Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

Anita1978 19:10, 16 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do dołka( głębokiego na 50-70cm) sypię dobrej ziemi, swoją drogą widać gołym okiem różnicę w jakości gleby....

Potem róża do dołka i mieszamy z naszą ziemią na wierzchu. Miejsce okulizacji ma być około 3-5cm pod ziemią, inaczej róża będzie przemarzać

I udeptujemy, a potem podlewamy
____________________
ogródek Anity
Anita1978 19:15, 16 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
I róże posadzone. Trzeba je teraz podlewać, żeby nie doprowadzić do przesuszenia. I nie nawozić w pierwszym roku. Muszą się zakorzenić, a nawóz mógłby spalić młode korzenie
____________________
ogródek Anity
Anita1978 19:38, 16 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840

Róże posadzone
____________________
ogródek Anity
Anita1978 19:38, 16 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Coś dzisiaj net kiepsko chodzi, chyba przez wichury
____________________
ogródek Anity
Anita1978 19:43, 16 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
MagdalenaK8 napisał(a)
Anitko też czekam na zdjęcia, byłam po lawendę w OBI .

Mam nadzieje, że będą nam ładnie rosły
Ja poczekam aż się ociepli, podobno około środy , i będę ją sadzić między róże
____________________
ogródek Anity
Anita1978 19:43, 16 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
iza_1611 napisał(a)
Hej Anitko, ja też nie wytrzymałam i posadziłam róże,
mam nadzieję, że będą rosły tak dobrze jak u Ciebie.....

Napewno
____________________
ogródek Anity
Anita1978 19:45, 16 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Krys napisał(a)
Anitko pozdrawiam niedzielnie

Krysiu, ja Ciebie też
Zimno dzisiaj jak diabli, i pada cały dzień, ale to akurat dobrze- deszczówka najlepsza dla naszych roślinek , potem zapowiadają ciepło wiec wszystko pięknie ruszy- jak z kopyta
____________________
ogródek Anity
iwonadm 20:06, 16 mar 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Anitko dziękuję za szybki kurs
w sobotę kupiłam 4 szt. na razie się moczą
może jutro coś porobię
pozdarwiam
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Margarete 20:10, 16 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Anita jeszcze nie miałam czasu pooglądać twoich róz w googlach ani popatrzec na akcje sadzenia bo sprzątam po moich gościach .....syn i synowa, wnusia, kolezanka synowej a do tego w odwiedziny przyszła mama, szwagierka z mezem, dwa psy ( + 2,5 letnia wnusia to sobie wyobrażasz jak mieszanka piorunująca ) . Teraz odpoczywałam po ich wyjeździe bo ja tak do konca to sie jeszcze silna nie czuje ale od czwartku miałam akcje odwiedziny i padam na pysk.
Co sie tyczy magnolii to zawsze mi sie podobały, mam 1 sztuke Susan ale mam ochote na wiecej i u Agani trafiłam na takie cudo z OBI w dobrej cenie ( normalnie te magnolie o kwiatach w kształcie peonii o nazwie Black...cos tam i te Geenie to sa po 250-280 zł ale teraz w OBI sa w promocji po 80 zł wiec warto, jesli ktos miał w planach zakup magnoli. Zobacz sama :
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3772-ogrodowe-radosci-i-rozterki-ogrod-agani?page=257
a na dalszych stronach u Agani nawiązała sie ciekawa dyskusja i teraz to bym chciała kupic sobie 2 sztuki i tę Geenie i Yelow River..........chciejstwo.
Pozdrawiam i wracam do porzadkowania mieszkania po "najeździe hunów", tyle ze kochanych i wytęsknionych "hunów"
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Anita1978 20:19, 16 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Margarete napisał(a)
Anita jeszcze nie miałam czasu pooglądać twoich róz w googlach ani popatrzec na akcje sadzenia bo sprzątam po moich gościach .....syn i synowa, wnusia, kolezanka synowej a do tego w odwiedziny przyszła mama, szwagierka z mezem, dwa psy ( + 2,5 letnia wnusia to sobie wyobrażasz jak mieszanka piorunująca ) . Teraz odpoczywałam po ich wyjeździe bo ja tak do konca to sie jeszcze silna nie czuje ale od czwartku miałam akcje odwiedziny i padam na pysk.
Co sie tyczy magnolii to zawsze mi sie podobały, mam 1 sztuke Susan ale mam ochote na wiecej i u Agani trafiłam na takie cudo z OBI w dobrej cenie ( normalnie te magnolie o kwiatach w kształcie peonii o nazwie Black...cos tam i te Geenie to sa po 250-280 zł ale teraz w OBI sa w promocji po 80 zł wiec warto, jesli ktos miał w planach zakup magnoli. Zobacz sama :
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3772-ogrodowe-radosci-i-rozterki-ogrod-agani?page=257
a na dalszych stronach u Agani nawiązała sie ciekawa dyskusja i teraz to bym chciała kupic sobie 2 sztuki i tę Geenie i Yelow River..........chciejstwo.
Pozdrawiam i wracam do porzadkowania mieszkania po "najeździe hunów", tyle ze kochanych i wytęsknionych "hunów"

Fajnie, że miałaś gości- to zawsze cieszy, szczególnie syn i wnusia
A magnolią zaraziłaś mnie , jadę jutro do obi
____________________
ogródek Anity
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies