Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » IPM Essen 2011 - Międzynarodowe Targi Ogrodnicze

Pokaż wątki Pokaż posty

IPM Essen 2011 - Międzynarodowe Targi Ogrodnicze

Joku 08:54, 30 sty 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Piękne zdjęcia i piękne kwiaty. Przykro mi że straciłaś tyle zdjęć. Wyglądasz na taką szczęśliwą na zdjęciu.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
tyna 09:37, 30 sty 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Mój mąż odzyskiwał kiedyś skasowane "bezpowrotnie" pliki, więc myślę, że się da....a co na to Michał M.? pomoże?
____________________
pozdrawiam :)
Gardenarium 18:26, 30 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie pomoże, bo to ja nie skopiowałam na nośnik z aparatu dwóch folderków, a potem w aparacie skasowałam i koniec już. Jak mogłam skasować ? Nie wiem co mnie podkusiło
Powinnam zapisywać nr folderów podczas wgrywania jak wychodzę podczas wgrywania, potem przegapiłam dwa i już po ptokach.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 21:05, 30 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
pojedziesz jeszcze nie razi narobisz dwa razy tyle fotek!DO NOT WORRY
____________________
U Matki
tyna 22:56, 30 sty 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
gardenarium napisał(a)
Nie pomoże, bo to ja nie skopiowałam na nośnik z aparatu dwóch folderków, a potem w aparacie skasowałam i koniec już. Jak mogłam skasować ? Nie wiem co mnie podkusiło
Powinnam zapisywać nr folderów podczas wgrywania jak wychodzę podczas wgrywania, potem przegapiłam dwa i już po ptokach.


"można to jeszcze sprawdzić": mąż powiedział

chociaż jest większa możliwość odzysku, jeśli nie robi się po tym fakcie dużej ilości zdjęć, a tak chyba jednak nie było...
____________________
pozdrawiam :)
jotka 00:07, 01 lut 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
od chwili jak zagościłam na Ogrodowisku zasypiam z obrazem kwiatów pod powiekami i ich zapachem
Dziś też tak będzie i za to Danusiu dziękuję
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Martek 18:21, 01 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Dzięki Danusiu za podpowiedź faktycznie nie trafiłam tu.Nie trudno się zgubić w natłoku artykułów i pięknych zdjęć.
Chyba już wiem czemu byłam nie do końca zadowolona z zaprezentowanych zdjęć przy prezentacji hali wystawowej.Brakowało mi takich zbliżeń jak przy tych zdjęciach z różami .Zaprezentowane kwiaty były z daleka ,bokiem ,pomyślałam sobie ,że nie było można robić tak szczegółowych zdjęć ...Ale teraz wydaje mi się ,że te ujęcia przepadły....?Albo jednak zawiesiłaś obiektyw i swoje oko na kwiatach ,które są najbliższe Twojemu sercu ...
Piękne te róże i wcale Ci się nie dziwię .Trudno przejść obok takich okazów nie zachwycając się nimi ...
Przykro mi ,że straciłaś ten obszerny materiał ,ale powiedz sobie trudno ,tak się zdarza.Ja też nie mam wielu zdjęć i nie wiem nawet co się z nimi stało ...Myślę ,że to po części wina mojego męża...Jemu zdjęcia nie potrzebne do szczęścia ,a już z pewnością nie te moje
Zdjęcia wrzucone i tak powodują dużo emocji i wrażeń estetycznych ,że nie wiem czy bym więcej wytrzymała z zazdrości)))))))))Pozytywnej zazdrości Danusiu .
Można patrzeć kilkanaście razy na foty te co są i marzyć ,planować i za to Ci dziękuję
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 18:22, 01 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
To jedyne zdjęcie Danusiu gdzie widzę Cię uśmiechniętą .To z pewnością magia królowej kwiatów
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Gardenarium 19:13, 01 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marto, zdjęcia do artykułu robił Wicio, lepszym aparatem, a ja swoje maglowałam z bliska, słabe oświetlenie, więc są gorszej jakości. Ja robiłam dużo z bliska, oto dalsze fotki.

Pelargonie angielskie

Kilimanscharo


Black & White
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:17, 01 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A teraz stoisko, gdzie prezentowano jukki, draceny i cykasy





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies