Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Jaszczowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Jaszczowie

siaaska 19:58, 13 lip 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Witam Jestem zachwycona Waszym ogrodem. Przypomina mi mój ogród z marzeń do którego razem z mężem dążymy. Tylko u nas niestety nie następuje to tak szybko jak u Was. Wiele rzeczy robimy sami i mam podobne myśli do Twoich odnośnie wykorzystania już starych i "bezużytecznych" rzeczy

Pozdrawiam i będę z przyjemnością zaglądać
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
pagap 07:15, 14 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
dziekujemy Asia za mily komentarz, to fakt duzo pracy w niego wkladamy, ale ogrod na tym polega, ze on sie kiedys odwdzieczy
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Stach 13:37, 14 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 4
Wasz ogród jest bardzo ładny super wyglądają plastry przed altanką.
Z jakiego są drewna ?
Widać Kuba że masz rękę do różnych prac w ogrodzie.
Pozdrawiam
____________________
pagap 08:00, 15 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Witaj Stasiu, dziekujemy za mily komentarz, te krazki przed altanka sa z roznego drewna (sosna, jablon, wierzba), takie akurat mielismy pozdrawiamy cale ogrodowisko
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
zbigniew_gazda 09:11, 15 lip 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11136
Aga i Kuba - jestem zachwycony Waszym ogrodem . Wszystko mi się podoba . A Ramzes śliczny. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Urszulla 09:34, 15 lip 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Witaj.Same wspaniałości, kojarzą sie z relaksem. Czy Twój mąż jest ogrodnikiem? To tak profesjonalnie zaplanowane i wykonane. Wstąpię częściej na odpoczynnek po pracy w moim ogrodzie. Urszula
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
pagap 19:26, 15 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Zbyszku dziekujemy za odwiedziny i komentarz
Ula moj maz nie jest ogrodnikiem (elektryk), ale marzy mu sie zeby projektowac ogrody albo wlasna szkolka Wszystko to co stworzylismy to sami, wlasnymi silami, tak jak umielismy I bedziemy robic dalej, no i oczywiscie bedziemy wklejac zdjecia...
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
bociek 19:35, 15 lip 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Witaj Aga,

Masz charakterystyczny sielski ogrod
Widac ogrom pracy jaki wszyscy wlozyliscie w jego tworzenie. Bardzo podobaja mi sie obrzeza z podkladow. Swieny pomysl.

Pod drzewami proponuje wyciac wiecej darni i podsadzic hostami albo zurawkami, jak radzila Danusia - uzyskasz fantastyczny efekt.

No i kulkowanie (ciecie) Wam niezle wychodzi,

Ramzes boski - nie szweda sie po sasiadach??? Zamykacie go na noc????
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
pagap 18:23, 16 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Bociek milo ze nas odwiedziles twoje opinie sa dla nas bardzo cenne, rowniez myslimy o zurawkach, tylko czekamy az beda tansze bo trzeba nam ok 30 sztuk A Ramzes po sasiadach sie nie szweda, czasem tylko jak cos go wystraszy to potrafi wyfrunac ale jakims cudem wraca na swoja posesje A na noc spi sobie w takiej starej stodole pozdrawiamy cale Ogrodowisko
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Anita1978 14:06, 18 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
pagap napisał(a)
Witajcie, w weekend bylo troche wolnego wiec zrobilismy kilka zdjec, czekamy na opine i porady co zmienic co dosadzic, jestesmy otwarci na nowe propozcje

Ponizej nasze sobotnie zakupy, moj M. jak zwykle nie mogl sie oprzec szczepiona roze na pniu, o miniaturowych kwiatach

chcemy zeby zarosl nam sciane od garazu

tulipanowiecciekawe ile bedzie potrzebowal czasu zeby sie odwdzieczyc


Róże szczepione na pniu są śliczne- zresztą ja w ogóle kocham róże- ale sa problematyczne co do zimowania- trzeba je przyginać i kopczykować(?) ziemią co nie jest łatwe jeśli ma się np korę czy kamyk na rabacie... Inaczej marzną i umierają- wiem z doświadczenia dlatego staram się sadzić inne róże
A tulipanowca też mam- nie jest to łatwa roślina- wrażliwa na przymrozki- mi w tym roku w maju wszystkie młode listki wymroziło. To takie moje spostrzeżenia - może Ci pomogą, chociaż Ty na pewno to już wiesz...
A poza tym ogród piękny, czekam na nowe zdjęcia z niecierpliwością
____________________
ogródek Anity
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies