Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Jaszczowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Jaszczowie

Anita1978 14:19, 18 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Jakoś dziwnie mi się ten mój tekst wgrał- wyglada na cytat- ale chyba wiadomo o co mi chodziło...
____________________
ogródek Anity
pagap 16:03, 18 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Witaj Anitko, dobrze ze powiedzialas o tym tulipanowcu to na zime obkrecimy go wloknina moze przezyje bo jest to naprawde piekny pkaz jak urosnie, a jesli chodzi o roze szczepione na pniu kiedys wlasnie nam zmarzla i babka od ktorej kupowalismy powiedziala zeby wkladac je z doniczka do ziemi a na zime wyjmowac do jakiegos pomieszczenia, i tak robimy i kwitna jak glupie, np ta zolta na pniu miala 21 pakow pozdrawiamy i bedziemy wklejac zdjecia na biezaco
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
pagap 18:07, 18 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Wstaje sobie kiedys rano, wchodze do lazienki, a tu... RAMZES podgladacz


____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Welka 18:20, 18 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Moze chciał kulturalnie skorzystać z toalety
Tak w ogóle to witam, bo byłam u was, ael chyba nie dane mi było napisać jak macie ładnie
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Urszulla 05:14, 19 lip 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21786
A ja myślałam że Ramzes to sztuczna figura
Ale , ale ze mnie gapa. Jak tak mogłam pomyśleć. JEST WSPANIAŁY. Kiedy rozkłada swój ogon? Widziałam takie wspaniałości w Pszczynie przy żubrach i w Warszawie w Łazienkach, ale w prywatnym ogrodzie jeszcze nie. Jak się o niego dba i jak zimuje???
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Anita1978 10:27, 20 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
pagap napisał(a)
Wstaje sobie kiedys rano, wchodze do lazienki, a tu... RAMZES podgladacz

[img size=360x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/18/187648/original.JPG[/img



o kurcze!!!! Chyba bym na zawał padła!!!!
A z tymi różami- dobry pomysł, jeśli będę miała kiedyś pytania - to się zgłoszę
____________________
ogródek Anity
Anita1978 10:28, 20 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
pagap napisał(a)
Witaj Anitko, dobrze ze powiedzialas o tym tulipanowcu to na zime obkrecimy go wloknina moze przezyje bo jest to naprawde piekny pkaz jak urosnie, a jesli chodzi o roze szczepione na pniu kiedys wlasnie nam zmarzla i babka od ktorej kupowalismy powiedziala zeby wkladac je z doniczka do ziemi a na zime wyjmowac do jakiegos pomieszczenia, i tak robimy i kwitna jak glupie, np ta zolta na pniu miala 21 pakow pozdrawiamy i bedziemy wklejac zdjecia na biezaco

A jeśli chodzi o tulipanowca- to trzeba uważać szczególnie na MAJOWE przymrozki!!!
____________________
ogródek Anity
pagap 15:08, 20 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Urszulla w sumie wszystkich pawi mamy 5, tzn tesc ma, mieszka obok ale nasz ogrod chetnie odwiedzaja. Sa to Ramzes, Gustaw, Maja, Misia, i nie wiem jak sie nazywa ostatni. Ogon samce rozkladaja praktycznie caly czas, lubia sie chwalic, natomiast jak przychodza zniwa gubia piora, ktore odrastaja im w zimie. Nie ma jakis szczegolnych wymagan, poza szczepieniem, odrobaczaniem itp. Zimuja w stodole, chyba jest im tam dobrze pozdrawiamy
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
pagap 15:10, 20 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Anita1978 no ja tez sie troche wystraszylam, ale ze jestem w stanie blogoslawionym wiec musialam szybko sie ocknac
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Niage 22:30, 20 lip 2012


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Pochodziłam, podziwiałam Ciekawe drewniane detale. Altana ogrodowa super, przydałaby mi się taka
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies