Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Norweski ogródek...

Pokaż wątki Pokaż posty

Norweski ogródek...

Milka 21:57, 30 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I ja tez powiem, że pięknie chyba podobnie zrobie u siebie nawet dzis sobie z Madzia pogadałysmy o twoich niby prostych, a jak pięknych dekoracjach
a arystokratka zzachwycająca, gdybym nie miała 3, to pewnie ją bym adoptowała

piękny ogród, skały i trawa i te wspaniałe norweskie domy! pozdrawiam Agnieszko serdecznie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zaczarowanaa 22:37, 30 lis 2012


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
dzieki za odwiedziny Noemi Irenko

z dzisiejszego spaceru





____________________
agnieszka -norweski ogrodek
Bea 22:41, 30 lis 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Ale pięknie w tej Norwegi

Pozdrawiam
____________________
Beata W miniformacie
Enya73 22:50, 30 lis 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Przepiękna zima u Was i te domki jak z bajki, cudne Muszę kiedyś przyjechać do Norwegii. W tym roku byłam 2 tygodnie w Danii (objazdowo na rowerach m. in.). Skandynawia mnie szczerze zachwyca i fascynuje krajobrazami.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
jotka 22:57, 30 lis 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Agnieszko, od wczoraj boję się do Ciebie wchodzić... bo wczoraj jak weszłam to wsiąkłam na amen oglądając, podziwiając i wspominając


Skalniaki cudo - tak naturalnie wkomponowane w krajobraz

W Norwegi byłam całe 2 tygodnie (mało, ale wystarczająco by pokochać ten kraj do grobowej deski). Wtedy głównym naszym celem było podziwianie fiordów. Marzę od tamtego czasu by wrócić jeszcze raz i dzięki Tobie się udało

Dziękuję i proszę o jeszcze
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Milka 23:47, 30 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękne te obrazki, ale jednak surowośc klimatu mnie troche odstrasza, ale wiem, ze w domku jest cieplo i miło!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zaczarowanaa 00:21, 01 gru 2012


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Uwielbiam ten kraj za bezpieczenstwo ,za ludzi usmiechajacych sie , za kulture , za piekno natury , dlugo by wymieniac ......mieszkam tutaj tak na stale od 4 lat i dla mnie nie ma roznicy w klimacie , zimy sa i lagodne i srogie tak jak w Polsce , lato rowniez garace badz chlodniejsze moze troche wiecej deszczu w tym roku bylo ale wszystko mozna polubiec ,... dla mnie tutaj jest moj dom

____________________
agnieszka -norweski ogrodek
zaczarowanaa 00:33, 01 gru 2012


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
jotka napisał(a)
Agnieszko, od wczoraj boję się do Ciebie wchodzić... bo wczoraj jak weszłam to wsiąkłam na amen oglądając, podziwiając i wspominając


Skalniaki cudo - tak naturalnie wkomponowane w krajobraz

W Norwegi byłam całe 2 tygodnie (mało, ale wystarczająco by pokochać ten kraj do grobowej deski). Wtedy głównym naszym celem było podziwianie fiordów. Marzę od tamtego czasu by wrócić jeszcze raz i dzięki Tobie się udało

Dziękuję i proszę o jeszcze


hei Jola 2 lata temu zrobilismy sobie wycieczke z grupka znajomych , pojechalismy na kilka samochodow na polnoc Norwegii . Tam bylo co ogladac od achow i echow buzia bolalaNorwegia jest przepiekna!



ten turkus wody jest taki sam na zywo.....



Geiranger-

____________________
agnieszka -norweski ogrodek
zaczarowanaa 00:38, 01 gru 2012


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Enya73 napisał(a)
Przepiękna zima u Was i te domki jak z bajki, cudne Muszę kiedyś przyjechać do Norwegii. W tym roku byłam 2 tygodnie w Danii (objazdowo na rowerach m. in.). Skandynawia mnie szczerze zachwyca i fascynuje krajobrazami.
Pozdrawiam serdecznie



hei Anitko to dopiero zalazek zimy ja czekam na taka bajkowa jak sa choinki oszronione ,zmozik skrzypi pod nogami , cud miod
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
Martek 02:04, 01 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Wszyscy śpią to moja pora polatać po wątkach.Dziś pospacerowałam po Norwegii - dziękuję było pięknie
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies