Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » I Spotkanie Ogrodowiska na nartach styczeń 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

I Spotkanie Ogrodowiska na nartach styczeń 2012

alinak 23:04, 16 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Iza chce iść spać i nie mogę .....dość tego znowu oplułam telewizor przez ciebie . ...o mamo jeszcze mam pranie nie powieszone z popołudnia ......i ktoś tu o chlewie pisał ???
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Jesionowka 09:09, 17 sty 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 63
Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie
zapraszam miłośników nalewek i nie tylko

pozdrawiam Agnieszko
____________________
Grażyna - Miał być domek na wsi, a jest Jesionówka
Jesionowka 09:16, 17 sty 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 63
hanka_andrus napisał(a)
Grażynko, jak to, Jesionówka to przecież ogród pod jesionem,a mówimy tu o wszystkim.....bo życie w ogrodzie,ma wiele odsłon!
Czekamy na wątek!Dziewczyny zachwycone!No i jest jeszcze jeden przyjazny adres na turystycznej trasie!


Nazwa Jesionówka pochodzi od nszego nazwiska, ale na granicy działki mamy trzy ogromne jesiony, a w sąsiednim lasku jest jeszcze kilka,
od tego roku przymierzamy się z mężem do zagospodarowania terenu i założenia ogrodu,
po tym co widzę na forum będę miała wsparcie

Grażyna
____________________
Grażyna - Miał być domek na wsi, a jest Jesionówka
Mala_Mi 09:21, 17 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Alinko.. ja nawet nie nastawiłam prania..leży pod pralką od poniedziałku...

Jesionówka musi założyć swój wątek To taki postulat z rana......

Iza...... bo co się w bólu narodzi to bardziej cieszy
A ja dopiszę małe co nieco do części III
Przed zjazdem obiecałam Konstancji, że jak się zabije na tej górze, to w trumnie ładniej będzie wyglądać, bo ją luks wyrychtujemy, nawet lipo coś tam zrobimy by wyglądała na rozmiar 36, a jak zostanie na górze, to będzie tylko kiepskim zamarzniętym pomnikiem.... pomogło....
I wcale mój kręgosłup nie cierpiał, bo pierwsze skręty dla przypomnienia pomogłam wykonać, a resztę samiuśka zjechała.... ja dla asekuracji tyko przed nią się zsuwałam.... aby w razie niesfornych nart...... zatrzymać. Jazda tyłem nie męczy wcale Polecam mój kręgosłup zawsze i wszędzie ..... i może normalnie bym na panikę się denerwowała.....ale panika w wydaniu Izy jest tak rozbrajająca....... że trudno mi utrzymać powagę ...... I to jest chyba najtrudniejsze
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 09:24, 17 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Acha... i wiem, że potem to jakoś opisze... i będę się śmiać podwójnie ..bo i z tego co było na stoku i z tekstów...i dla tych tekstów mój kręgosłup mogę poświęcić jeszcze wiele razy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gabisia 10:07, 17 sty 2013


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Przepięknie w tej Jesionówce! Już sobie wyobrażam jaki piękny będzie też ogród Grażynki
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Milka 11:05, 17 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
potwierdzam, Jesionówka jest piękna a Grażynka na pewno do nas dołączy

Iza...część trzecia, tak samo wspaniała, jak to się czyta..!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anipla 13:52, 17 sty 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
asc napisał(a)
Alinko.. ja nawet nie nastawiłam prania..leży pod pralką od poniedziałku...

Jesionówka musi założyć swój wątek To taki postulat z rana......

Iza...... bo co się w bólu narodzi to bardziej cieszy
A ja dopiszę małe co nieco do części III
Przed zjazdem obiecałam Konstancji, że jak się zabije na tej górze, to w trumnie ładniej będzie wyglądać, bo ją luks wyrychtujemy, nawet lipo coś tam zrobimy by wyglądała na rozmiar 36, a jak zostanie na górze, to będzie tylko kiepskim zamarzniętym pomnikiem.... pomogło....
I wcale mój kręgosłup nie cierpiał, bo pierwsze skręty dla przypomnienia pomogłam wykonać, a resztę samiuśka zjechała.... ja dla asekuracji tyko przed nią się zsuwałam.... aby w razie niesfornych nart...... zatrzymać. Jazda tyłem nie męczy wcale Polecam mój kręgosłup zawsze i wszędzie ..... i może normalnie bym na panikę się denerwowała.....ale panika w wydaniu Izy jest tak rozbrajająca....... że trudno mi utrzymać powagę ...... I to jest chyba najtrudniejsze



hahaha,dobre ,Aniu taki argument też by na mnie zadziałał ,no niezła jesteś...
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Rench 16:27, 17 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Konstancjo- Izo ! Jesteś niesamowitą kronikarką
Jesionówka niesamowicie klimatyczna
Strasznie Wam Dziewczyny zazdroszczę po raz któryś tam
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 16:27, 17 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Konstancjo- Izo ! Jesteś niesamowitą kronikarką
Jesionówka niesamowicie klimatyczna
Strasznie Wam Dziewczyny zazdroszczę po raz któryś tam
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies