Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » I Spotkanie Ogrodowiska na nartach styczeń 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

I Spotkanie Ogrodowiska na nartach styczeń 2012

finka 22:05, 11 wrz 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Czarna Góra to najlepszy pomysł...nie ze wzlędu na bliska odległość ode mnie...to po prostu fajne trasy, coraz lepsza infrastruktura, zaplecze...no sory ale w Tatrach za dużo luda, długie kolejki, jak ja chcę pojeździć, to jeżdżę w Alpy, albo w tygodniu na Czarną Górę, no, mam ten komfort, że po pierwsze blisko, a po drugie moge w tygodniu, bo zimą to ja nie ryje w szkółce Nie mówię, ze tu kolejek nie ma, czasem w weekend jak się zjedzie Wrocław i Poznań to masakra, ale na ostanim wyciągu H2 da sie luźniej pojeździć. Przejrzyjcie mapkę na www.czarnagora.pl

a tu ja ostatni raz na nartach tej zimy...oj to juz marzec był zaawansowany !!! u mnie juz wtedy w ogródku krokusy były !



i jeszcze takie tam...oj tupie już nogami...





a tu Prosecco na tarasie Hotelu Grawand na 3212 m (najwyżej położony taras w Alpach) piliśmy dla uczczenia porannych zawodów narciarskich. Było wtedy -22 .



a tu dla odmiany Merano, dolinka cudna, sady jabłoniowe, cedry, araukarie, laurowiśnie wielkości 6 m i więcej...eh zakochałam się wielkie góry na wyciągnięcie ręki i śródziemnomorski klimat już
zahaczający co widać po roślinności


____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Mala_Mi 22:40, 11 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ja też jestem ZA... zapisać mnie.. trzeba w końcu tyłek ruszyć..... na dobrą sprawę 5 lat nie jeżdziłam.... bo 1-2 wypady zimą, by coś i kogoś doszkolić to sie nie liczy... lub poskakać na poduchę powietrzną...

Jak się wyrwę z domu to trudno mi kogoś uczyć, ale chętnie moge doszkolić ...

A odnośnie Kondzia.. to moja koleżanka była starsza jak zaczęłam ją uczyć jezdzić na nartach... i ma w tej chwili instrukora narciarskiego... najmłodszy kursant 4 lata (rodziny się nie liczy), a najstarszy powyżej 60
No i mój Misiek też był narciarz..teraz już ma chore łapki...


I może Czarna Góra to nie ALpy...ale liczy się atmosfera Zresztą flak jestem...... Czarna Góra to aż , aż ,aż.....



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ana_art 22:56, 11 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
brrrr a ja zimy nie lubię i ku rozpaczy domowników ciężko mi wyjść na mróz...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 23:02, 11 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Oj tam oj tam Alpy Trzeba promować Kotlinę Kłodzką Prawda Pszczółko ???
Martuś fajnie, że potwierdzasz to miejsce. Ja wprawdzie rzadko tu bywam, bo wolę na obiad do mamy lub teściów w Jeleniej Górze a po sniadanku po stronie czeskiej
Ale Czarna Gora ma swoj urok pytanie tylko czy 12 styczna do dobry termin, bo chyba jeszcze ferii nie ma???? Obawiam się bowiem, że będą tłumy....
No i wybór oślich łączek do nauki jest spory a dla zaawansowanych narto/deskarzy też są trasy

Zatem ludziska zapisujta się
Tworzymy listę:
1. Finka z M i dzieciaczkami
2. Madżenka z M
3. Ania Asc z M?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:03, 11 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
brrrr a ja zimy nie lubię i ku rozpaczy domowników ciężko mi wyjść na mróz...

Dlatego naleźy jeździć na nartach , wtedy czlowiek lubi zimę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 23:13, 11 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ja jeszcze pomyślę Bo ledwie na łyżwach mi idzie...Ale jak sobie przypomnę to potem śmigam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Lena 07:19, 12 wrz 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Marzena2007 napisał(a)

Jest szansa na przełamanie stereotypów, że tylko młodzi mogą wszystko. Ja uważam, że w każdym wieku można uczyć się nowych rzeczy i to raczej powód do dumy


Anitko dokładnie tak, dlatego dobrze po 40-tce zmierzam nauczyć się jeździc na desce W Alpach widzialam staruszków na deskach, śmigali, że aż miło Nie porzucę nart ale musze sprawdzić jaki fun jest na desce


Marzenko kapitalny pomysł a na czas nauki na desce koniecznie weż towarzystwo - będzie "kwik na hali"...
Jeżdżę na nartach i tak jak Ty, miałam wielką ochotę na deske-spróbowałam dwa lata temu - rewelacja-1000 upadków na dupsko w miłym towarzystwie to mega rozrywka była.Mnóstwo śmiechu , ale efekty bezupadkowych zjazdów widać dość szybko
Polecam!!!

____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
baraga1904 07:40, 12 wrz 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...pomysł świetny, ale jeszcze nie wiem jak ten termin spasuje bo ...gdzie tam styczeń... kto wie? kto wie? dam znac w każdym bądż razie...
Enya73 08:49, 12 wrz 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Jak na razie jestem na tak, proszę mnie wciągnąć na listę Ale jeżdżę tylko na nartach
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
kaisog1 09:05, 12 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Sebek napisał(a)
Ja jeszcze pomyślę Bo ledwie na łyżwach mi idzie...Ale jak sobie przypomnę to potem śmigam


Sebek ja w ogóle nie jeżdżę Ale chyba nie o to chodzi żeby jeździć
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies