Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Poletko Pana Boga czyli Początek Ogrodu Marzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Poletko Pana Boga czyli Początek Ogrodu Marzeń

popcorn 15:54, 21 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Meg róże tylko w słońcu! Tylko dobrej ziemi i obornika - jak masz- można im dać i będą pięknie rosły
Ale najpierw rabatę pod nie musiałabyś wytyczyć i tę ziemię przygotować...
pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 21:02, 01 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Puk puk?
____________________
Mój nowy ogródek
meg60 20:54, 11 wrz 2012


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
kto tam??????? ale mnie tu nie byyyyyylo!!!!
wiedziałam, ze tak bedzie. naogladałam sie waszych pięknych ogrodów i jak wychodze do mojego to nic mi sie niechce......... ogarnia mnie czarna rozpacz i nie wiem od czego zacząć coś tam wypielę, cos skoszę, zagrabię....i tyle! A najbardziej wkurza mnie ten wszedobylski perz !!! Ja go wyrywam, a on skubany wraca !!!!! No masakra jakaś! Ręce opadają !! A i moje piesy!!!! Są jeszcze młode ( dwa, bo trzeci to 13-nasto letnia struszka ) no tak mi zryły " trawniki ", ze chyba sobie w tym roku odpuszczę. Jak się wsciekaja w ogrodzie, to tylko tumany kurzu za nimi sie unoszą. A może i lepiej - powyrywają te chwaściska!!! ale czasami, z rozpedu, wpadają mi w krzaczory........bestie jedne!!!!!

a mam pytanie...czy to normalne, że we wrześniu kwitnie krzewuszka???? Bo u mnie zakwitla ( chyba to krzewuszka???)





i jeszcze takie cóś na skalniaku...nie wiem jak to sie nazywa???





i to by było na tyle........naprawdę nie wiem o czym mam psisać??? Nic sie u mnie nie dzieje, wiec nie gniewajcie sie, że tak rzadko tu zaglądam.
____________________
popcorn 20:59, 11 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hej Małgosiu, masz pozdrowienia od Twojej koleżanki z klasy, a nauczycielki mojej córki w przedszkolu
Wieki jakieś Cię nie było! O czym masz pisać? Ja się pokręcę, zrobię jakieś fotki i piszę, codziennie chyba

Piesy to bestie, jak chcesz mieć jakieś rośliny prócz trawy, to chyba ogrodzenie rabat zostaje... takie duże psy to wyzwanie!
To chyba nie jest normalne żeby krzewuszka (tak, jakaś variegata) kwotła we wrześniu... ale dziwne rzeczy się zdarzają, u mnie rok temu we wrześniu jabłonka zakwitła
To drugie to nie wiem co to jest...

Jakbyś była w okolicy, zapraszam! A jeśli nie bywasz, to zapraszam specjalnie! Daj wcześniej znać, to przygotuję Ci rozsadki w doniczkach - posadzisz i będziesz miała o czym pisać

pozdrawiam serdecznie!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 21:11, 11 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Czy ta Twoja Wola jest przed Rokicinami? Jeśli tak to mamy blisko do siebie. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
meg60 21:17, 11 wrz 2012


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!! a ty Bogdziu skąd ??
____________________
Bogdzia 21:30, 11 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
meg60 napisał(a)
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!! a ty Bogdziu skąd ??


Napisałam na pw ( aż dwa razy chyba poszło).
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
meg60 22:00, 11 wrz 2012


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
witaj sasiadko ! CUDNY masz ogród !!!! Marzenie!
____________________
Bogdzia 22:23, 11 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
meg60 napisał(a)
witaj sasiadko ! CUDNY masz ogród !!!! Marzenie!


Ja myślę że przeciętny. Sama go robiłam a ze jest dośc duży to i błędów nie dało się uniknąc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
meg60 22:28, 11 wrz 2012


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
jaka skromnisia ..... chcialabym mieć taki " przecietny " ogród
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies