Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

Kondzio 23:14, 25 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
anna_g napisał(a)
Konrad!!! Łał Naprawdę cudnie. Masz piękny taras - fajne te kompozycje, donice, poidełka, motywy ptaków... Widać że Cię to cieszy, że wszystko robisz serduchem Ta część ogrodu którą teraz pokazałeś też jest piękna. Cudne azalie, dla mnie zwłaszcza tak (czy wiesz może jaka to odmiana?)

Twój ogród po prostu promienieje - a ty razem z nim Tak trzymaj I bardzo pięknie go pokazujesz - robisz bardzo ładne zdjęcia
A spotkanie u Kapiasów jest 8 czerwca, zobacz tutaj:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3305-spotkanie-ogrodowiska-8-czerwca-2013-szkolka-kapias?page=1#post_5

pozdrawiam
zobaczę bo chyba mam zawieszkę z nazwą na niej to jutro napisze
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
GorAna 23:15, 25 maj 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Podoba się ajakże a czytałeś komentaże do ostatniego artykulu?
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Kondzio 23:20, 25 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
GorAna napisał(a)
Podoba się ajakże a czytałeś komentaże do ostatniego artykulu?
to dobrze to mi ulżyło hi hi hi nie a powinienem
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
GorAna 23:22, 25 maj 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Myślę, że warto
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Kondzio 23:27, 25 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
GorAna napisał(a)
Myślę, że warto
To już idę czytać
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Mala_Mi 23:28, 25 maj 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Konrad....... jak widzisz można mieć swój misz-masz i ładnie I widzę, że głownie to porządkujesz ogród... bez rewolucji, że zaorać i od nowa zrobić

Kokorycz już Ci kwitnie Moje dopiero w pąkach.... ten niebieski kolor jest cudny.... foto tego nie dodaje..... wywlekłam swoje z zapomnianego zakątka pod okno główne.. krótko kwitnie ale cudownie.... wiec dostałą miejsce reprezentacyjne I od razu się odwdzięczyła

Przerobiony strumyk .... podoba mi się bardzo .. i otoczenie też... i powiem , że strumyk wiedział, że trzeba przeciekać, bo inaczej nigdy byś go nie zrobił

Taras elegancki ....

Kanciki jak żyletka.. i dużo jeszcze bym pisała .... ogólnie jest super.. i tak trzymaj... azalie piękne... i nawet mamy podobny zestaw..... a to oznacza, że mamy podobny gust.... i chyba tak jest

Buziam Kondzio... jest super, a będzie lepiej.... już się wpraszam kiedy z jaka wizytą A jak nie uda się, to w lipcu
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
monteverde 23:28, 25 maj 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Kondziu popis dałeś w ogrodzie super zmiany i takie gustowne ładnie ta niebieska kokorycz podgięta wygląda ja też czekam na nazwę rh
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
GorAna 23:28, 25 maj 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Życzę miłej lektury
Dobranoc
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Kondzio 23:31, 25 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
GorAna napisał(a)
Życzę miłej lektury
Dobranoc
Dziękuje
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 23:33, 25 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
monteverde napisał(a)
Kondziu popis dałeś w ogrodzie super zmiany i takie gustowne ładnie ta niebieska kokorycz podgięta wygląda ja też czekam na nazwę rh
Powiem szczerze że sam jestem z siebie dumny hi hi hi a nazwę postaram się bo to była jedna z pierwszych która u mnie została posadzona i cudownie pachnie
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies