Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród... reni

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród... reni

reni 18:25, 02 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Juzia_G napisał(a)
Moja trawa taka sama!!!!


Muszę rozpocząć walkę z tą koniczyną
____________________
Ogród... reni
ola 19:13, 02 lip 2012


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Wpadłam z rewizytą i podziwiam Twoje piękne róże. Zdjęcie z "przed" a teraźniejsze już dzieli od siebie wielka otchłań, a z pomocą dobrych ogrodowiskowych duszków Twój ogród zamieni się niebawem w ziemski raj oczywiście potrzebne jest jeszcze do tego Twoje wielkie zaangażowanie no i PASJA, którą jak widać już się od nas zaraziłaś. Powodzenia.
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
reni 19:23, 02 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
ola napisał(a)
Wpadłam z rewizytą i podziwiam Twoje piękne róże. Zdjęcie z "przed" a teraźniejsze już dzieli od siebie wielka otchłań, a z pomocą dobrych ogrodowiskowych duszków Twój ogród zamieni się niebawem w ziemski raj oczywiście potrzebne jest jeszcze do tego Twoje wielkie zaangażowanie no i PASJA, którą jak widać już się od nas zaraziłaś. Powodzenia.


Dziękuję... mam taką nadzieję, że to wszystko ogarnę a pracy jeszcze bardzo dużo
____________________
Ogród... reni
reni 19:32, 02 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Dla odmiany... na tarasie










____________________
Ogród... reni
reni 20:37, 02 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793




____________________
Ogród... reni
Juzia 21:06, 02 lip 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38537
reni napisał(a)

Moja trawa taka sama!!!!


Muszę rozpocząć walkę z tą koniczyną


Ja narazie zostawiam....ale w planie mam całkowitą wymianę
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
agata_chrosc... 21:37, 02 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
reni napisał(a)

popieram Irenkę - pooglądaj i wybierz coś, co pasuje do Ciebie i miejsca, w którym mieszkasz. Tak od siebie - gdybym miała któryś z tych płotów wyrzucać, to raczej ten betonowy z tralkami, a nie ten prosty drewniany. I ostroznie bym podchodziła do wycinania starych okazów. Zawsze zdążysz, a żeby mieć coś takiego to ładnych parę lat trzeba czekać. Najfajniej byłoby wkomponować stare w nowe.

Oj, płotu wywalać nie będę bo to sąsiada... chodziło mi o ten malutki przed rabatą hi, hi
Niestety mniejszy swierk musi być usunięty pomimo przycinania sypie mi się igliwie do oczka


A, to zupełnie co innego! Ten mały płotek to wywal! Moim zdaniem oczywiście
____________________
ogród w Holandi
margo 21:47, 02 lip 2012


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
Hej Reni ogród jest różany i tak trzymaj !!! dosadzaj róże - stwórzcie sobie taką angielską sielankę - drzewa liściaste też na tło fajnie zrobia i pnącza powojników fajnie można łączyć z różami. Szkoda mi tylko tych świerków, fajne są -- pomyśl, zę drzewo żyje ja bym nie wycinała tylko dosadziła coś pod nimi. Ale to tylko moje odczucia taka juz jestem,że zawsze mi szkoda drzew wycinać. Ogród ma świetne możliwości i napewno będzie cudowny bo juz jest piękny ))
____________________
margo
Moniika 22:04, 02 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Hej Reniu! Witaj ! Piękne rosliny na tarasie i w ogrodzie! Pozdrowienia m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
reni 22:06, 02 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Powiem wam,że przepadłam... chodzę po waszych ogrodach i podziwiam bez końca i tak sobie myślę, że u mnie to taka amartoszczyzna że hej.

Margo, też wolałabym zostawić ale ten mniejszy musi być wycięty... zresztą świerki chyba nigdy nie były przycinane bo rosną jak chcą i są takie bezkształtne... jedynie co udało mi się dprowadzić do jakiegoś porządku to świerk srebrzysty... niestety poprzedni właściciele zbytnio nie dbali o ogród i sadzili gdzie popadło... także długa droga przedemną. Wprawdzie zrobiłam kilka nasadzeń, a przedewszystkim kilkanaście róż... ale ogród wymaga zmian
____________________
Ogród... reni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies