Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

Anita1978 15:30, 08 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
bociek napisał(a)
Oooooo moja Droga, po pierwsze roze. Nie dam sie w to wmanewrowac Po drugie ciacho. W ciacho tez sie nie dam wmanewrowac, ale pstrag z pieca brzmi kuszaca. No i teraz mus po pstraga jutro jechac Oj ja dzisiaj tez tylko jem... Na suchy chleb mnie wzielo
Jutro ruszam na ogrod, dryzjcie suchelce

Buziam

Pstrąga polecam- prawie dietetyczny , prawie bo z masłem czosnkowym
____________________
ogródek Anity
Anita1978 15:31, 08 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Bogdzia napisał(a)
Tego pleśniaka chętnie bym spróbowala bo pięknie wygląda. Na róże się nie dam namówic . Miłego weekendu.

Pleśniak to stare i znane ciasto, może już niemodne, ale ja je lubię
Ty masz za to najpiękniejsze rh
____________________
ogródek Anity
Anita1978 15:32, 08 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ivvvona napisał(a)
Róże i owszem, nie boję się ich tylko miejsca brak Ciasto apetyczne, mniam...Pozdrawiam na weekend Oby pogoda dopisała.

Pogoda dopisuje, zaczęłam w ogrodzie o 10 rano i właśnie skończyłam! Oj, plecy bolą!
____________________
ogródek Anity
Anita1978 15:35, 08 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
luiza_jakubowska napisał(a)
Anitko , jeszcze jedno. Zobacz na wątek http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=67751&start=560 na wpis Gloriadei. To wyjątkowy znawca i napisała, że przycięła róże.

Ja jeszcze czekam, jak zakwitną forsycje. Zresztą ja większość róż tnę krótko, bo strasznie wielkie rosną! Nie wiem czy będą jakieś konsekwencje apropos przyrostów - ale ja znawcą naprawdę nie jestem...ja jeszcze czekam, przytnę jak co roku. Dziś zrbiłam tylko oprysk miedzianem, nie cięłam i. Ie rozkopczykowałam jeszcze.
____________________
ogródek Anity
Anita1978 15:36, 08 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Nikita napisał(a)
Anitko, widziałam cieniolubną rabatkę…śliczna.
Jeżeli na dole będzie różowy akcent (kolor) to może gdzieś obok stolika i ławeczek posadź różową róże na pniu (taki akcent „na piętrze”)
Miłego (i słonecznego) weekendu

Dobry pomysł z tą różą, tylko potrzebna byłaby taka co cień toleruje, bo tam słońce tylko do południa jest. Poszukam w rosarium. Może zamówię.
____________________
ogródek Anity
Anita1978 15:40, 08 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Margarete napisał(a)
Ale smakołyki pokazujesz............
a pstrąga jak robisz ? bo mam 1 szt zamrożona jakis czas temu i musze go juz odmrozic tylko nie mam pomysłu na niego................
Pozdrawiam
p.s. rozłozyła mnie grypa.........na całego

Małgośka zdrowiej!!! Moja nalewką się podlej!
A pstrąga nacieramy solą i pieprzem ziołowym, do brzucha 2-3 plastry cytryny i na godzinę do lodówki. Potem wyjmuję cytrynę, a wkładam masło czosnkowe z natką lub koperkiem, zawijam w folię aluminiową ( natluszczoną masłem) i na 20 min do pieca na 200stopni, potem odwijam lekko folię, i jeszcze 10 min w piecu żeby się zrumienił!
____________________
ogródek Anity
Anita1978 15:44, 08 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
A u nas wkońcu dzisiaj pogoda, od rana pracowałam w ogrodzie! Między innymi czyściłam powojniki z zeszłorocznych lisci( bardzo pracochłonne to), róże z liści starych, ciachnęłam jeszcze derenie- bardzo nisko, żeby wypuściły dużo młodych pędów.
Bratowa przywiozła mi w wiadrach obornik koński będzie do warzywniaka do przekopania
Ale tą przyjemność zostawiam sobie już a kiedy indziej, bo dzisiaj plecki bolą!
____________________
ogródek Anity
Ivvvona 15:57, 08 mar 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
U nas pogoda też w miarę dobra, ale ja za to uziemiona jestem - też mnie plecki bolą, ale właśnie ten ból uniemożliwia jakąkolwiek pracę Jak nie przejdzie do poniedziałku to mus lekarza odwiedzić.
____________________
W ogródku Iwony
Anita1978 15:57, 08 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Aaa i jeszcze się pochwalę-prezent od brata na dzień kobiet

Poza tym syn mi zrobił dzisiaj śniadania do łóżka
____________________
ogródek Anity
Krys 18:55, 08 mar 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Anita ale pyszne ciasto poczęstowała się
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies