Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Poletko Pana Boga czyli Początek Ogrodu Marzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Poletko Pana Boga czyli Początek Ogrodu Marzeń

popcorn 08:11, 01 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gosia pokaż koniecznie drzewka, może rozpoznamy Jest taki wątek nawet...
Bez płotu z przodu? Fajie, ale co z pieskami i kotem? Nie będą Wam wybiegać na ulicę?

pozdrawiam serdecznie!
____________________
Mój nowy ogródek
meg60 12:48, 01 paź 2012


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
hej! dziś dokładnie przyjżałam się drzewkom i chyba to ...modrzew ale zrobię zdjęcia to pokażę... a płot bedzie, tylko nie przed domem, a wzdłuż domu......zdjęcie nie bardzo to pokazuje, muszę poszukać takiego co zobrazuje o co mi chodzi.....
____________________
meg60 13:36, 01 paź 2012


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
spróbowałam w poincie.... sorry za nieudolność ale pierwszy raz to robiłam... ale własnie cos takiego chcemy zrobić



acha...zapomniałam, to jest nasz dom
____________________
popcorn 14:42, 14 mar 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gosia co słychać??
____________________
Mój nowy ogródek
meg60 20:00, 27 maj 2013


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
wiedziałam, wiedziałam........wiedziałam, że tak będzie. Niestety nie jestem tytanem pracy ogrodowych, więc i dziennik poległ ale, żeby nie było , ze nic nie robię, pokażę parę zdjeć tego co na moim poletku się dzieje.......












i to by było na tyle. Jest jeszcze trochę, ale to nastepnym razem....
____________________
meg60 20:52, 20 mar 2014


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
nie udzielam się.......... nie piszę nie czytam ale wykorzystam, że mam " dziennik" i zadam wam jedno ważne dla mnie pytanie - wiem, ze moge nie otrzymac odpowiedzi, bo jestem nieaktywna , ale mam skromna nadzieję, ze ulitujecie się nade mną i ktoś mi odpisze

- jakie roslinki mogę posadzić na kupie piachu pobudowlanego! Jest to piach który miał być użyty do cementu. Nie ma jakiegoś zanieczyszczenie pobudowlanego, typu resztki cementu, cegiel..itp. jest poprostu nie przesiewany, z kamieniami, jakimis roslinkami które sie tam zadomowiły. np dziewanna lubi na nim rosnąć
Moze sie ktoś ulituje!!! Chciałabym zorganizować wnuczce kacik rekreacyjny, a tam jest ta kupa piachu, którą mam zamiar przekształcić w cos co bedzie kiedyś osłaniać plac zabaw od nadmiernego slońca ( poludniowy - zachód ) uda mi się?
____________________
meg60 10:50, 22 mar 2014


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
czy nikt się nade mną nie ulituje? proszę! chciałabym coś na tej kupie piachu zobić i potrzebuje pomocy
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies