Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

Anita1978 20:41, 04 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Witam serdecznie wszystkich!
Odnalazłam tą stronę przypadkiem, ale to coś zupełnie dla mnie!!! Pochodzę z Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie), ale teraz mieszkam pod miastem, na uroczej wiosce i mam własny kawałek ziemi...
Mój ogródek ma rok, więc można powiedzieć, że jest na etapie nabierania kształtów. Mam nadzieję że w przyszłości będzie tak piękny jak Wasze ogrody i to dzięki Waszej pomocy!

Teraz kilka zdjęć



to na dobry początek


a teraz panoramicznie..
.









moja różana rabatka



____________________
ogródek Anity
an_tre 20:57, 04 lip 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Anito witam w Ogrodowisku mówisz, że roczne dziecię, a kształty całkiem, całkiem masz już piękny ogród, ciekawe nasadzenia i aranżacje
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Anita1978 21:00, 04 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Miło mi dziękuję. Wszelkie roboty ciężkie- tj. równanie terenu, kopanie czy zakładanie trawnika to dzieło fachowców, iglaki kupione u zaprzyjaźnionego pasjonata a reszta pomału...

a oto mój amatorski warzywniaczek urządzony przy pomocy teściowej

poziomki swojskie-specjalnie dla dzieci



to rabatka z przodu domu obok drewutni


to oczko przed domem z moimi ulubionymi kulistymi formami roślin




i na koniec nieudane moim zdaniem oczko w centrum ogrodu widoczne dodatkowo z okna salonu i jadalni i tu proszę o pomoc w jego zmianie....będę wdzięczna za sugestie


miało to być ala wrzosowisko ale nie wyszło... dodam,że działka jest w miejscu wietrznym(strasznie) i w pełnym słońcu, więc proszę miejcie to na uwadze radząc mi co do zmian,madzą mi się różaneczniki ale cienia u mnie brak



na koniec moja Luna-też lubi nasz ogródek bo nic mi w nim nie zniszczyła

i w ten oto sposób mogłam zaistnieć wśród was
cieszy mnie to niezmiernie i coś czuję ,że przez ogrodowisko popadnę w uzależnienie od netu chyba
Anita



____________________
ogródek Anity
agata_chrosc... 22:56, 04 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
WItaj! Widzę, że kolejna miłośniczka róż, co mnie bardzo cieszy. Psina cudna. Pozdrawiam.
____________________
ogród w Holandi
Gardenarium 00:11, 05 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Anito, pies należy chyba do Twoich najlepszych towarzyszy, czy dużo niszczy w ogrodzie?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Anita1978 11:41, 05 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Dziękuję jeszcze raz za przeniesienie pani Danusi
Dziękuję za powitanie
Luna czyli moja psina nic nie niszczy-rośliny jej nie interesują, poza tym jest wyprowadzana poza teren w celu załatwienia swoich potrzeb
zresztą ona traktuje ogród jako swój teren więc sama sobie nie bruździ, że tak powiem
poza Luną mam także i inne zwierzątka- kreciki i nornice , przestałam już z nimi walczyć, bo to walka z wiatrakami (stosowałam naturalne metody zwalczania więc niezbyt drastyczne). Ale krety to jeszcze jak cię mogę- wydaje mi się, że wyjadają larwy wszelkiego robactwa- więc chodzę po rabatach i udeptuję ....
____________________
ogródek Anity
Anita1978 18:57, 05 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
i codziennie coś nowego zakwita...ach...jak cudnie

ups, moja stopa...widać chociaż kto zdjęcia robił
te liliowce zdobyczne-od bratowej z Katowic

nasturcje samoręcznie siane...
i róże ukochane


nie wiecie jak nazywa się ta odmiana?
miał być chopin, ale chyba nie jest-kupione w necie...
____________________
ogródek Anity
Anita1978 19:00, 05 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
ach, jeszcze się pochwalę...
cudne te róże i na szczęście jeszcze nie chorują a i pierwszy atak mszyc odparty
____________________
ogródek Anity
agata_chrosc... 19:18, 05 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
rzeczywiście wspaniałe
____________________
ogród w Holandi
pagap 19:19, 05 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Anita1978 napisał(a)
Miło mi dziękuję. Wszelkie roboty ciężkie- tj. równanie terenu, kopanie czy zakładanie trawnika to dzieło fachowców, iglaki kupione u zaprzyjaźnionego pasjonata a reszta pomału...

a oto mój amatorski warzywniaczek urządzony przy pomocy teściowej

poziomki swojskie-specjalnie dla dzieci



to rabatka z przodu domu obok drewutni


to oczko przed domem z moimi ulubionymi kulistymi formami roślin




i na koniec nieudane moim zdaniem oczko w centrum ogrodu widoczne dodatkowo z okna salonu i jadalni i tu proszę o pomoc w jego zmianie....będę wdzięczna za sugestie

Witamy Anitko, tak jak ty mam ogrod roczny, moim zdaniem twoj juz niezle wyglada zapraszam w odwiedziny do mnie bede wpadac do ciebie i podgladac jak sie zmienia....




____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies