystkiego najlepszego życzę z okazji zbliżającego się Nowego Roku
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies