Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony chaos u Dawida

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony chaos u Dawida

tengel27 12:58, 14 cze 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
zuza12 napisał(a)
Witaj Dawid.
Chusteczkowe pudełko oklejone i brakuje mi czasu na polakierowanie. U nas dzisiaj padało z rana, jak po południu będzie padać, to będę miała wymówkę do leniuchowania i polakieruje pudełko. Dawid prześlij mi na priv namiary sklepów internetowych, w których zaopatrujesz się w materiały. Przypomnij mi tez jaki lakier kupić w markecie budowlanym?


No to będę czekał na fotkę z niecierpliwością. Linki podeślę wieczorkiem... późnym wieczorkiem, bo dziś mam warsztaty kartkowe popołudniu.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
tengel27 12:59, 14 cze 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Anita1978 napisał(a)
Róże działają na mnie jak lep na muchy-zawsze mnie zwabiają


Miło mi bardzo i zapraszam częściej. U mnie róże dopiero zaczynają i już się doczekać nie mogę reszty
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
eda 20:44, 14 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
monteverde napisał(a)
Dawid no nie jest źle z tym kwitnieniem u Ciebie u mnie już przekwitły czosnki i kończą mieczyki a Twoje zaczynają a gdzie to dziewczyny dorwały tego Śniegowieca wirginijskiego? jest piękny i pachnie i ma dla ptaków jedzonko piękne drzewko masz linka cobyś sobie poczytał o nim http://www.missouribotanicalgarden.org/gardens-gardening/your-garden/plant-finder/plant-details/kc/c120/chionanthus-virginicus.aspx
witam serdecznie pozwoliłam sobie wleź na tego linka super to wygląda ja wpisywałam wczesniej i troszkę inny mi wyszedł choć na biało kwitł zobaczymy poczekamy :
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
zuza12 21:51, 15 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Dzisiaj wybrałam sie rowerem na festyn na ulicy Magicznej. Ten festyn odbywa się u nas corocznie. Byłam ciekawa co pokazują lokalni artyści. Było też stoisko z drobiazgami zdobionymi technika decoupage. Dawid, to co Ty robisz to prawdziwe dzieła. Tamte prace przy twoich wyglądałyby jak prace przedszkolaków.
Pozdrawiam i przypominam się z tymi namiarami jak znajdziesz chwilkę.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
tengel27 22:48, 15 cze 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
zuza12 napisał(a)
Dzisiaj wybrałam sie rowerem na festyn na ulicy Magicznej. Ten festyn odbywa się u nas corocznie. Byłam ciekawa co pokazują lokalni artyści. Było też stoisko z drobiazgami zdobionymi technika decoupage. Dawid, to co Ty robisz to prawdziwe dzieła. Tamte prace przy twoich wyglądałyby jak prace przedszkolaków.
Pozdrawiam i przypominam się z tymi namiarami jak znajdziesz chwilkę.


Dziękuję za miłe słowa Myślę, że to co widziałaś to przedmioty dopasowane cenowo do takich jarmarków i festynów. Bo ma byc tanio żeby sprzedać. Gdy się robi coś bardziej pracochłonnego i wymagającego więcej materiałów to cena rośnie i mało kto to kupi, zwłaszcza gdy obok jest podobne i duzo tańsze. Dziś sam byłem na takim festynie i nie sprzedałem nic. Co miała moja biżu, gdy dwa namioty dalej korale były po 10 i 15 zł. Ale się nie poddaję

A linki poleciały na pw
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
zuza12 22:54, 15 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Dziękuję, już lecę czytać.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Nati 18:25, 16 cze 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
tengel27 napisał(a)


A bo to cięzko wpaść na kawkę?

no wiesz w piątek wyszłam ze szpitala świeżo po porodzie, to raczej na kawke nie dałabym rady przyjechać, powoli z dzieckiem na dwór się wynurzam, jeszcze będzie okazja, zapraszam więc do mnie na działkę pooglądać bo ja na razie jestem uziemiona.
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
tengel27 22:55, 17 cze 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Pora na kilka świezych fotek

Kwitnie już jasminowiec



i wiązówka błotna 'Plena'



Drobnokwiatowa kalmia tez już w kwieciu



Rzut oka na brzeg oczka z mieczykami

____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
tengel27 22:56, 17 cze 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Mieczyki bizantyjskie z bliska



i dachówkowate też



I pierwszy u mnie kwiatek Lilium martagon

____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
tengel27 22:58, 17 cze 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Przyszła pora na fotki róż

Na początek 'Gaujard'



Kolejna to 'Rumba'



'Arthur Bell'



oraz Rosa gallica 'Versicolor' z bliska



i z daleka

____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies