Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 12:01, 08 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Konstancja30 napisał(a)


!!! ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... akurat ))))))))))))) ... Anuś kiltuś baltuś ... ... bojam siem łopaty ale ... tak z ciekawości ... odebrałaś wyniki ??? ...

o hakone zakonotowałam .. ... kupuje bez wzglądu na wzgląd każdy rozmiar ... buziak


a nie mówiłam!!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:02, 08 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
AgnieszkaW napisał(a)
Skrzynia cudnaiasta. Dobrze, że lekarz obejrzał Twoją nogę, bo wszyscy się martwiliśmy. Nie miałam pojęcia, że ukąszenie szerszenia może być tak niebezpieczne. Trzymaj się Irenko i wracaj do formy. Buziaki

'
powoli wracam, twarda sztuka ze mnie
chciałam dziś pokazać poczynania, coby nie budować napięcia, to kabelek spsocił
pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:05, 08 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gabriela napisał(a)
Historia z szerszeniem okropna, współczuję. A mnie przed samą Anglią mrówka tylko użarła w nogę i pamiętasz że niby z byle czego a co miałam. Te owady jakieś takie zjadliwe się robią.
Te drewniane panele na murze są świetne, będą na nich pnącza, np. róże?


Gabrysiu, no dobrze, że przypomniałaś, faktycznie ledwo chodziłaś po tym ukąszeniu i niby tylko mrówka!!!
mam nadzieję, że ok już;
jeszcze nie wiem czy będzie róża, bo to w całości dzieło M. i nie chcę aby wszystko było tylko pod mój gust, posadził jak chciał, a jak trawy bujną, będzie ciekawie, natomiast z boku wspina się winobluszcz tam w tym miejscu mam bardzo dużo róż, one są przypinane do muru, to chyba mu daruję tę różę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:07, 08 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Sebek napisał(a)
Te firletki są po prostu genialne Szukałem w szkółkach i nie było - no foch A hakone niesamowicie już urosła


Sebus, nie szukaj, przywiozę ci do Alinki kilka, to szybko będziesz miał łany
w tym samym czasie kupowała hakone Wieloszka i mówi, ze u niej aż tyle nie urosła, czyli chyba gleba i wilgotność, bo nic nie robiłam w tej materii
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:07, 08 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ewa004 napisał(a)
Irenko jeszcze jednego klapa na tyłek Ci dołożę ,dzisiaj kiedy wszędzie trąbią o tych niebezpiecznych ukąszeniach........... ,jeszcze tak długo czekałaś oj Irenko Irenko !!!!

cała Irenka, o tym moja rodzina wie, trzeba ubezwłasnowolnić, aby zmusić do lekarza
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:08, 08 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzena2007 napisał(a)
Jak się czujesz? Już lepiej?
Pokażesz nam chociaż rąbek prac w ogrodzie?


pokaże na pewno może coś doradzicie jeszcze
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mira 12:51, 08 lip 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Irenko te calle mnie urzekły - chciałam mieć te ciemne ale jakoś zeszło a Ty kusisz - czy w cieniu mogą być czy raczej w słońcu - masz je pierwszy raz ? czy masz już doświadczenie w ich uprawie
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Milka 12:58, 08 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mira, kupowałam kilka razy, jedne miałam w gruncie, inne w donicy i kiepsko mi szło; tym razem kupiłam kłącze i poszło lepiej; stoją w słońcu od 11 do godziny 17, codziennie podlewam i radzą sobie najlepiej ze wszystkich dotychczasowych prób i naprawdę są wyjątkowe do tej pory miałam białe i łososiowe
a kordyliny wypuszczają boczne odrosty, mam dzieci kordylinowe
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mira 13:03, 08 lip 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
dzięki, nic tak nie cieszy jak zdobycze nie planowane z dalekiej wyprawy, a jak jeszcze daje plon o łał,
a moja zdobycz zaczyna kwitnąć dziwnym kolorem jakby fioletowy róż, a ja myślałam ze będzie kolor wina
, ale co będzie to będzie

czekam na ładne fotki kordyliny z dziećmi
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Milka 13:14, 08 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
no to też koniecznie pokazuj a ja wczoraj zakupiłam datury, ale mają dziwny kwiat, za to pachną oszałamiająco dałam do kul bukszpanowych pomiędzy lawendy, zgrało się kolorystycznie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies