Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiatki i rabatki u Elizy

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiatki i rabatki u Elizy

Bogdzia 22:06, 21 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ewelinka231281 napisał(a)

Parę fotek z ogrodu





Jaka piękna, wielka hosta.


To samo miałam napisac. Olbrzym. I pięknośc do tego. Pewnie juz długo tam rośnie. pozdrówka .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
malgocha1960 22:16, 21 lip 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Elu,własnie te czapy sniegu są najgorsze.Wzdłuż chodnika do domu mam tuje książkowe i jak daleko te czapy sięgaja tak mam tuje połamane.Dlatego w tym roku miedzy nie wsadziłam hosty.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Celina 23:34, 21 lip 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
eliza3 napisał(a)
Zdjęcia zrobione w moim ogrodzie, mojej hoście, ale zrobił je mój siostrzeniec, swoim aparatem. Ja niestety nie mam takiego sprzętu , ani takiego talentu



Zazdroszczę ujęcia.napstrykałam sie dzisiaj ,naczekałam u siebie na owady i za nic nie chcą mi wyjść takie fotki.Różne opcje ustawiałam! psia kostka!! muszę iść na korepetycje

____________________
Celina - Moje poletko
eliza3 12:46, 22 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Dzień dobry wszystkim odwiedzającym.
Bożenko, Małgosiu,Celinko dla Was, właśnie zaczynają kwitnąć



____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
eliza3 12:50, 22 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Bardzo się ucieszyłam kiedy zakwitł. Biały zmarzł tej zimy, a ten dostałam od sąsiadki na pocieszenie po tamtej stracie

____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
eliza3 16:41, 22 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Kilka skromnych kwiatuszków, które też chcą zaistnieć w ogrodzie...







____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
agata_chrosc... 19:31, 22 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Elizo u Ciebie to już wszystko takie dorodne, dorosłe! Piękne kwiatuchy. Kolorowo i wesoło u Ciebie. Pozdrawiam
____________________
ogród w Holandi
eliza3 20:01, 22 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
agata_chroscicka napisał(a)
Elizo u Ciebie to już wszystko takie dorodne, dorosłe! Piękne kwiatuchy. Kolorowo i wesoło u Ciebie. Pozdrawiam


Agatko, niektóre drzewa są faktycznie duże, zwłaszcza świerki, bo sadziliśmy je w trakcie budowy domu, są to drzewka świąteczne, którym przedłużyliśmy życie sadząc po świętach do ogrodu.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
eliza3 20:15, 22 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Chciałam Wam jeszcze pokazać coś... no nie wiem co... M nazywa to basenem, więc i ja tak mówię, ale z faktu, że zajmuje mi część ogrodu wcale nie jestem zadowolona.
Widać go prawie na każdym zdjęciu, więc ukryć go nie jestem w stanie, ale skoro M ma uciechę to i ja pogodziłam się z jego istnieniem. Wolałabym wodę w innej postaci, ale cóż, jak się nie ma co się lubi...





____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Celina 20:54, 22 lip 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
eliza3 napisał(a)
Chciałam Wam jeszcze pokazać coś... no nie wiem co... M nazywa to basenem, więc i ja tak mówię, ale z faktu, że zajmuje mi część ogrodu wcale nie jestem zadowolona.
Widać go prawie na każdym zdjęciu, więc ukryć go nie jestem w stanie, ale skoro M ma uciechę to i ja pogodziłam się z jego istnieniem. Wolałabym wodę w innej postaci, ale cóż, jak się nie ma co się lubi...



Elizo a ja własnie chce taki basenik kupić! Ale już na przyszły sezon! jak były upały to bardzo chciało sie zamoczyć!

____________________
Celina - Moje poletko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies