Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Norweski ogródek...

Pokaż wątki Pokaż posty

Norweski ogródek...

Lena 08:25, 01 gru 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Aga turkus wody,krajobraz - cudo
Miło słyszeć że czujecie sie tam u siebie - W DOMU!
Domy,przyroda jedne z najpiekniejszych na świecie!

Pozdrawiam
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Milka 13:43, 01 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
zaczarowanaa napisał(a)
Uwielbiam ten kraj za bezpieczenstwo ,za ludzi usmiechajacych sie , za kulture , za piekno natury , dlugo by wymieniac ......mieszkam tutaj tak na stale od 4 lat i dla mnie nie ma roznicy w klimacie , zimy sa i lagodne i srogie tak jak w Polsce , lato rowniez garace badz chlodniejsze moze troche wiecej deszczu w tym roku bylo ale wszystko mozna polubiec ,... dla mnie tutaj jest moj dom



to nie mój kraj, a jednak do Norwegii mam wielki sentyment, uwielbiam ich sagi i te wszystkie rzeczy, które wymieniłąś; planuję kiedyś pojechać, dostałam namiary od mieszkańca Norwegii, jak on zachwalał i czytam sobie stronkę, moja Norwegia
pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 13:55, 01 gru 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21787
zaczarowanaa napisał(a)
dzieki za odwiedziny Noemi Irenko

z dzisiejszego spaceru




Uwielbiam jasną elewację domów i biały kamień. A te domki to wyglądają jak z bajki. Fajnie że jesteś na wątku i możesz pokazać i opisać nam rzeczy których nie moglibyśmy zobaczyć sami

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
akanta 19:14, 01 gru 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Urszulla napisał(a)

dzieki za odwiedziny Noemi Irenko

z dzisiejszego spaceru




Uwielbiam jasną elewację domów i biały kamień. A te domki to wyglądają jak z bajki. Fajnie że jesteś na wątku i możesz pokazać i opisać nam rzeczy których nie moglibyśmy zobaczyć sami



W pięknym miejscu przyszło ci żyć.A czy tam żyje się łatwiej?
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
nieszka 19:36, 01 gru 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
zaczarowanaa napisał(a)
dzieki za odwiedziny Noemi Irenko

z dzisiejszego spaceru







W cudnym miejscu mieszkasz
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
zaczarowanaa 23:11, 01 gru 2012


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
akanta napisał(a)


W pięknym miejscu przyszło ci żyć.A czy tam żyje się łatwiej?


porownujac zycie tu i tam , odpowiedz brzmi , TAK!


____________________
agnieszka -norweski ogrodek
zaczarowanaa 23:14, 01 gru 2012


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
irena_milek napisał(a)


to nie mój kraj, a jednak do Norwegii mam wielki sentyment, uwielbiam ich sagi i te wszystkie rzeczy, które wymieniłąś; planuję kiedyś pojechać, dostałam namiary od mieszkańca Norwegii, jak on zachwalał i czytam sobie stronkę, moja Norwegia
pozdrawiam


wlasnie ja ogladalam , przypomnialas mi o niej rzadko zagladam ..... pozdrawiam Irenko
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
dajana 23:26, 01 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
zaczarowanaa napisał(a)



W pięknym miejscu przyszło ci żyć.A czy tam żyje się łatwiej?


porownujac zycie tu i tam , odpowiedz brzmi , TAK!




Tam jest Twój dom gdzie szczęście Twoje !!.Jestem zachwycona cała galerią ,to moje klimaty,, też bym była w takim miejscu szczęśliwa .Pozdrawiam serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Madzenka 12:07, 02 gru 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zaczarowana Agnieszko, mieszkasz w pieknym kraju i jesteś w nim szczęśliwa. Szczęście przebrzmiewa przez każdą stronę Twojego wątku!
Moim marzeniem jest wybudować dom na skarpie z olbrzymim tarasem widokowym. Ty to już masz, zazdraszczam pozytywnie ogrodowiskowo
W Polsce domy drewniane są bardzo żadkie, ktoś kiedyś tzw kandajskimi sposo wyrządził krzywdy tej technologii.
Mam dom drewniany ale na konstrukcji stalowej z oknami aluminiowymi. Ile się wszyscy nadziwili dlaczego nie budujemy murowanego!!!! Jakoś nikt nie mógl zrozumieć że nigdy w życiu nie zamieniłabym zapachu desek świerkowych na bloczko betonowe....
Tylko nie wiem dlaczego na elewację dałam się namówić na świerk syberyjski zamiast na sosnę. Twoja elewacja powaliła mnie na kolana a widok całej ulicy w takich kolorach jest zniewalający!
Buziam i będę zagladać aby podziwiać te wspaniałe widoki!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:16, 02 gru 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Agnieszko w kostce przy tarasie mam posadzony karmnik ościsty w dwóch odmianach i macierzanke. Polecam!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies