Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » I Spotkanie Ogrodowiska na nartach styczeń 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

I Spotkanie Ogrodowiska na nartach styczeń 2012

alinak 21:07, 11 wrz 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Konrad zacznij ćwiczyć na rolkach . ja już ustalam grafik ....już dawno się tam wybieram ...ale kto spod zakopanego jeździ na narty w kłodzkie ......z lasu po drzewo ????
JESTEM ZA
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
21:09, 11 wrz 2012
haha ja tez z 5 lat temu w Małym Cichym na oślej łaczce. jak sobie przypomne 100 upadków na 50 metrach i byłam jedyną która dzieciom talerzyki hamuje(

a jak zobaczylam świżych emertów z instruktorem którzy byli pierwszy raz w zyciu na nartach , to uznałam ze ja mam zjezdzać a nie cyrk odstawiać no i....

w 2 gim sezonie w Alpy sie wybrałam obciachu nie było )

dla chcacego nic trudnego , styl dowolny ale co tam) jak w aucie wazne że przodem do kierunku jazdy i bez kolizyjnie ")
Madzenka 21:11, 11 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Enya73 napisał(a)
Jest szansa na przełamanie stereotypów, że tylko młodzi mogą wszystko. Ja uważam, że w każdym wieku można uczyć się nowych rzeczy i to raczej powód do dumy


Anitko dokładnie tak, dlatego dobrze po 40-tce zmierzam nauczyć się jeździc na desce W Alpach widzialam staruszków na deskach, śmigali, że aż miło Nie porzucę nart ale musze sprawdzić jaki fun jest na desce
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kondzio 21:12, 11 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Marzena2007 napisał(a)

nawet sprzetu nie mam stary dziad bedzie sie uczył na nartach ale siara bedzie


Kondzio ile masz lat????
Ja się uczyłam razem z moją córką w wieku 34 lat i nieskromnie powiem, że prawie po dekadzie calkiem calkiem sobie radzę
Wprawdzie instruktor miał minę nietęgą jak mnie i corkę razem zobaczył ale zapewniony o tym samym poziomie przystąpił do dzieła ......
Ja mam 33
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Madzenka 21:13, 11 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
eee_taam napisał(a)
haha ja tez z 5 lat temu w Małym Cichym na oślej łaczce. jak sobie przypomne 100 upadków na 50 metrach i byłam jedyną która dzieciom talerzyki hamuje(

a jak zobaczylam świżych emertów z instruktorem którzy byli pierwszy raz w zyciu na nartach , to uznałam ze ja mam zjezdzać a nie cyrk odstawiać no i....

w 2 gim sezonie w Alpy sie wybrałam obciachu nie było )

dla chcacego nic trudnego , styl dowolny ale co tam) jak w aucie wazne że przodem do kierunku jazdy i bez kolizyjnie ")


Grunt to odpowiedni punkt odniesienia zawsze będą od nas starsi Mam nadzieję, że nie będe najstarszą uczennicą na desce
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:13, 11 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kondzio zatem do przodu!!! Cuuudowny wiek na naukę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
21:17, 11 wrz 2012
za deske to ja się brac nie będę , bo jakoś nie lubie jak mam nogi powiązane


Kondzio - 33 to najlepszy wiek do nauki na nartach , sprzet wypozyczsz odzienie kupisz i się nauczysz, mieszkasz w krakowie to wszedzie masz blisko

mira 21:32, 11 wrz 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
ale numer - narty na ogrodowisku - pomysl wyśmienity sezon trwa trochę to i spotkań może być więcej jak się uda - choć to sezon feriowy ..
Kondzio na śniegu to można na bele czym - ważne nie tracić wiary i chcieć - jak w ogrodzie po prostu

a że ogrodowisko fotkowe jest - to żeby nie byo że tylko z górki - można tez po płaskim jakby co

pozdrawiam wszystkich - i wpisuję datę w kalendarz !

____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
kaisog1 21:41, 11 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Nie jestem pewna czy Czarna Góra to udźwignie Ja bym z przyjemnością pojechała
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Madzenka 21:44, 11 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kaisog1 napisał(a)
Nie jestem pewna czy Czarna Góra to udźwignie Ja bym z przyjemnością pojechała

Poczekamy zatem na opinię Pszczółki i Marty , dla nich tam rzut kamieniem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies