Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Popówek

Pokaż wątki Pokaż posty

Popówek

Ymma 10:55, 14 mar 2013


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
a w domku takie widoczki

____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
KasiaBialofi... 11:04, 14 mar 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Super te rojniki! A budowle okazałe. Ja swoich dzieciaków na ten śnieg boję się puszczać. Na wysokich mrozach chodzili bez najmniejszego kataru, a przy takim czymś ni to wiosna ni to zima zaraz mi coś złapią.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
Gosiniak 11:49, 14 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Ymma napisał(a)
stan moich siewek



wczorajszy zakup czeka na wsadzenie do ziemi



a za oknem budowle moich dzieciaków

zamek rycerski



i pałac księżniczki


No gdyby nie te pałace to wiosna na całego
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Ymma 20:25, 14 mar 2013


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
czy ja już wspominałam, że mnie nie wolno do sklepu wypuszczac? pojechałam po koszyczki wielkanocne, oprócz koszyczków kupiłam 5 rh ( ale z listy zakupowej, więc jestem usprawiedliwiona ) i zapłaciłam tylko 11pln/sztuka, więc uważam, że tym bardziej jestem usprawiedliwiona ...






____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Welka 20:06, 15 mar 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Ymma, ja ostatnio jak poszłam do pepco, aby uzupełnić garderobę syna to widziałaś jak się to zakończyło, także zakup roślin tym bardziej usprawiedliwiony
Słoneczniki to te w rurkach od papieru toaletowego?
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Gosiniak 20:32, 15 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Lubię takie niespodziewane zakupy, będziesz miała z nich pociechę, właściwie to już masz, pewnie uśmiech od ucha do ucha jak kupiłaś. Oj marzę, żeby już zacząć zakupy, na razie to tylko ziemię zwożę, ale dobre i to, buziaki
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Ymma 20:44, 15 mar 2013


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
jajka wielkanocne właśnie zrobione - dzieci stały i poganiały bacikami

____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Ymma 20:48, 15 mar 2013


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Ewelinka231281 napisał(a)
Ymma, ja ostatnio jak poszłam do pepco, aby uzupełnić garderobę syna to widziałaś jak się to zakończyło, także zakup roślin tym bardziej usprawiedliwiony
Słoneczniki to te w rurkach od papieru toaletowego?
Pozdrawiam


ja poszłam do pepco po takie doniczki jak Twoje wyszłam z ubrankami dla dzieciaków

słoneczniki w rurkach, trochę chyba za wczesnie wysiałam, ale kolejne nasionka jużczekają na miejsce
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Ymma 20:54, 15 mar 2013


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Gosiniak napisał(a)
Lubię takie niespodziewane zakupy, będziesz miała z nich pociechę, właściwie to już masz, pewnie uśmiech od ucha do ucha jak kupiłaś. Oj marzę, żeby już zacząć zakupy, na razie to tylko ziemię zwożę, ale dobre i to, buziaki



a mi własnie ziemi brakuje... sama nie daję rady włożyć do samochodu, czekam aż M. się zlituje i z 5 worków przywiezie .. z rh się bardzo ucieszyłam, już miałam zamawiać po 40pln/sztuka a tu taka niespodzianka

jeszcze marzę o niebieskiem BLAUFEDER 'Hachblau' http://www.zszp.pl/?id=207&rco=Rhododendron%20BLAUFEDER%20'Hachblau'&lang=2 , ale to już pewnie zamówić jednak będę musiała
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Welka 10:46, 16 mar 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
Właśnie zastanawiałam się czy mojej Kini tak słabo rosną, bo jeszcze nie są takie wysokie, ale pewnie inne terminy wysiewu i dlatego
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies