Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wiewiórek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wiewiórek

UlaAneta 22:24, 16 wrz 2012

Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 6
Dobry wieczór!

od dość dawna już (1) czytam ogrodowisko, (2) zabieram się do wklejenia mojego ogrodu, (3) z różnych powodów - zazwyczaj związanych z pracą - odwlekam moment przedstawienia ogrodu na forum.

Miałam niezwykłą przyjemność uczestniczenia w spotkaniu w Warszawie, które jedynie utwierdziło mnie w przeświadczeniu, że ogrodowisko jest swojego rodzaju wyspą w internecie, pełną osób niezwykle miłych, życzliwych i otwartych.

Przechodząc do ogrodu: uprawiamy go razem z mamą (Ulą), pod Warszawą. Do niedawna byłyśmy raczej zadowolone z osiągniętego rezultatu, ale po obejrzeniu - na necie i w realu - kilku wyjątkowo pięknych i świetnie zaplanowanych ogrodów, nasze (nieuzasadnione) samozadowolenie rozwiało się jak siwy dym - no i bierzemy się do pracy)

Ogródek jest wiejsko - warzywno - owocowy. Cisy u nas niestrzyżone, ale mamy strzyżone graby (więc może jest jeszcze nadzieja. Sporo róż (które b. b. lubimy). Do tej pory głównie ja "miewałam wizje", ale wizyty w innych ogrodach spowodowały przełom u Uli, która właśnie zarządziła likwidację (kolejnej) części trawnika. Aby obraz pył kompletny mamy jeszcze na stanie 2 małych chłopców (różne umilacze czasu w związku z tym zajmują przestrzeń ogrodową) oraz dwa owczarki niemieckie, które nie dość, że zajmuą przestrzeń ogrodową, to jeszcze ją z fantazją zmieniają...

Wklejam zdjęcia robione na koniec sierpnia - odkąd zaczęłam robić dokumentację. Od tej pory już trochę się zmieniło (wszystko oczywiście uwiecznione).


pozdrawiam serdecznie,

Aneta


Gardenarium 22:26, 16 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witamy, ślicznie jest i szklarenka to jest to co Danusie lubią najbardziej
Ale szybka jestem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:27, 16 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ekrany z cisa,,,hehe, czyżbyś już wcześniej podczytywała ogrodowisko? Ha. no przecież napisałaś
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 22:27, 16 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Hej Aneta

... i dobrze, że już ogrodu nie "chowacie" bo jest na co popatrzeć!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 22:29, 16 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Anetko to Was spotkałam w Broniszach?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mira 22:39, 16 wrz 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
pozdrawiam,

piękny ogródek - a dodatkowe zmiany zawsze wychodzą na dobre

czekam na wiecej zdjęć
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
EPODLAS 22:50, 16 wrz 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Ale ładny drewniany dom! Pergola, a pod nią kącik wypoczynkowy wygląda bardzo fajnie. A po za tym kocham ogrodników, którzy uprawiają warzywa. Pomidory w szklarni dorodne.
____________________
Mój ogród
Kondzio 23:02, 16 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Chciałem sie przywitać i czekam na wiecej zdjeć
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Jagodaa 23:40, 16 wrz 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Witaj Aneta, bądź zadowolona, bo stworzyłyście piękny ogród! Bardzo u Ciebie przyjemnie...

A co to za srebrzysta roślinka przed dereniami?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
UlaAneta 08:53, 17 wrz 2012

Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 6
Dzień dobry,

ależ nam miło!! tyle osób do nas przyszło! bardzo dziękujemy i w te pędu odpowiadam:

Danusiu: tak - spotkałyśmy się w Broniszach (a imię moje: KOR-DY-LI-NA). Z tymi ekranami to bym nie przesadzała, bo cisy sobie tak rosną i rosną a ja je jedynie spłaszczam od góry

Jagodaa: srebrzysta roślinka oto coś, co my nazywamy mrozy (nie wiem, czy to nazwa oficjalna, kupiłyśmy ją na rynku za jakieś totalne grosze).

A tak w ogóle: głupio mi było się wpisywać na wątkach innych tak bez przedstawienia, ale że już się przedstawiłam - to i opory minęły Bardzo mi więc miło, ze tyle uroczych ogródków do nas przyszło!

I jeszcze mam trzy zdjęcia naszych "latosich " plonów (a wniosek z nich taki, że zdjęcia robi się na dworzu...) :

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies