Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród... reni

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród... reni

iwonaz 22:50, 04 lip 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Robisz śliczne koszyczki...uwielbiam wszelkiego rodzaju rękodzieło...ja lubię decoupage Bardzo dużo zmieniłaś w swoim ogrodzie i masz masę cudownych roślin...i na tarasie jest bardzo przyjemnie...widać duszę ogrodniczki
Pozdrawiam
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
andziulka 23:30, 04 lip 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Witaj Reniu! mamy wiele wspólnego jesteśmy miłośniczkami róż, piesków, mamy taką samą elewację domku i różową różę Na przywitanie moja róża

____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
reni 09:18, 05 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Witaj, o tak róże uwielbiam... planuję teraz zrobić zakątek różany
____________________
Ogród... reni
reni 12:54, 05 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Wczoraj zaczęłam walkę z rabatą do przeróbki o której pisałam wcześniej... zaczęłam od posadzenia host pod świerkiem. Teraz do wyrzucenia płoteczek i zorganizowanie głównej rabaty



____________________
Ogród... reni
Milka 13:42, 05 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dołożyłabym tutaj przetacznik, ładnie kolorystycznie przy hostach się prezentuje i rozrasta w kępy, albo szałwię fioletową wymieszaną z białą;
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
weronika77 20:17, 05 lip 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Z podziękowaniem za wizytę w moim ogrodzie, pospacerowałam u Ciebie.
Piesek w białych skarpetkach, róża różowa jak moja (znasz nazwę?), i piękna ta kremowo żółta (jak się nazywa?).
Jak są róże, to ja już jestem. Świerk może dałby się przyciąć od strony oczka na jakiegoś dziwoląga...Ty decydujesz. do oczka zawsze coś wpadnie, jak nie igły to liście.
Pozdrawiam.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
reni 20:17, 05 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
irena_milek napisał(a)
Dołożyłabym tutaj przetacznik, ładnie kolorystycznie przy hostach się prezentuje i rozrasta w kępy, albo szałwię fioletową wymieszaną z białą;


Dzięki, pomyślę o przetaczniku fajny jest

Powalczyłam z rabatą... oto efekt na dzień dzisiejszy, myślę czy nie dosadzić jeszcze żurawek.. no i koniecznie tuje trzeba koło płotu







____________________
Ogród... reni
reni 20:29, 05 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
weronika77 napisał(a)
Z podziękowaniem za wizytę w moim ogrodzie, pospacerowałam u Ciebie.
Piesek w białych skarpetkach, róża różowa jak moja (znasz nazwę?), i piękna ta kremowo żółta (jak się nazywa?).
Jak są róże, to ja już jestem. Świerk może dałby się przyciąć od strony oczka na jakiegoś dziwoląga...Ty decydujesz. do oczka zawsze coś wpadnie, jak nie igły to liście.
Pozdrawiam.


Dzięki za odwiedziny... niestety nazw róż nie znam ...nie mam do nich pamięci zawsze zostawiam karteczki gdy są, a tu nie było... mówisz dziwoląg hmmm
jednego już mam





pies na straży
dzisiaj zakupiłam mniszek na koniczynę jestem ciekawa czy pomoże

____________________
Ogród... reni
andziulka 20:38, 05 lip 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
gorąco pieskowi moje cały dzień leżą na betonie w garażu, wychodzą po 20.00
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
majkel0326 21:13, 05 lip 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Reni,ja robiłam mniszkiem trawnik i niestety koniczyna ma się dobrze Wytępił za to krwawnik.A koszyczki twojej roboty to prawdziwe cudeńka
____________________
Maja - Moje roślinki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies