Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mallwinkowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Mallwinkowo

kasik778 13:15, 25 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
też jestem nowa to się przywitam, mam tak samo jak ty, jak zaczęłam oglądać ogrody innych, to zdałam sobie sprawę, ile błędów popełniłam, ile jeszcze jest do poprawki, ale cóż walczę
____________________
reni 13:23, 25 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Witaj, bardzo jestem ciekawa zmian
____________________
Ogród... reni
mallwinka 13:50, 25 lip 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
Pole duże do walki. Ale na razie mam takie zacięcie, że aż sie sama sobie dziwię. Mąż i dzieciaki schodza mi z drogi i nie zawracają niepotrzebnie głowy. w pracy w kazdej wolnej chwili wędruje po forum i zwiedzam... i czasami trudno mi wysiedziec, bo najchętniej bym pogbnała do domu i zakasała rękawy do pracy.

może mi doradzicie co mam posadzić na tej bukszpanowej rabacie? na razie tab rośnie piwonia różowa, która kiepsko jakoś rośnie, i jeszcze jakiś krzaczek ale nie pamiętam nazwy.jutro podam, bo specjalnie zostawiłam na nim karteczkę.
____________________
Mallwinkowo
Moniika 20:51, 25 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Sliczne duze krzaki Bukszpanu masz na tej rabacie!
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
mallwinka 07:06, 26 lip 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
witam
wczoraj skończyłam działać na tej rabatce. posadziłam tawuły, które rosły wzdłuż ścieszki do śmietnika. znalazłam teżnowe miejsce dla lawendy. rozsypałam korę i posiałam trawę.
zdjęcia zrobione ale zostały w aparacie. dołącze je jutro.

te bukszpany nie sa aż takie duże. rosną juz 6 lat , sadziłam je maleńkie i juz myślałam że nigdy nie doczekam sie az utworzą zwartą grupę ale po woli sie zrastac. teraz jak będę sadzić bukszpany to juz znacznie gęściej będe to robić.
____________________
Mallwinkowo
MilenaP 12:58, 26 lip 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Witaj pracowitą osobą jesteś i dlatego efekt uporządkowanego i zagospodarowanego ogrodu szybko się pojawi. Jeszcze tylko troszkę cierpliwości. Widać u Ciebie duży zapał i konsekwencję. Ogród będzie piękny bo działka ma potencjał pozdrawiam
____________________
Milena - zielonastrefa
mallwinka 14:28, 26 lip 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
witaj Milenko!
jkie krzepiace słowa, aż miło.
co do tej mojej konsekwencji to nie byłabym taka przekonana. duzo prze te 6 lat popełniłam błedów, które teraz niestety wyrastają.

z jednej strony chciałabym mieć znowu pustą działekę i zacząc wszystko od zera, bo teraz muszę sie nieżle nagłowić gdzie poprzesadzać co niektóre towarzystwo, by stworzyc coś w miarę sensownego i by chociaz trochę przypominało to co tu na tym forum zobaczyłam.
____________________
Mallwinkowo
AniaK 15:54, 26 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Witaj Malwinko.
Widzę praca wre, dużo miejsca do walki
Dużo zapału takiego jak do tej pory Ci życzę.

Pozdrawiam
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
mallwinka 07:14, 27 lip 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
wstawiam wczorajsze zaległe zdjęcia.
trawka posiana, kora rozsypana(trzeba jeszcze dosypac ale to juz po nasadzeniach końcowych, bo chcę coś jeszcze posadzić za bukszpanami, tylko jeszcze nie wiem co)

tu jeszcze do usyunięcia 2 tuje (mówię na nie niebieskie, nie wiem jak sie nazywają i musze dokupić 5 szt takich jakie tam juz rosną, by tworzyły ładny rządek aż do orzecha.




próbna lampa zamontowana, kolejna bedzie przed bukszpanami.



rządek tawułek i berberysów







____________________
Mallwinkowo
mallwinka 08:31, 27 lip 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
a teraz chciałam Wam pokazać drugą strone mojego podwórka
tak było w 2007



a tak było w 2009 r



a tak było w czerwcu 2012




____________________
Mallwinkowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies