Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony chaos u Dawida

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony chaos u Dawida

tengel27 16:38, 27 cze 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
'Pomponella'



'Rhapsody in Blue'

____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
tengel27 16:42, 27 cze 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Oczywiście są już pierwsze lilie

'Pink Pixie'



'Loretto'



'Linda'



'Rosella's Dream'

____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
hanka_andrus 17:04, 27 cze 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dawid,u Ciebie wcale nie chaotycznie! Porządeczek wszystko z etykietami, pod kontrolą! Gratuluję tylu pięknych kwitnień! Błękitna rapsodia mnie najbardziej odpowiada kolorystycznie.
U mnie zniszczeń nie było, trochę pigwowców spadło, ale w okolicy Jana im wolno spadać, ze 3 ostróżki się wygięły i to wszystko. Chwasty na potęgę rosną, jutro mus zakasać rękawy.
Pozdrawiam
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zawitka 17:19, 27 cze 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Witaj Dawidzie nasta łczas róż co jedna to piekniejsza ja mam 5 krzaczków bo z 5 mi zmarzło i juz miałam nie kupować a jednak ---kupiłam psia kostka biała polastern Pozdrawiam rózanie : A lilie jeszcze u mnie nie kwitną??
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
tengel27 17:24, 27 cze 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
hanka_andrus napisał(a)
Dawid,u Ciebie wcale nie chaotycznie! Porządeczek wszystko z etykietami, pod kontrolą! Gratuluję tylu pięknych kwitnień! Błękitna rapsodia mnie najbardziej odpowiada kolorystycznie.
U mnie zniszczeń nie było, trochę pigwowców spadło, ale w okolicy Jana im wolno spadać, ze 3 ostróżki się wygięły i to wszystko. Chwasty na potęgę rosną, jutro mus zakasać rękawy.
Pozdrawiam


Hanuś to tylko pozorny porządek A etykiety... no cóż jestem ogrodnik kolekcjoner i nie umiem inaczej

Na chwasty już nie patrzę. Wyjeżdżam za tydzień, więc nie będę się nimi teraz przejmował, zwłaszcza że ciągle w pracy przez tą wystawę storczyków. W weekend mam co dzień po 10 godzin - po powrocie nic mi się juz nie chce, taki leń mnie trzyma
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
tengel27 17:27, 27 cze 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
zawitka napisał(a)
Witaj Dawidzie nasta łczas róż co jedna to piekniejsza ja mam 5 krzaczków bo z 5 mi zmarzło i juz miałam nie kupować a jednak ---kupiłam psia kostka biała polastern Pozdrawiam rózanie : A lilie jeszcze u mnie nie kwitną??


Rozumiem, że na fotce ten zakup jest? No cóż, ja zazwyczaj kupuję u jednego sprzedawcy i nigdy mi sie wczesniej nie trafiło żeby coś było nie tak. Ta jhest jedyna... stąd jej nie reklamowałem - ma swój urok. Po prostu ją przesadzę i spróbuję zdobyć 'Flammentanz' oraz 'Rosarium Uetersen'
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
MarekW 19:08, 27 cze 2013


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Dawidzie u Ciebie różyczki coraz piękniejsze a ja już się z nimi żegnam, bo kończą kwitnienie. Na chwasty też nie patrzę bo nie wyrabiam z czasem a też czeka mnie dłuższa przerwa, po powrocie pewnie będzie busz
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
eda 00:49, 28 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
tengel27 napisał(a)
Oczywiście są już pierwsze lilie

'Pink Pixie'



'Loretto'



'Linda'



'Rosella's Dream'

Dawid super lilie piękne kolory jak tam kopałes już zaraz wakacje może Nati bym do ciebie przyciągnęła podstępem musimy się zgadać jak będziesz miał czas paaaaaaaa
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 00:53, 28 cze 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
tengel27 napisał(a)


Hanuś to tylko pozorny porządek A etykiety... no cóż jestem ogrodnik kolekcjoner i nie umiem inaczej

Na chwasty już nie patrzę. Wyjeżdżam za tydzień, więc nie będę się nimi teraz przejmował, zwłaszcza że ciągle w pracy przez tą wystawę storczyków. W weekend mam co dzień po 10 godzin - po powrocie nic mi się juz nie chce, taki leń mnie trzyma
oj to rzeczywiscie dostajesz w kosć trzymaj się
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
monteverde 01:31, 28 cze 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
tengel27 napisał(a)
No i pozostałe różyczki 'Graham Thomas' z daleka...



... i z bliska



'Chopin' w porównaniu z moją ręką



'Heimatmelodie'


Dawid oglądam zaległości i widzę, że wstawiłeś złą różę, to nie jest Graham Thomas Chopin się zgadzaczytam dalej
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies