Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

Kondzio 23:00, 05 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Marzena2007 napisał(a)
Zachwycam się!!!
hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
kaisog1 23:01, 05 wrz 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
...ale tam, moim zdaniem, jest za "ciężko" od traw i brak koloru....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Kondzio 23:05, 05 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
kaisog1 napisał(a)
...ale tam, moim zdaniem, jest za "ciężko" od traw i brak koloru....
mi się podoba ten sadziec w tym miejscu ale zobaczę hi hi hi na żywo ona super wygląda
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
kaisog1 23:06, 05 wrz 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
No może i to kwestia zdjęcia ...ale ja bym jednak wypchnęła go nieco do tyłu i dołożyła jeżówek
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Kondzio 23:12, 05 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
kaisog1 napisał(a)
No może i to kwestia zdjęcia ...ale ja bym jednak wypchnęła go nieco do tyłu i dołożyła jeżówek
spróbuję tam dać jeżówki
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 23:27, 05 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
jeszcze dwa wstawię ostatnie zdjęcia

____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Mala_Mi 09:10, 06 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jak już dobre rady to... wrzosy pogrupuj plamami... większy efekt... ja dałam trawkę frostet curls czy jakoś tak i fajnie powoduje, że wrzosy są lżejsze.... ale dalej twierdzę, że wrzosowisko jest luks.
Sadziec mi sie podoba... może faktycznie aż ciężko od traw w tym miejscu, ale sadziec jest piękny
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
kasiek 19:57, 06 wrz 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ale tu ładnie Zatoka z trawami baaardzo klimatyczna - szdziec piękny - ja bym dosadziła jeszcze 1 lub dwa w te puste miejsca. Są też sadźce o purpurowych liściach. A jeżeli chciałbyś rozświetlić to miejsce to proponuje cos z białym pióropuszem - np piórkówka, świecznica, mogą być astry, przetaczniki.
Piękne te obrzeża z żurawek, Zaczełam szukać u mnie miejsca na podobne obrzeże.
A wrzosowisko - piękne - oglądając je, postanowiłam dokupić parę sztuk
Super robota i duze wyczucie - gratuluje
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Kondzio 20:11, 06 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
asc napisał(a)
Jak już dobre rady to... wrzosy pogrupuj plamami... większy efekt... ja dałam trawkę frostet curls czy jakoś tak i fajnie powoduje, że wrzosy są lżejsze.... ale dalej twierdzę, że wrzosowisko jest luks.
Sadziec mi sie podoba... może faktycznie aż ciężko od traw w tym miejscu, ale sadziec jest piękny
mi tez się podoba hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 20:15, 06 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
kasiek napisał(a)
Ale tu ładnie Zatoka z trawami baaardzo klimatyczna - szdziec piękny - ja bym dosadziła jeszcze 1 lub dwa w te puste miejsca. Są też sadźce o purpurowych liściach. A jeżeli chciałbyś rozświetlić to miejsce to proponuje cos z białym pióropuszem - np piórkówka, świecznica, mogą być astry, przetaczniki.
Piękne te obrzeża z żurawek, Zaczełam szukać u mnie miejsca na podobne obrzeże.
A wrzosowisko - piękne - oglądając je, postanowiłam dokupić parę sztuk
Super robota i duze wyczucie - gratuluje
ja te wszystkie rośliny miałem nic prawie nie kupiłem tylko zostało inaczej posadzone hi hi hi dziekuje muszę to przemyśleć powoli a tam w tych miejscach ju rosną sadzce trzy ale są małe i ich nie widać hi hi hi bardzo dziekuje za komplementy staram się w tym roku hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies