Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mallwinkowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Mallwinkowo

Dorka 14:22, 28 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Ja też już wiem, że będzie u mnie wrzosowisko i jak będzie altana to na pewno sprawdzę, czy też nie założyć takich woalek jako moskitiery suuuuuuuuuuuuuuuper
____________________
Dorota Białołęka
elf 20:04, 28 sie 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
czekamy na zdjęcia
____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
mallwinka 19:46, 29 sie 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
wsstawiam zaległe zdjęcia bo wczoraj tak mi sie pokładało, że nawet nie miałam kiedy zrobic zdjęć. dzis tez ani czasu ani nastroju nie miałam na prace ogrodowe a pogoda taka piękna że aż żal.
przepraszam za bałagan ale prace trwają.

kostka na razie tak luzno położona, bo nie jestem pewna, czy mi taki kształt pasuje. ten pas zielonej trawy miedzy tujami chce zlikwidowac i dać tam jakieś wyższe drzewa.



a na razie mam takie roślinki, które tu zamieszkają. każda jest inna i to mój problem, ale licze ze sie rozrosną i wiosna da sie je podzielićby tworzyły jakąś większą grupę, bo nie wiem czy uda mi sie identyczne okazy dokupic bo nie ma nazw na doniczkach

____________________
Mallwinkowo
mallwinka 03:57, 30 sie 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
wczoraj w moim ogrodzie zagościły ptaśki:
jeden przed wejściem do domu


____________________
Mallwinkowo
reni 08:06, 30 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Ptaszki fajne ale te latarenki cudne
____________________
Ogród... reni
mallwinka 04:20, 04 wrz 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
wczoraj zakupiłam wrzosy i sadziłam je do póznego wieczoru. postaram sie dzis zrobic zdjecia jak juz sie ogarne z tm pierwszym dniem szkolnym.
____________________
Mallwinkowo
mira68 07:34, 04 wrz 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Witam prześledziłam Twój wątek zmiany ogromne a latarenki powalające.Pozdrawiam
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
pagap 08:10, 04 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Malwinka super ogród, zmienia się w bardzo szybkim tempie, zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie, widać, że masz fajne pomysły Te latarenki na tarasie masz super, a te woalki rewelka, tak romantycznie, pozdrawiam i zapraszam do siebie... A co do wrzosów to ja nie mam chyba ręki do nich, kiedyś kupiłam kilkanaście sztuk, zrobiłam rabatkę, ale zamiast rosnąć to ginęły w oczach, może ziemia zła sama nie wiem
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
mallwinka 06:28, 11 wrz 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
witam
dawno mnie nie było natłok obowiązków domowych nie pozwolił mi na zbyt długie przesiadywanie w ogrodzie. posadziłam jedynie wrzosy szt 40. trawy jeszcze nie posiałam bo walcze z chwastami ale jeszzcze tydzień i sie zabieram za trawniczek bo jak patrze na ten piach który mi szpeci cały front to az mnie ciarki przechodzą.



a tu moje ostatnie nabytki, teraz sie zastanawiam gdzie je posadzic

____________________
Mallwinkowo
mallwinka 13:41, 13 wrz 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
kupiłam bukszpany a teraz biegam z nimi bo zupełnie nie wiem gdzie je posadzic
____________________
Mallwinkowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies