Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

Anita1978 22:00, 31 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ja też mam nawodnienie i przerabiamy rabaty! Biorę hydraulika żeby przestawił zraszacze i zrobił,nowe linie kroplujące na nowych rabatach. Nawodnienie fajne jest, ale te przeróbki....już nie....
____________________
ogródek Anity
Urszulla 22:02, 31 mar 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21786
Kondziu, a mnie się właśnie Twoje linie rabatowe właśnie podobały ja bym nie zmieniała, Gosia mnie zastrzeli!!!!
Gosiu!!ja protestuję na Twoje rysunki, chyba że zostanę przegłosowana, to odpuszczę:
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
barbara_kraj... 22:03, 31 mar 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Kondzio napisał(a)
ale u was kolorowej u mnie było posadzone duuuuzo krokusów nie wyszłły prawie wogule duzo cebulek zjadły mi nornice no ale następnym razem bede mądrzejszy sadzić w koszyku bede hi hi hi

Podobno z koszyka też potrafią wybrać!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Kondzio 22:04, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
kaisog1 napisał(a)
Pierwsze co to jak dla mnie linia powinna iść tak:



Rośliny tam rosną i co z tego? Wykopiesz i przesadzisz a w puste miejsca wsadzisz plamami coś nowego
Co do zraszacza podpytaj Danusię, z pewnością Ci podpowie co i jak, a jak nie to zostaw zraszacz tam i najwyżej będziesz dolewał
sam nie wiem to przejście jest strasznie wąskie i jak to zmniejsze to boje sie ze kosiarka nie wjade muszę to przemyśleć hi hi hi hi bo nie mam wizji na to miejsce
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 22:05, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
barbara_krajewska napisał(a)

Podobno z koszyka też potrafią wybrać!
oj to juz nie wiem sam bede musiał znaleźć inne wcześniej kwitnące rośliny muszę przemyśleć hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 22:08, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Anita1978 napisał(a)
Ja też mam nawodnienie i przerabiamy rabaty! Biorę hydraulika żeby przestawił zraszacze i zrobił,nowe linie kroplujące na nowych rabatach. Nawodnienie fajne jest, ale te przeróbki....już nie....
dokladnie ale sobie jakoś z tym radzę tylko muszę przemyśleć ten pomysł Gosi wezmę węża i przymierze hi hi i zobaczymy
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
monteverde 22:08, 31 mar 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
To co masz na tych wypukłych "cyckach" przesadź we wgłębienia
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaisog1 22:08, 31 mar 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Konrad masz sytuację identyczną jak u mnie było.... Danusia przyjechała i zrobiła dokładnie to co ja teraz Tobie proponuję I uwierz mi, że gdybym robiła te rabaty jeszcze raz to zrobiłabym od razu tak jak Danusia mi pokazała
U mnie też jest takie wąskie przejście, może pamiętasz to koło bukszpanowego kółka tuz przy studni....

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Kondzio 22:09, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Urszulla napisał(a)
Kondziu, a mnie się właśnie Twoje linie rabatowe właśnie podobały ja bym nie zmieniała, Gosia mnie zastrzeli!!!!
Gosiu!!ja protestuję na Twoje rysunki, chyba że zostanę przegłosowana, to odpuszczę:
mnie tez on denerwuje ale tylko ten cycek reszta mi sie podoba tez
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 22:10, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
monteverde napisał(a)
To co masz na tych wypukłych "cyckach" przesadź we wgłębienia
hi hi dobrze przymieze i sie zobaczy
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies