Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ani ogród dla leniwych

Pokaż wątki Pokaż posty

Ani ogród dla leniwych

Gardenarium 09:58, 15 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kliknij "CYTUJ' i zobaczysz poniżej kod swojego linku.

Po prostu go skopiuj i wklej w profilu w swoim podpisie. tylko bez quote

Ani ogród dla leniwych
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gabrysia_ 10:34, 15 wrz 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Muza... witam się u ciebie
...masz już bardzo ładnie,podoba mi się
Mój modrzew też był na rabacie frontowej,w tym roku przeniosłam go na tyły,całą rabatę frontową zmieniłam na rośliny zimozielone.
Będę wpadać i podglądać zmiany
Pozdrawiam!
____________________
muza 21:02, 15 wrz 2013


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Gardenarium napisał(a)
Kliknij "CYTUJ' i zobaczysz poniżej kod swojego linku.

Po prostu go skopiuj i wklej w profilu w swoim podpisie. tylko bez quote

Ani ogród dla leniwych
Danusiu dzięki za pomoc . Skopiowałam , wkleiłam i mam nadzieje , ze teraz juz będzie ok. Cieszę się, że tutaj trafiłam, i nie dziwię sie , ze tylu ogrodomanianiakow skupia się wokół Ciebie. Jesteś super, nie mogę wyjść z podziwu jak to wszystko ogarniasz .... Pozdrawiam
____________________
Ani ogród dla leniwych
muza 22:21, 15 wrz 2013


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Gardenarium napisał(a)


Masz rację że to widoczna część i trzeba nad nią popracować. Da się. Tam gdzie iwdzisz dom w oddali, posadź buka bordowego np Rohan Obelisk i koniecznie dodaj rzekę z Imperata cylindrica 'Red Baron' no i miskanty białe np. Morning Light i Variegatus., żółte jałowce chińskie 'Plumosa Aurea, a lbo cyprysiki groszkowe 'Filifera Aurea Nana' z 5 sztuk cpo najmniej. BO smutno jest.
Danusiu , dzięki za podanie dłoni pomocnej
____________________
Ani ogród dla leniwych
muza 22:29, 15 wrz 2013


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Gabrysia_ napisał(a)
Muza... witam się u ciebie
...masz już bardzo ładnie,podoba mi się
Mój modrzew też był na rabacie frontowej,w tym roku przeniosłam go na tyły,całą rabatę frontową zmieniłam na rośliny zimozielone.
Będę wpadać i podglądać zmiany
Pozdrawiam!
Gabrysiu zapraszam
____________________
Ani ogród dla leniwych
muza 23:03, 15 wrz 2013


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Kondzio napisał(a)
ślicznie masz już w ogrodzie
Dziękuje pięknie ale jeszcze tyle do zrobienia . Mam nadzieje ze będziesz zaglądał i rada służył w zagospodarowaniu nowych rabat . Bo ja idę w zielone ale w kwestii ogrodu to tez zielona jestem☺
Pozdrawiam
____________________
Ani ogród dla leniwych
malgorzata_s... 13:56, 24 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
No i co posadziłaś? Coś cichutko u ciebie .
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
muza 17:47, 24 wrz 2013


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Mojego pomagiera czyli M łupnęlo w kręgosłupie więc działam w pojedynkę. Wyciepałam modrzew i przeniosłam na tyły ogrodu, zamówiłam buka na pniu i czekam aż go przywiozą i posadzą przed oknem kuchennym bo sama nie dam rady
____________________
Ani ogród dla leniwych
malgorzata_s... 19:55, 24 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Biedny pomocnik. Buka posadzą a on niech się kuruje. Życzę zdrowia pomocnikowi a ty wstaw foty po zmianach. Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
AgnieszkaW 19:58, 24 wrz 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj Muza, ślicznie masz już w ogrodzie. Jak dołożysz koloru - będzie cudnie. Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies