Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Poletko Pana Boga czyli Początek Ogrodu Marzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Poletko Pana Boga czyli Początek Ogrodu Marzeń

meg60 09:59, 20 sie 2012


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
romka napisał(a)
witaj
przepraszam, za to co piszę, ale jak przeczytałam to co napisałaś, to.... tak jakoś miło mi się zrobiło, że nie jestem sama dziewczyny mają takie rajskie ogrody a ja póki co...
się mi te garnki porozrzucane podobają! lubię tak, ekstra to wygląda!!!
powodzenia w bojach!!!


Romka, no co ty!!! Byłam u ciebie i chciałabym choć toche mieć tego co u ciebie Ale milo mi, ze zajrzałas i podtrzymałas mnie na duchu........w kupie siła - damy radę!!!
____________________
hanka_andrus 10:23, 20 sie 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Poletko Pana Boga.......hmmm.w tej kwestii nie zdawałabym się na jego prace,ale na własne siły.....
Natura pomoże osiągnąć stan satysfakcjonujący,a i koleżanki pomogą.Masz blisko mnóstwo fajnych dziewcząt i chłopaków.
Z każdym miesiącem będzie lepiej.Trzymam kciuki!
Kwiatek na dobry początek......

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
popcorn 10:30, 20 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgosiu - to do bani Namów koniecznie córkę żeby Cię podwiozła, albo M - zrobię więcej kawy i upiekę więcej babeczek Ja się może też kiedyś wproszę?
A Ty masz domek W Tomaszowie? Dobrze pamiętam? Mieszkacie już?
____________________
Mój nowy ogródek
meg60 11:06, 20 sie 2012


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
hanka_andrus napisał(a)
Poletko Pana Boga.......hmmm.w tej kwestii nie zdawałabym się na jego prace,ale na własne siły.....
Natura pomoże osiągnąć stan satysfakcjonujący,a i koleżanki pomogą.Masz blisko mnóstwo fajnych dziewcząt i chłopaków.
Z każdym miesiącem będzie lepiej.Trzymam kciuki!
Kwiatek na dobry początek......



Dziekuję.....za trzymanie kciuków i za pieknego slonecznika
....a mój dzienniczek poczynań ogrodniczych nazywa sie Poletko Pana Bogko, bo wszystko, jak narazie, rosnie jak chce
____________________
meg60 11:10, 20 sie 2012


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
popcarol napisał(a)
Małgosiu - to do bani Namów koniecznie córkę żeby Cię podwiozła, albo M - zrobię więcej kawy i upiekę więcej babeczek Ja się może też kiedyś wproszę?
A Ty masz domek W Tomaszowie? Dobrze pamiętam? Mieszkacie już?


tzn córka mnie nie zawiezie, ale bedzie mogła zostać w domu......wiesz mam chora mamę i wymaga opieki 24h a moj domek jest miedzi Łodzią a Tomaszowem......od ciebie rzut beretem! a i mieszkamy juz od czerwca !!!!!!
Ostanio byłam na spotkaniu forumowym i spotkałam, poznałam Darka i Wiesię ...... ponoć się znacie???? Baaardzo mili ludzie
____________________
meg60 12:19, 20 sie 2012


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
znalazłam jeszcze zdjęcia, które bardziej obrazowo pokażą jak mój ogród teraz wyglada...moze ktoś pomoze mi jakimś pomyslem, co z tym zrobić



widok ogólny na skalniak.......



a tu druga strona, ta która była najpierwsiejsza....



a tu ostatnie prace, przy tarasie......
____________________
popcorn 12:21, 20 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ha, no przecież masz w podpisie nazwę miejscowości!! Widzisz, tak rzadko na FM zaglądam, że nawet nie wiem że spotkanie było! Pewnie że znam, super ludzie!!!

Zdrówka Twojej Mamie!!! Jak będziesz mogła - zapraszam! Tylko daj wcześniej znać żebym zdążyła coś upiec i sadzonki przygotować
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 12:24, 20 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgosiu jak będziecie mieli czas i pieniądze...
zaczęłabym (haha, teraz taka mądra!! od projektu. Pooglądaj sobie ogrody na forum, zajrzyj na realizacje Danusi na www.gardenarium.pl i inne strony - zobacz co Ci się podoba i w jakim stylu ogród chciałabyś mieć.
Potem wykopałabym wszystko co masz posadzone, wynajęłabym glebogryzarkę, żeby przegryzła wszystko. Mieliśmy taki traktorek jak do trawy z glebogryzarką za nią super szybko i sprawnie panu poszło za 200zł. Potem grabienie, dużo grabienia, wytyczanie miejsca pod rabaty i trawnik i sadzenie, dużo sadzenia
____________________
Mój nowy ogródek
kaisog1 12:25, 20 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Witaj

Patrze i patrzę, i zaraz zobaczę wielką rewolucję rabaty przy tarasie..... zakładanie trawnika i robienie kancików - tu wszyscy tak kończą!

Ogród masz spory to i spore wyzwanie przed Tobą Będe kibicować
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
monteverde 12:37, 20 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Meg najprostszym sposobem na piękny ogród jest rozrysowany plan nasadzeń zacznij od tego a wszyscy pomoga, musisz wiedzieć co chcesz gdzie mieć jakie kweiaty, byliny i iglaki, a reszta poleci już gladko, pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies