Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ani ogród dla leniwych

Pokaż wątki Pokaż posty

Ani ogród dla leniwych

muza 22:25, 31 sie 2013


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Kasiu dzięki za odwiedziny. Dla szczęśliwych ogród taaaaak !!!!!!!! a na ogrodowisku tylu zielonych szczęśliwców. Biegnę do ciebie popatrzeć i kwiatek przesyłam[
____________________
Ani ogród dla leniwych
muza 22:29, 31 sie 2013


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Katkak dzięki za wizytę i słowo miłe , a jak trafić do Ciebie?
____________________
Ani ogród dla leniwych
malgorzata_s... 23:02, 05 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
No hej. Może być kulka, ale taka zwarta i może nawet wyższa. Modrzew opuścił by gałązki i zasłonił, Kulka nie zasłoni. Horti urośnie i będzie widoczek w oknie że ho ho.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
muza 22:13, 09 wrz 2013


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Dzięki , poszukam kulek zatem. Jaki zakupie i posadzę to fotki wkleję. A narazie idę spać po podróży . Jutro jestem w Ansterdamie, Ulubiony syn broni "Mastersa". Może w drodze powrotnej zakupie jakieś kwiatki, których totalny brak w moim ogrodzie........Cebulki tulipanów może ????? O rany a jak wrócą psiapsiöłki nornice ....... Zaryzykuje i kupię chyba tulipanki.....

____________________
Ani ogród dla leniwych
muza 00:41, 15 wrz 2013


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Byłam dzisiaj w ogrodniczym i zobaczyłam buka cudnego , szczepionego na pniu , i moze zamiast modrzewia ????? Tylko jak liście podana to widok z okna kuchennego smutny będzie , ale póki co zarezerwowalam buka, latem jego czuprynka ślicznie zaslonilaby mnie przed wzrokiem sąsiadów. Wróciłam z NL bez żadnej rośliny bo cały czas lało jak z cebra , hulał wiatr i zimno było przeokropnie. Ale cel osiągnięty. Młody dostał dyplom z wyróżnieniem a ja puchłam z dumy . W smugach deszczu oglądałam w ogródkach przydomowych łany hortensji i tak poczułam się ogrodowiskowo. Buziam tych którzy zechcą do mnie zajrzeć!!!!!!
____________________
Ani ogród dla leniwych
muza 01:10, 15 wrz 2013


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
____________________
Ani ogród dla leniwych
Kondzio 03:15, 15 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
ślicznie masz już w ogrodzie
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 09:52, 15 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
muza napisał(a)




z tarasu nad tym trzeba popracować


Masz rację że to widoczna część i trzeba nad nią popracować. Da się. Tam gdzie iwdzisz dom w oddali, posadź buka bordowego np Rohan Obelisk i koniecznie dodaj rzekę z Imperata cylindrica 'Red Baron' no i miskanyty białe np. Mornig Light i Variegatus., żółte jałowce chińskie 'Plumosa Aurea, a lbo cyprysiki groszkowe 'Filifera Aurea Nana' z 5 sztuk cpo najmniej. BO smutno jest.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:54, 15 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
muza napisał(a)
Byłam dzisiaj w ogrodniczym i zobaczyłam buka cudnego , szczepionego na pniu , i moze zamiast modrzewia ????? Tylko jak liście spodną to widok z okna kuchennego smutny będzie , ale póki co zarezerwowalam buka, latem jego czuprynka ślicznie zaslonilaby mnie przed wzrokiem sąsiadów. Wróciłam z NL bez żadnej rośliny bo cały czas lało jak z cebra , hulał wiatr i zimno było przeokropnie. Ale cel osiągnięty. Młody dostał dyplom z wyróżnieniem a ja puchłam z dumy . W smugach deszczu oglądałam w ogródkach przydomowych łany hortensji i tak poczułam się ogrodowiskowo. Buziam tych którzy zechcą do mnie zajrzeć!!!!!!


Ja bym tego buka tutaj posadziła, modrzew jest dość "smętny" i te igły lecące. Buk ma ładny kolor.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:56, 15 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Muza, wiem dlaczego mało osób tutaj zagląda, już Ci pomagam, bo po prostu nie masz linku w podpisie i nie wiedzą jak do Ciebie trafić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies