Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mallwinkowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Mallwinkowo

mallwinka 11:29, 30 lip 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
a tu przymiarka żurawek i buszpanów ( chce zrobić obwódkę jeszcze za ta tują okrągła, bo rabata będzie również przedłużona) mam nadzieję ze dobrze to wygląda. musze jeszcze jakoś ogarnąc tą rabatę ale na razie nie mam pomysłu co zrobić za tymi bukszpanami.


____________________
Mallwinkowo
Diana 11:37, 30 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
ciekawie jakie ładne żuraweczki!!!!!!
mallwinka 07:05, 31 lip 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
Witam
chciałam wam teraz pokazać jak ogarnełam ten kawałek z ławką, bo do tej pory troche z opuznieniem pokazywałm zdjecia. trawka juz wzeszła ma 3 tyg. ale jakoś marnie mi powschodziła.



tej georgini tu nie bedzie, ale tak miładnie wyrosła ze żal mi było ją przesadzać. niech sobie pokrółuje do jesieni a w przyszłym roku znajde jej jakiś ciekawszy kącik






a tu roślinki wszystkie z mojej działki. podzielone hosty, za nimi tawuły , mizerne teraz ale moje własnoręcznie wyhodowane, w przyszłym roku mam nadzieję nabiorą okazałości.



____________________
Mallwinkowo
Moniika 07:13, 31 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Hej Malwinka - Slicznie ogarnełaś zakątek z ławeczką Hosty tez rozsadzone pięknie - pozdr. M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
mallwinka 08:42, 31 lip 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
może ktoś mi doradzi kiedy można zastosować jakiś nawóz do trawy? za tydzień minie miesiąc od jej posiania, a jest strasznie mizerna bo u mnie piasek, piasek i jeszcze raz piasek. co prawda sypałam torf ale wywiało go poprzesuwało, mimo wałowania i częstego podlewania (staram sie by trawa była wilgotna) Ii nic to nie daje.
chciałabym ją zasilic, może by sie wówczas zagęściła ale się boje by jej nie zaszkodzić, bo może jest za wczesnie.
____________________
Mallwinkowo
adka 15:09, 06 sie 2012


Dołączył: 01 sie 2012
Posty: 185

Witam się kwiatkiem.Fajne zmiany, ogród wypiękniał i dojrzał. Będe do Ciebie zagladacMallwinkowo ? czyżby córcia Mallwinka?Pozdrawiam.
____________________
Adrianna
mallwinka 13:15, 10 sie 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
Witaj Adrianno!
córci jeszcze nie posiadam (jak na razie 2 małych łobuziaków) ale jak sie pojawi najprawdopodoniej bedzie nosic wlasnie takie imie.

____________________
Mallwinkowo
Diana 23:49, 10 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
mallwinka napisał(a)
Witam


a tu roślinki wszystkie z mojej działki. podzielone hosty, za nimi tawuły , mizerne teraz ale moje własnoręcznie wyhodowane, w przyszłym roku mam nadzieję nabiorą okazałości.




Malwinka pięknie!
najważniejsze, że własnoręcznie wyhodowane powinnaś być dumna z siebie!!!!
rozrosną się na 100%
pozdrawiam
Diana 00:29, 18 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
co u ciebe słychać?
pozdrawiam
mallwinka 04:40, 18 sie 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
Witam
ostatnio mi czsu brakuje.
u mnie wszystko rośnie a w szczególności chwasty, no i trawka, która wypielam z rabatek bo sie tam pieknie rozsiała.
postaa sie w wekend wkleić jakies aktualne zdjęcia.
____________________
Mallwinkowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies