Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Jaszczowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Jaszczowie

Jagodaa 20:31, 16 wrz 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Aga witaj Przez rok zrobiliście więcej niż ja przez osiem! Piękne zmiany zachodzące z prędkością światła! Wszystko super, a pawie.... czegoś takiego w ogrodzie jeszcze nie widzałam! Niesamowite Oczywiście muszę też wspomnieć o psiaczku - bo jestem miłośniczką odkąd mam swojego. No i zazdroszczę, że mąż taki sam z siebie aktywny... Pozdrowienia dla Kuby!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
pagap 09:13, 17 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Jagodaa napisał(a)
Aga witaj Przez rok zrobiliście więcej niż ja przez osiem! Piękne zmiany zachodzące z prędkością światła! Wszystko super, a pawie.... czegoś takiego w ogrodzie jeszcze nie widzałam! Niesamowite Oczywiście muszę też wspomnieć o psiaczku - bo jestem miłośniczką odkąd mam swojego. No i zazdroszczę, że mąż taki sam z siebie aktywny... Pozdrowienia dla Kuby!


Dziękujemy Jagódka za odwiedziny, fajnie sie czyta takie miłe komentarze M pozdrowiłam, no i tak się składa, że on ma więcej zapału do pracy w ogrodzie niż ja, poprostu już tak ma pozdrawiamy
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Tess 11:15, 17 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Wpadłam z rewizytą i oniemiałam
Wasz ogród jest zachwycajacy! Taki sielski

Masz zdolnego Męża - nie tylko na stolarce sie zna, ale i ogrodnik z niego niezły (piekne bonsai z żywotnika).

Ramzes i s-ka cudne, i dziękuję że mi trochę o pawiach wiedzy dostarczyłaś.
Teraz już wiem, dlaczego pawie w Ciechanowcu nie miały pięknych piór w ogonie

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
malwes 11:21, 17 wrz 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Agnieszko, Kuba - przychodzę z rewizytą. Przeczytałam cały Wasz wątek i jestem pod ogromnym wrażeniem:
- ogród jest przepiękny i jak na rok pracy, to efekty wręcz powalające
- naprawdę ogromne gratulacje dla męża za wysiłek, pomysły i zdolności. Altana i cała architektura naprawdę wspaniała, niech zakłada tę firmę projektowo-wykonawczą bo naprawdę warto
- rośliny wspaniałe, widać, że pięknie Wam wszystko rośnie i kwitnie
- Ramzes i pozostałe towarzystwo - rewelacja! Zdjęcie w oknie łazienkowym bomba
Gratuluję Maleństwa - dbaj o siebie, wypoczywaj. I jak już będziesz wiedziała, czy Romeo czy Julia to daj znać - chyba, że zdecydujecie się nie wiedzieć i mieć niespodziankę.
Moje dzieciaki też "zimowe", styczniowe. Wiosną/ latem już zacznie siadać i na kocyku w ogrodzie będzie mógł/mogła spędzać cudowne chwile.
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
pagap 11:47, 17 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Tess dziekujemy za miłe słowa dodają ,,pałera"
malwes tobie również dzięki, no mojemu M marzy się taka szkółka z prawdziwego zdarzenia jak będziemy znali płeć oczywiście damy znać a w grudniu oczywiście zdjęcia naszego kwatuszka
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
pagap 12:59, 17 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Jak jesień to tylko z wrzosami... marzy mi się takie prawdziwe wrzosowisko, ale coś nie mam ręki do nich...

____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
popcorn 13:03, 17 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jakie łądne te wrzosy! Marzną Ci? Też mam tyle co Ty, bo marzną
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 13:05, 17 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale masz Męża - Złotąrączkę! Podziwiam!! Cudna tworzycie razem- i to jak szybko! Fajne sielskie klimaty!
pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
Martek 13:12, 17 wrz 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Pozdrawiam ciebie Agnieszko,męża,pekińczyka i Ramzesa
I Jaszczów Fajnie,że dołączyłaś z naszego jeszcze skromnie licznego regionu
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
pagap 13:15, 17 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
popcarol napisał(a)
Jakie łądne te wrzosy! Marzną Ci? Też mam tyle co Ty, bo marzną
pozdrawiam!


witaj popcarol, 2 lata temu kupiliśmy ze 20 sztuk, bo tak nam się podobały, na zimę przykryliśmy świerkiem ( może to źle) i na drugi rok były tak kiepskie, że prawie nic z nich nie zostało. No ale teraz znowu nie mogłam się oprzeć i kupiliśmy ale tylko 6 sztuk i specjalną ziemię do nich, jak na drugi rok będą łądne to zrobie sobie wrzosowisko, a co
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies