Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiatki i rabatki u Elizy

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiatki i rabatki u Elizy

eliza3 17:47, 18 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Witam wszystkich miłośników ogrodów i ogródków, starszych i młodszych. Tych co sadzą duże drzewa, bo chcą mieć dojrzały ogród od razu i tych cierpliwych, którzy czekają na efekt latami.
Spotkałam tutaj jednych i drugich - do których ja należę?
Jak mówi powiedzenie - chcesz być szczęśliwy jeden dzień - napij się wina, chcesz być szczęśliwy rok - ożeń się, chcesz być szczęśliwy całe życie - załóż ogród.
Próbuję, więc założyć ogród (powiedzmy ogródek przy domu) i sprawia mi to dużo radości. Czas teraz płynie inaczej, bo w ogrodzie nie można się spieszyć, a pory roku są bardziej wyraziste niż w mieście.
Dlatego jestem tutaj, znalazłam tu bratnie dusze, ludzi wrażliwych na piękno,kochających rośliny i zwierzęta i jeżeli mnie przyjmiecie chcę być jedną z Was.

____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
MilenaP 17:48, 18 lip 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
witaj Elizo
____________________
Milena - zielonastrefa
eliza3 17:53, 18 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Witaj Milenko, dziękuję za tak szybkie powitanie, biorę się za wstawianie zdjęć, ale nie wiem jak mi to pójdzie
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
eliza3 18:03, 18 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do założenia wątku zmobilizowały mnie dziewczyny, szczególnie Bogdzia i Irenka. Oj, dziewczyny zawstydziłyście mnie trochę, więc jestem, ale co z tego wyjdzie to nie wiem. Tymczasem dzięki za mobilizację
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
eliza3 18:09, 18 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Mój ogródek jest niewielki, ale najbardziej lubię rabatę pod oknem, która ciągle się zmienia wraz z porami roku. Dzisiaj wygląda tak...
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
hanka_andrus 18:12, 18 lip 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witaj Elizo! Nareszcie mogę w Twoim wątku kilka słówek wklepać,bo ty u mnie często ostatnio bywałaś,za co Tobie dziękuję kwiatuszkiem!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Bogdzia 18:27, 18 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Witaj Elizko. Miło Cię powitac w Twoim wątku. Fakt ze Cie namawiałam na założenie wątku ale nie chciałam Cię do tego zmuszac. Mysle jednak że bedziesz zadowolona jak nie tylko Ty bedziesz nam pisac miłe słowa ale również my Tobie. Pierwsze co pochwalę to twoją peześliczną kępę białych floksów.Pieknie wygladajai pewnie oszamiająco pachną.Hortensja też wielkiej urody. Tak więc zyczę szybkiego zapisywania wielu stron i przyjaznych gosci , choc innych się absolutnie nie spodziewam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
eliza3 18:30, 18 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Jeszcze chciałam Wam pokazać jukę - no, może jeszcze siebie, zawsze lepiej wiedzieć z kim się rozmawia
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Bogdzia 18:33, 18 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No to jest strzał w dziesiątkę. W końcu wiemy z kim rozmawiamy,Miło Cie bliżej poznac a mam nadzieję że uda sie jeszcze bliżej na jakimś spotkaniu. Jukka olbrzymiasta i piękna.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
eliza3 18:37, 18 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Witaj Haniu, witaj Bożenko, nie macie pojęcia jak bardzo się cieszę, że mnie odwiedziłyście. Myślałam, że dopiero jak zrobię podpis będzie mnie można znaleźć Ale niespodzianka!!!
Jutro będzie wszystko jak należy, bo syn się tym zajmie, ja niestety w technice się gubię
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies