Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla roślin o mocnych nerwach

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla roślin o mocnych nerwach

Gabisia 18:39, 14 cze 2017


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Wdzięczna, pełna wigoru, zdrowa, różowiutka, niziutka Bajlando - uwielbiam!!

____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
nicol21 18:45, 14 cze 2017


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Oj jak miło, że trafiłam na świeżutki przegląd róż Piękne je masz!! Cudności wprost. Taka uroda tej JC że kwiaty ma spuszczone w dół. U mnie ma podpórkę, która całą sobą zupełnie zakryła. Ale jaki zapach..... jaki zapach! Za nic bym nie wyrzucała.

u sibie już nic nie wcisnę, ale u rodziców ;P . Czy ta bajlando powtarza kwitnienie?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Gabisia 18:45, 14 cze 2017


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Winchester Cathedral - jam co roku niemrawa.... Ale ciągle ją przesadzam, więc nie dałam jej jeszcze szansy.




Sharifa Asma - coś jej u mnie nie pasuje.... kwitnie oszczędnie - powiedziałabym.



Graham Thomas - ma u mnie trudne, cieniste warunki - dopiero zaczyna...


____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Gabisia 19:16, 14 cze 2017


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Goethe - ogromne, nabite kwiaty, które długo się utrzymują. Jakoś jednak ten oldschoolowy kształt kwiatów do mnie niezbyt przemawia. I trochę zbyt wysoki krzew.



Darcey Bussell w tym roku nie zachwyca (w poprzednim był w top 3).
I jeden z krzaczków mi wymarzł

____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
MirellaB 19:19, 14 cze 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Piękne róże. Pokazuj częściej
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Gabisia 19:20, 14 cze 2017


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Prze, prze, przecudna miniaturkowa Snow White

____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Gabisia 19:24, 14 cze 2017


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Chciałam jeszcze napisać, że w tym roku z powodu choróbsk robię w ogrodzie ABSOLUTNE MINIMUM. I solennie postanowiłam, że ogród ma być dla MNIE, nie ja dla ogrodu - jak robotnik małorolny. Pracuję nad tym, żeby nie denerwował mnie chwast tu i tam, krzywo przycięty żywopłocik i powygryzane liście na roślinach. Perfekcjonizm to okropna cecha, nie pozwala cieszyć się życiem. Długo mi zajęło, żeby do mnie to dotarło.....
Trawnik ma dziury, bo mój synek się na nim bawi i tak ma być, a ja przestałam go obsesyjnie nawozić i kosić co dwa dni. Nie pryskam niczym, polubiłam dziury w roślinkach i wszechobecne robaczki - zdrowie jest ważniejsze niż wdychanie wszechobecnej chemii - także z roślin.

Amen.


____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Gabisia 20:04, 14 cze 2017


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
asica napisał(a)
Gabi, dzięki Twojej różance u mnie w tym roku więcej róż niż zwykle. Zaraziłaś mnie nimi i troszkę dokupiłam w zeszłym roku.
Ja radzę sobie ze zbyt przewieszajacymi się pędami za pomocą podpór. Zajrzyj do mnie wstawiłam zdjęcia.


O, to super Już do Ciebie lecę Asiu!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Gabisia 20:09, 14 cze 2017


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
nicol21 napisał(a)
Oj jak miło, że trafiłam na świeżutki przegląd róż Piękne je masz!! Cudności wprost. Taka uroda tej JC że kwiaty ma spuszczone w dół. U mnie ma podpórkę, która całą sobą zupełnie zakryła. Ale jaki zapach..... jaki zapach! Za nic bym nie wyrzucała.

u sibie już nic nie wcisnę, ale u rodziców ;P . Czy ta bajlando powtarza kwitnienie?


Bajlando powtarza i to bardzo licznie - polecam ją JC też muszę jakoś podwiązać...
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Gabisia 20:09, 14 cze 2017


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
MirellaB napisał(a)
Piękne róże. Pokazuj częściej



Postaram się
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies