Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mallwinkowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Mallwinkowo

mallwinka 10:28, 23 sie 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
wczoraj udało mi sie skosic trawkę ale dopiero póżnym wieczorkiem.
reszte dnia spędziłam przerabiając skrzynke ogórków i pomidorów. na razie mam po kokartki przebywania w kuchni i dlatego z wielką radością wróciłam dziśdo pracy.
____________________
Mallwinkowo
mallwinka 20:37, 23 sie 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
Dziś po pracy wzięłam się za ogarnianie tego kawałka. przez 2 godz udało mi sie wyciągnąć chwasty zaledwie z 1 m2 az strach pomysleć kiedy ja sie uporam z całym tym kawałkiem.



a tu jeszcze kilka wczorajszych zdjęć



____________________
Mallwinkowo
Urszula 07:29, 24 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2012
Posty: 88
Witam serdecznie! Bardzo dużo pracy w tak krótkim czasie wykonałaś, ślicznie, czyściutko.Pozdrawiam
____________________
"Jaka róża taki cierń..."
mallwinka 11:49, 24 sie 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
witam was serdecznie kwiatkami. zdjęcia robione dziś o 6 rano)))



tu moja alejka tawułkowo - wierzbowa , tawułki przycięte i wierzby również



a tu teren za domem, na razie zostawiony na inne może wiosenne czasy
____________________
Mallwinkowo
reni 11:52, 24 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Pięknie... kwiatuchy śliczne, a alejka urocza
____________________
Ogród... reni
mallwinka 12:29, 24 sie 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
czas wykonania nie był taki krótki. większość roślin juz rosła tam gdzie rośnie. teraz tylko zrobiłam linię brzegową. układam kostkę, robie obramowanie, a to co mi nie pasuje staram się gdzieś upchnąc.

teraz tylko odgapiłam alejkę z wierznami. zakochałam się w lawendzie i bukszpanach po raz kolejny. w końcu po 6 latach mieszkania zaczyna mi siępodobać i w końcu po wizytach w waszych ogrodach wiem co mi sie tak naprawdępodoba. mam nadzieję ze w miarę moich możliwości uda mi się stworzyć ogród, który choć w jednej setnej bedzie budził podziw, tak jak niektóre z waszych ogrodów.
____________________
Mallwinkowo
mallwinka 12:34, 24 sie 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
a tu zdjęcie od strony frontowej na najbliższe pole mojej walki


musze tu zrobiz pożadek może coś doszadzić, a coś wyrzucic? może ktoś mi doradzi co tu z tym fantem zrobić


na pewno uschnieta wierzba do wyrzucenia ale na razie nie tykam jej bo jak juz rusze to bede chciała coś z tym zrobić a na razie nie mam pomysłu.
____________________
Mallwinkowo
Dorka 14:08, 24 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Tak jak napisałam wcześniej Twój ogród już inspiruje innych będę kibicować
____________________
Dorota Białołęka
Nati 19:01, 24 sie 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
mallwinka napisał(a)
Śliczny mureczek posiadasz. i trawka taka soczysta. bardzo mi miło sie spacerowało po twoim ogrodzie)))


Witaj, dziękuję dbam ile mogę bo działeczka niewielka ale u ciebie mnóstwo miejsca, więc życzę wielu pomysłów!!
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
mallwinka 09:46, 26 sie 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
wczoraj mielismy gości i oczywiście zaprosiłam wszystkich do ogrodu.
jestem pod wrażeniem tarasu Any i dlatego (za jej pozwoleniem))))) zamotałam u sibie również woalkowe zasłoneczki, ktore juz miały tarafić do kosza, bo juz uszczypniete zębem czasu, a tu w mojej macupkiej niby altance znalały swoje miejsce. wszystko powstało bardzo szybko, dlatego nie jest to tak profesjonalnie zrobione, może poprawię jak bedzie jeszcze ładna pogoda. na razie jest tak


____________________
Mallwinkowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies