Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Jaszczowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Jaszczowie

pagap 08:48, 09 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Witajcie, w weekend bylo troche wolnego wiec zrobilismy kilka zdjec, czekamy na opine i porady co zmienic co dosadzic, jestesmy otwarci na nowe propozcje

Ponizej nasze sobotnie zakupy, moj M. jak zwykle nie mogl sie oprzec szczepiona roze na pniu, o miniaturowych kwiatach

chcemy zeby zarosl nam sciane od garazu

tulipanowiecciekawe ile bedzie potrzebowal czasu zeby sie odwdzieczyc

kasztanowiec


a teraz takie oooo

dzielo mojego M.


A to ozdoba naszego ogrodu Ramzes jestem

A to widok z gory altanki



Jeszcze tyle pracy przed nami.... czym byscie obsadzili przy altance, cos od komarow napewno, zurawki i ????????

____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Enya73 10:34, 09 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Witam Cię Agnieszko! Dziękują za zaproszenie do Twojego ogrodu Jestem zachwycona Waszą altanką i brukiem drewnianym. I zazdroszczę tak zdolnego męża. Wspaniała robota. Uwielbiam takie klimaty! A co to za rodzaj drewna i czym go impregnowaliście?
Czekam na dalsze zdjęcia
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Milka 14:45, 09 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zakupy bardzo udane
tez mam tulipanowca i nadal czekam na kwiaty, a u mnie jest już z 6 lat i był chyba 3 ;letni jak go dostałam w prezencie
a Ramzes piękny, to ozdoba, że hej!
zdolny twój M., pięknie wykulkował:
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Celina 22:05, 09 lip 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
[

chcemy zeby zarosl nam sciane od garazu

Witaj

Spotkałam Cię u Irenki i pytałaś o winobluszcz?
Podzielę sie z Tobą info, jeśli można
Dostałam od znajomej kawałki wyrwane z ziemi .jakieś cztery lata temu.Było tego tyle, ile masz w doniczce. Obecnie zarasta szczelnie płot ok.35.m i siatkę przy kompostowniku wysoką na 2,5m oraz trejaż. Jak masz ochotę mogę Ci wkleić fotki i zobaczysz co się porobiło
trzeba pilnować bo rośnie jak szalony!!Pozdrawiam

____________________
Celina - Moje poletko
MilenaP 23:01, 09 lip 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Witaj Agnieszko
obejrzałam zdjęcia i jestem zachwycona tempem prac i talentem Twojego męża. Wspaniała altana no i ten bruk z drewna- marzenie
____________________
Milena - zielonastrefa
Celina 07:35, 10 lip 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Witaj gdzie wkleić ?U Ciebie czy u mnie?
____________________
Celina - Moje poletko
Celina 08:43, 10 lip 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Proszę bardzo Trochę to trwało ,ale musiałam znaleźdź
Pa.




____________________
Celina - Moje poletko
Jabeska 13:29, 10 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Witaj
Dziękuję za zaproszenie do Twojego urokliwego zakątka. Stworzyliście z mężem piękne miejsce, miło było pospacerować. "Zapraszam" się znowu
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
semi72 01:25, 11 lip 2012


Dołączył: 15 lut 2012
Posty: 64
Witaj ...pobyłam w Twoim ogrodzie, pięknie u Ciebie, tylko pozazdrościć takiego M,Jego pasji i chęci....Pozdrawiam
____________________
Iwona-Moje ogrodowe początki
Ginger 15:39, 11 lip 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Witam, tu jest pięknie! Drewno w ogrodzie i przy domu uwielbiam na równi z kamieniem dodaje ciepła. Altanka i inne elementy są cudne a balustrada na tarasie taka jak moja
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies